Voetbal
Home › Clubs › Bayern München
Bayern München

Bayern München: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1900 · Allianz Arena

Bayern München: competities in 2026/27

Bayern München: komende wedstrijden

zo 25 okt · 17:30SC Freiburg–Bayern MünchenBundesliga · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 20:45Bayern München–1. FC Magdeburg
DFB-Pokalza 31 okt · 18:30Bayern München–Borussia DortmundBundesliga · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 21:00Atletico Madrid–Bayern München
Champions League · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 15:30FSV Mainz 05–Bayern München
Bundesliga

Bayern München: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGWWG
21-10-26Bayern München2–2Arsenal
Champions League
17-10-26Bayern München6–1RB Leipzig
Bundesliga
13-10-26Viking3–3Bayern München
Champions League
10-10-26FC Augsburg2–2Bayern München
Bundesliga
18-9-26Bayern München7–0Union Berlin
Bundesliga
13-9-26SV Elversberg1–2Bayern München
Bundesliga
10-9-26Bayern München5–0Bodo/Glimt
Champions League
5-9-26FC Schalke 040–0Bayern München
Bundesliga

Bayern München: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 17:30SC Freiburg–Bayern München
Bundesliga
wo 28 okt · 20:45Bayern München–1. FC Magdeburg
DFB-Pokal
za 31 okt · 18:30Bayern München–Borussia Dortmund
Bundesliga
di 3 nov · 21:00Atletico Madrid–Bayern München
Champions League
za 7 nov · 15:30FSV Mainz 05–Bayern München
Bundesliga
vr 20 nov · 20:30Bayern München–1. FC Köln
Bundesliga
wo 25 nov · 21:00Lille–Bayern München
Champions League
za 28 nov · 15:30Hamburger SV–Bayern München
Bundesliga
za 5 dec · 15:30Bayern München–SC Paderborn 07
Bundesliga
di 8 dec · 21:00Bayern München–Slavia Praha
Champions League
za 12 dec · 15:301899 Hoffenheim–Bayern München
Bundesliga
za 19 dec · 15:30Bayern München–Werder Bremen
Bundesliga
za 9 jan · 15:30Borussia Mönchengladbach–Bayern München
Bundesliga
di 12 jan · 20:30Bayern München–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 16 jan · 15:30Eintracht Frankfurt–Bayern München
Bundesliga
wo 20 jan · 21:00Manchester United–Bayern München
Champions League
za 23 jan · 15:30VfB Stuttgart–Bayern München
Bundesliga
wo 27 jan · 21:00Bayern München–Real Betis
Champions League
za 30 jan · 15:30Bayern München–FC Schalke 04
Bundesliga
za 6 feb · 15:30Bayern München–SV Elversberg
Bundesliga
za 13 feb · 15:30Union Berlin–Bayern München
Bundesliga
za 20 feb · 15:30Bayern München–FC Augsburg
Bundesliga
za 27 feb · 15:30RB Leipzig–Bayern München
Bundesliga
di 2 mrt · 20:30Bayern München–SC Freiburg
Bundesliga
za 6 mrt · 15:30Borussia Dortmund–Bayern München
Bundesliga
za 13 mrt · 15:30Bayern München–FSV Mainz 05
Bundesliga
za 20 mrt · 15:301. FC Köln–Bayern München
Bundesliga
za 3 apr · 15:30Bayern München–Hamburger SV
Bundesliga
za 10 apr · 15:30SC Paderborn 07–Bayern München
Bundesliga
za 17 apr · 15:30Bayern München–1899 Hoffenheim
Bundesliga
za 24 apr · 15:30Werder Bremen–Bayern München
Bundesliga
za 8 mei · 15:30Bayern München–Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
za 15 mei · 15:30Bayer Leverkusen–Bayern München
Bundesliga
za 22 mei · 15:30Bayern München–Eintracht Frankfurt
Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
21-10-26Bayern München2–2Arsenal
Champions League
17-10-26Bayern München6–1RB Leipzig
Bundesliga
13-10-26Viking3–3Bayern München
Champions League
10-10-26FC Augsburg2–2Bayern München
Bundesliga
18-9-26Bayern München7–0Union Berlin
Bundesliga
13-9-26SV Elversberg1–2Bayern München
Bundesliga
10-9-26Bayern München5–0Bodo/Glimt
Champions League
5-9-26FC Schalke 040–0Bayern München
Bundesliga
2-9-26VfL Osnabrück1–4Bayern München
DFB-Pokal
28-8-26Bayern München5–1VfB Stuttgart
Bundesliga
22-8-26Borussia Dortmund1–2Bayern München
Super Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Bayern München: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • T. Buchmannknieblessure
  • L. Diazspierblessure
  • Kim Min-Jaeknieblessure
  • J. Kimmichafwezig
  • J. Musialaspierblessure
  • M. Neuervoetblessure
  • A. Pavlovickuitblessure

Bayern München: positie in de stand – Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Borussia Dortmund75-2-012:417WGGWW
2Bayern München64-2-022:514WGWWG
3SC Freiburg64-1-115:613VWGWW
4Bayer Leverkusen64-1-116:913WWWGW

Bayern München: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
12Sporting CP37:46
13Borussia Dortmund35:46
14Bayern München310:55
15AS Roma38:54
16Atletico Madrid34:34

Bayern München: seizoensstatistieken (Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd3,7
Doelpunten tegen per wedstrijd0,8
Thuis: voor / tegen6,0 / 0,7
Uit: voor / tegen1,3 / 1,0
De nul gehouden2
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten5
Gele kaarten per wedstrijd0,8
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (6×)

Bayern München: spelersstatistieken (Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. OliseMID6483522216008,28
J. KimmichMID64750332008,20
L. DíazMID644541139007,70
A. PavlovićMID64572143107,68
H. KaneAAN644545179007,63
D. UpamecanoVER64951064207,48
A. DaviesVER53620210007,48
J. TahVER42820021007,45
I. SaibariMID630422146007,25
Kim Min-JaeVER42960000107,18
T. BischofMID61630232007,13
N. BrownMID62951143006,80
J. MusialaMID31481111006,77
J. StanišićVER52940021006,64
S. GnabryAAN3670021006,57
L. KarlMID51771053006,56
K. LaimerVER32390021106,50
S. BoeyVER1130000006,20

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Bayern München

Keepers

1M. NeuerNationaliteitDuitslandLeeftijd39 jaarLengte193 cmGewicht93 kg
26S. UlreichNationaliteitDuitslandLeeftijd37 jaarLengte192 cmGewicht87 kg
38D. Podar-StiubeLeeftijd16 jaar
40J. UrbigNationaliteitDuitslandLeeftijd22 jaarLengte189 cmGewicht83 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Bayern München

Aanwinsten

  • Bara NdiayeGambinos Stars · transfer9-8-26
  • N. BrownEintracht Frankfurt · transfer2-7-26
  • N. Aséko NkiliHannover 96 · transfer1-7-26
  • I. SaibariPSV Eindhoven · transfer30-6-26
  • Gibson Nana AduSCR Altach · terug van verhuur29-6-26
  • M. KrattenmacherHertha BSC · terug van verhuur29-6-26
  • L. ZvonarekGrasshoppers · terug van verhuur29-6-26
  • A. Ibrahimović1. FC Heidenheim · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • A. IbrahimovićFC Augsburg · huur31-8-26
  • L. GoretzkaAston Villa · transfervrij27-8-26
  • Bryan ZaragozaEspanyol · huur26-8-26
  • W. MikeClub Brugge KV · transfer26-8-26
  • João PalhinhaBenfica · transfer25-8-26
  • F. Chávez1. FC Magdeburg · huur25-8-26
  • A. SiebLos Angeles FC · transfer12-8-26
  • N. Aséko NkiliEintracht Frankfurt · transfer17-7-26

Bayern München: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1900
StadionAllianz Arena
Capaciteit75.024
Ondergrondnatuurgras
CompetitieBundesliga
Positie in de stand2e · 14 punten

Bayern München: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Bayern München?

Bayern München speelt zijn thuiswedstrijden in Allianz Arena (München), dat plaats biedt aan 75.024 toeschouwers.

Op welke plaats staat Bayern München in de stand?

Bayern München staat 2e in de competitie Bundesliga met 14 punten uit 6 wedstrijden (4 zeges, 2 gelijke spelen, 0 nederlagen).

Wanneer speelt Bayern München weer?

Volgende wedstrijd: SC Freiburg – Bayern München, zo 25 okt · 17:30 (Bundesliga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Bayern München?

Laatste competitiewedstrijd: Bayern München 6–1 RB Leipzig (17-10-26).

Wie is de topscorer van Bayern München?

De topscorer van de club in de competitie is H. Kane met 10 doelpunten.

Bayern München: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Bayern München (Duitsland) in alle competities van dit seizoen (Bundesliga, Champions League, Super Cup, DFB-Pokal): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Bundesliga staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.