Voetbal
Home › Clubs › SC Paderborn 07
SC Paderborn 07

SC Paderborn 07: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1907 · Home Deluxe Arena

SC Paderborn 07: competities in 2026/27

Bundesliga12e plaats, 8 puntenVolgende: Borussia Mönchengladbach · za 31 okt · 15:30
DFB-Pokalzestiende finaleVolgende: VfB Stuttgart · wo 28 okt · 18:00

SC Paderborn 07: komende wedstrijden

wo 28 okt · 18:00SC Paderborn 07–VfB Stuttgart
DFB-Pokal · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 15:30Borussia Mönchengladbach–SC Paderborn 07Bundesliga · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 15:30SC Paderborn 07–Eintracht Frankfurt
Bundesliga
za 21 nov · 15:30Bayer Leverkusen–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 28 nov · 15:30SC Paderborn 07–FC Schalke 04
Bundesliga

SC Paderborn 07: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGVWV
24-10-26SC Paderborn 071–0Hamburger SV
Bundesliga
17-10-26Werder Bremen2–2SC Paderborn 07
Bundesliga
10-10-26SC Paderborn 070–2VfB Stuttgart
Bundesliga
20-9-26SC Paderborn 073–11899 Hoffenheim
Bundesliga
12-9-26Borussia Dortmund3–0SC Paderborn 07
Bundesliga
5-9-26SC Paderborn 070–1SC Freiburg
Bundesliga
29-8-26FSV Mainz 050–0SC Paderborn 07
Bundesliga
23-8-26Phönix Lübeck2–4SC Paderborn 07
DFB-Pokal

SC Paderborn 07: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 18:00SC Paderborn 07–VfB Stuttgart
DFB-Pokal
za 31 okt · 15:30Borussia Mönchengladbach–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 7 nov · 15:30SC Paderborn 07–Eintracht Frankfurt
Bundesliga
za 21 nov · 15:30Bayer Leverkusen–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 28 nov · 15:30SC Paderborn 07–FC Schalke 04
Bundesliga
za 5 dec · 15:30Bayern München–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 12 dec · 15:30SC Paderborn 07–SV Elversberg
Bundesliga
za 19 dec · 15:30FC Augsburg–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 9 jan · 15:30SC Paderborn 07–RB Leipzig
Bundesliga
di 12 jan · 20:30Union Berlin–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 16 jan · 15:30SC Paderborn 07–1. FC Köln
Bundesliga
za 23 jan · 15:30SC Paderborn 07–FSV Mainz 05
Bundesliga
za 30 jan · 15:30SC Freiburg–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 6 feb · 15:30SC Paderborn 07–Borussia Dortmund
Bundesliga
za 13 feb · 15:301899 Hoffenheim–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 20 feb · 15:30VfB Stuttgart–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 27 feb · 15:30SC Paderborn 07–Werder Bremen
Bundesliga
di 2 mrt · 20:30Hamburger SV–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 6 mrt · 15:30SC Paderborn 07–Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
za 13 mrt · 15:30Eintracht Frankfurt–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 20 mrt · 15:30SC Paderborn 07–Bayer Leverkusen
Bundesliga
za 3 apr · 15:30FC Schalke 04–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 10 apr · 15:30SC Paderborn 07–Bayern München
Bundesliga
za 17 apr · 15:30SV Elversberg–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 24 apr · 15:30SC Paderborn 07–FC Augsburg
Bundesliga
za 8 mei · 15:30RB Leipzig–SC Paderborn 07
Bundesliga
za 15 mei · 15:30SC Paderborn 07–Union Berlin
Bundesliga
za 22 mei · 15:301. FC Köln–SC Paderborn 07
Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26SC Paderborn 071–0Hamburger SV
Bundesliga
17-10-26Werder Bremen2–2SC Paderborn 07
Bundesliga
10-10-26SC Paderborn 070–2VfB Stuttgart
Bundesliga
20-9-26SC Paderborn 073–11899 Hoffenheim
Bundesliga
12-9-26Borussia Dortmund3–0SC Paderborn 07
Bundesliga
5-9-26SC Paderborn 070–1SC Freiburg
Bundesliga
29-8-26FSV Mainz 050–0SC Paderborn 07
Bundesliga
23-8-26Phönix Lübeck2–4SC Paderborn 07
DFB-Pokal

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

SC Paderborn 07: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • N. Awortwie-Grantknieblessure
  • O. Batista Meierenkelblessure
  • T. Gayretknieblessure
  • M. Hoffmeierspierblessure
  • S. Klaasspierblessure

SC Paderborn 07: positie in de stand – Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
10Hamburger SV73-0-46:169VWWWV
111. FC Köln72-2-38:118GVWVG
12SC Paderborn 0772-2-36:98WGVWV
13Eintracht Frankfurt72-2-310:178VWVGW
141899 Hoffenheim62-0-411:146WVVWV

SC Paderborn 07: seizoensstatistieken (Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd0,9
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen1,0 / 1,0
Uit: voor / tegen0,7 / 1,7
De nul gehouden2
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten9
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-1-4-2 (3×) · 3-5-2 (3×) · 3-4-3 (1×)

SC Paderborn 07: spelersstatistieken (Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
T. SchellerVER76250020107,31
S. CastañedaMID763010115107,17
R. ObermairMID76030043007,16
L. CurdaMID76070181107,14
S. TiggesAAN729321145007,02
M. HansenVER75840020106,99
F. GötzeVER3520100006,93
S. MichelAAN1110000006,85
T. BaackMID41010010006,85
G. VidovićAAN75300010006,85
R. PhilippeAAN61341064006,75
S. MarinoAAN74302074106,65
J. ter HorstVER75940020206,64
L. UlrichMID75320050106,64
O. Batista MeierMID3490011006,47
M. PieringerAAN74190071106,36
L. ĐurićMID1130000006,20
C. LippmannMID2240010006,20
Jonah Benedict StickerVER5610100005,54
Ruben MüllerMID1150000003,35
N. MohrVER11000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie SC Paderborn 07

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers SC Paderborn 07

Aanwinsten

  • R. PhilippeHamburger SV · huur31-8-26
  • M. Pieringer1. FC Heidenheim · transfer25-8-26
  • G. VidovićDinamo Zagreb · transfer17-8-26
  • L. UlrichVfB Stuttgart · huur15-8-26
  • M. EnsVerl · transfer30-6-26
  • T. Baack1. FC Nürnberg · transfervrij30-6-26
  • O. Batista MeierPreußen Münster · transfer30-6-26
  • L. ĐurićHoffenheim II · transfer30-6-26

Vertrokken

  • K. OkpalaDynamo Dresden · huur31-8-26
  • N. BätznerRot-Weiß Essen · transfer29-8-26
  • M. BaurCeltic · transfer12-8-26
  • G. ErmolaevAlemannia Aachen · huur3-8-26
  • D. KinsombiWürzburger Kickers · transfervrij26-7-26
  • F. BilbijaDerby · transfervrij21-7-26
  • M. EnsMSV Duisburg · huur14-7-26
  • M. WörnerSSV Jahn Regensburg · huur6-7-26

SC Paderborn 07: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1907
StadionHome Deluxe Arena
Capaciteit15.306
Ondergrondnatuurgras
CompetitieBundesliga
Positie in de stand12e · 8 punten

SC Paderborn 07: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt SC Paderborn 07?

SC Paderborn 07 speelt zijn thuiswedstrijden in Home Deluxe Arena (Paderborn), dat plaats biedt aan 15.306 toeschouwers.

Op welke plaats staat SC Paderborn 07 in de stand?

SC Paderborn 07 staat 12e in de competitie Bundesliga met 8 punten uit 7 wedstrijden (2 zeges, 2 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt SC Paderborn 07 weer?

Volgende wedstrijd: SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart, wo 28 okt · 18:00 (DFB-Pokal).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van SC Paderborn 07?

Laatste competitiewedstrijd: SC Paderborn 07 1–0 Hamburger SV (24-10-26).

Wie is de topscorer van SC Paderborn 07?

De topscorer van de club in de competitie is S. Marino met 3 doelpunten.

SC Paderborn 07: programma, stand en voorspellingen

SC Paderborn 07 (Duitsland) speelt dit seizoen in deze competities: Bundesliga, DFB-Pokal. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Bundesliga staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.