Voetbal
Home › Clubs › AD Ceuta FC
AD Ceuta FC

AD Ceuta FC: programma, uitslagen, stand en cijfers

Spanje · opgericht in 1956 · Estadio Municipal Alfonso Murube

AD Ceuta FC: competities in 2026/27

AD Ceuta FC: komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:00Poblense–AD Ceuta FC
Copa del Reyzo 1 nov · 16:15AD Ceuta FCTipSporting GijonSegunda División · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:30Cordoba–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 15 nov · 14:00Tenerife–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 22 nov · 17:00AD Ceuta FC–Almeria
Segunda División

AD Ceuta FC: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVVGW
25-10-26Cadiz3–1AD Ceuta FCSegunda División
18-10-26AD Ceuta FC1–2Oviedo
Segunda División
10-10-26AD Ceuta FC1–2Sabadell
Segunda División
4-10-26Castellón1–1AD Ceuta FC
Segunda División
26-9-26AD Ceuta FC3–1Real Sociedad II
Segunda División
20-9-26AD Ceuta FC1–1Valladolid
Segunda División
11-9-26Burgos3–1AD Ceuta FC
Segunda División
5-9-26AD Ceuta FC0–2Celta de Vigo II
Segunda División

AD Ceuta FC: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:00Poblense–AD Ceuta FC
Copa del Rey
zo 1 nov · 16:15AD Ceuta FCTipSporting Gijon
Segunda División
za 7 nov · 18:30Cordoba–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 15 nov · 14:00Tenerife–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 22 nov · 17:00AD Ceuta FC–Almeria
Segunda División
zo 29 nov · 17:00Granada CF–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 6 dec · 17:00AD Ceuta FC–Albacete
Segunda División
zo 13 dec · 17:00Leganes–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 20 dec · 17:00AD Ceuta FC–Eibar
Segunda División
zo 3 jan · 17:00Eldense–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 10 jan · 17:00AD Ceuta FC–Girona
Segunda División
zo 17 jan · 17:00Valladolid–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 24 jan · 17:00Sabadell–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 31 jan · 17:00AD Ceuta FC–Tenerife
Segunda División
zo 7 feb · 17:00Sporting Gijon–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 14 feb · 17:00AD Ceuta FC–Mallorca
Segunda División
zo 21 feb · 17:00Almeria–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 28 feb · 17:00AD Ceuta FC–Leganes
Segunda División
zo 7 mrt · 17:00Real Sociedad II–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 14 mrt · 17:00AD Ceuta FC–FC Andorra
Segunda División
zo 21 mrt · 17:00Eibar–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 28 mrt · 17:00AD Ceuta FC–Granada CF
Segunda División
zo 4 apr · 17:00Las Palmas–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 11 apr · 17:00Albacete–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 18 apr · 17:00AD Ceuta FC–Castellón
Segunda División
zo 25 apr · 17:00AD Ceuta FC–Eldense
Segunda División
zo 2 mei · 17:00Celta de Vigo II–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 9 mei · 17:00AD Ceuta FC–Cadiz
Segunda División
zo 16 mei · 17:00Oviedo–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 23 mei · 17:00AD Ceuta FC–Cordoba
Segunda División
zo 30 mei · 17:00Girona–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 6 jun · 17:00AD Ceuta FC–Burgos
Segunda División
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
25-10-26Cadiz3–1AD Ceuta FC
Segunda División
18-10-26AD Ceuta FC1–2Oviedo
Segunda División
10-10-26AD Ceuta FC1–2Sabadell
Segunda División
4-10-26Castellón1–1AD Ceuta FC
Segunda División
26-9-26AD Ceuta FC3–1Real Sociedad II
Segunda División
20-9-26AD Ceuta FC1–1Valladolid
Segunda División
11-9-26Burgos3–1AD Ceuta FC
Segunda División
5-9-26AD Ceuta FC0–2Celta de Vigo II
Segunda División
30-8-26Mallorca3–0AD Ceuta FC
Segunda División
22-8-26AD Ceuta FC0–2Las Palmas
Segunda División
15-8-26FC Andorra5–1AD Ceuta FC
Segunda División

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

AD Ceuta FC: positie in de stand – Segunda División

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
19FC Andorra103-1-613:1710VWGWV
20Real Sociedad II112-2-714:228VVVVV
21AD Ceuta FC111-2-810:255VVVGW
22Albacete111-1-98:224WVVVV

AD Ceuta FC: seizoensstatistieken (Segunda División)

Doelpunten voor per wedstrijd0,9
Doelpunten tegen per wedstrijd2,3
Thuis: voor / tegen1,0 / 1,7
Uit: voor / tegen0,8 / 3,0
De nul gehouden0
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten28
Gele kaarten per wedstrijd2,5
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (5×) · 4-2-3-1 (2×) · 3-4-2-1 (2×)

AD Ceuta FC: spelersstatistieken (Segunda División)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Abraham Bueno EspinosaMID2260100007,05
K. KonéAAN63540380106,98
Marino IllescasMID74620070106,86
E. MensahMID21260000006,80
Alejandro Camacho RamírezAAN1174410156006,78
Jordi EscobarAAN1157841219206,75
KukiMID1193701216306,75
Carlos HernándezVER1192040104306,71
E. SevikyanMID63880082006,64
A. OsoroMID44680010306,61
Albert CaparrósVER75690071116,56
RedruVER64940062006,43
Toni AbadVER42180011006,40
A. TuhamiVER42740021006,38
U. KonareAAN3350030106,26
K. MamahMID1120000106,20
D. MasVER32150000006,13
Álex MeléndezMID104290052106,05
Y. BodigerMID74741011105,85
O. SadikAAN729400104105,73
José MatosVER106460031205,62
JoaquínMID62500120105,59
Cedric TeguiaAAN53100052105,55
Alex PetxarromanVER52660041105,08
Arick BetancourtMID3770000005,00
Adrián LapeñaVER32700022104,60
Adrián RomeroMID12000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie AD Ceuta FC

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers AD Ceuta FC

Aanwinsten

  • Toni AbadHuesca · transfervrij31-8-26
  • E. SevikyanFerencvarosi TC · huur31-8-26
  • JoaquínCadiz · huur31-8-26
  • U. KonareElche · huur31-8-26
  • E. MensahZaragoza · transfervrij20-8-26
  • Adrián LapeñaCSKA Sofia · transfervrij17-8-26
  • K. MamahVanspor FK · transfervrij25-7-26
  • Alex PetxarromanDeportivo La Coruna · transfervrij9-7-26

Vertrokken

  • V. Herranz CorralHerranz Corral Victor · transfervrij29-8-26
  • I. SchorO'Higgins · transfervrij14-8-26
  • PeriTarancón · transfervrij21-7-26
  • Diego GonzálezZaragoza · transfervrij20-7-26
  • A. BlessReal Ávila · transfervrij19-7-26
  • I. SchorSchor Ignacio · transfervrij14-7-26
  • V. AjouaouLa Nucía · huur7-7-26
  • Manu SánchezJuventud Torremolinos · transfervrij6-7-26

AD Ceuta FC: belangrijkste feiten

LandSpanje
Opgericht1956
StadionEstadio Municipal Alfonso Murube
Capaciteit7.000
Ondergrondkunstgras
Positie in de stand21e · 5 punten

AD Ceuta FC: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt AD Ceuta FC?

AD Ceuta FC speelt zijn thuiswedstrijden in Estadio Municipal Alfonso Murube (Ceuta), dat plaats biedt aan 7.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat AD Ceuta FC in de stand?

AD Ceuta FC staat 21e in de competitie Segunda División met 5 punten uit 11 wedstrijden (1 zege, 2 gelijke spelen, 8 nederlagen).

Wanneer speelt AD Ceuta FC weer?

Volgende wedstrijd: Poblense – AD Ceuta FC, wo 28 okt · 19:00 (Copa del Rey).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van AD Ceuta FC?

Laatste competitiewedstrijd: Cadiz 3–1 AD Ceuta FC (25-10-26).

Wie is de topscorer van AD Ceuta FC?

De topscorer van de club in de competitie is Jordi Escobar met 4 doelpunten.

AD Ceuta FC: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van AD Ceuta FC (Spanje) in alle competities van dit seizoen (Segunda División, Copa del Rey): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Segunda División staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.