Voetbal
Home › Clubs › Eibar
Eibar

Eibar: programma, uitslagen, stand en cijfers

Spanje · opgericht in 1940 · Estadio Municipal de Ipurúa

Eibar: competities in 2026/27

Eibar: komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:00Pamplona–Eibar
Copa del Reyza 31 okt · 16:15EibarTipAlmeriaSegunda División · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:30Castellón–Eibar
Segunda División
zo 15 nov · 18:30Eibar–Cadiz
Segunda División
zo 22 nov · 17:00Girona–Eibar
Segunda División

Eibar: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGVWW
24-10-26Cordoba2–0EibarSegunda División
17-10-26Eibar1–1Mallorca
Segunda División
12-10-26Oviedo3–1Eibar
Segunda División
3-10-26Albacete1–3Eibar
Segunda División
27-9-26Eibar3–2Las Palmas
Segunda División
19-9-26Eldense1–2Eibar
Segunda División
14-9-26Celta de Vigo II0–4Eibar
Segunda División
6-9-26Eibar3–0Granada CF
Segunda División

Eibar: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:00Pamplona–Eibar
Copa del Rey
za 31 okt · 16:15EibarTipAlmeria
Segunda División
vr 6 nov · 20:30Castellón–Eibar
Segunda División
zo 15 nov · 18:30Eibar–Cadiz
Segunda División
zo 22 nov · 17:00Girona–Eibar
Segunda División
zo 29 nov · 17:00Eibar–Burgos
Segunda División
zo 6 dec · 17:00Sabadell–Eibar
Segunda División
zo 13 dec · 17:00Eibar–Sporting Gijon
Segunda División
zo 20 dec · 17:00AD Ceuta FC–Eibar
Segunda División
zo 3 jan · 17:00Eibar–Real Sociedad II
Segunda División
zo 10 jan · 17:00Leganes–Eibar
Segunda División
zo 17 jan · 17:00Eibar–Celta de Vigo II
Segunda División
zo 24 jan · 17:00Tenerife–Eibar
Segunda División
zo 31 jan · 17:00Eibar–Albacete
Segunda División
zo 7 feb · 17:00Almeria–Eibar
Segunda División
zo 14 feb · 17:00Las Palmas–Eibar
Segunda División
zo 21 feb · 17:00Eibar–Oviedo
Segunda División
zo 28 feb · 17:00Valladolid–Eibar
Segunda División
zo 7 mrt · 17:00Eibar–Eldense
Segunda División
zo 14 mrt · 17:00Real Sociedad II–Eibar
Segunda División
zo 21 mrt · 17:00Eibar–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 28 mrt · 17:00Eibar–FC Andorra
Segunda División
zo 4 apr · 17:00Granada CF–Eibar
Segunda División
zo 11 apr · 17:00Eibar–Cordoba
Segunda División
zo 18 apr · 17:00Mallorca–Eibar
Segunda División
zo 25 apr · 17:00Eibar–Sabadell
Segunda División
zo 2 mei · 17:00Cadiz–Eibar
Segunda División
zo 9 mei · 17:00Eibar–Leganes
Segunda División
zo 16 mei · 17:00Sporting Gijon–Eibar
Segunda División
zo 23 mei · 17:00Eibar–Castellón
Segunda División
zo 30 mei · 17:00Burgos–Eibar
Segunda División
zo 6 jun · 17:00Eibar–Girona
Segunda División
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Cordoba2–0Eibar
Segunda División
17-10-26Eibar1–1Mallorca
Segunda División
12-10-26Oviedo3–1Eibar
Segunda División
3-10-26Albacete1–3Eibar
Segunda División
27-9-26Eibar3–2Las Palmas
Segunda División
19-9-26Eldense1–2Eibar
Segunda División
14-9-26Celta de Vigo II0–4Eibar
Segunda División
6-9-26Eibar3–0Granada CF
Segunda División
30-8-26FC Andorra0–1Eibar
Segunda División
23-8-26Eibar1–0Valladolid
Segunda División
16-8-26Eibar1–3Tenerife
Segunda División

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Eibar: positie in de stand – Segunda División

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Castellón118-2-122:426WWVGW
2Almeria118-1-222:925GWWWW
3Eibar117-1-320:1322VGVWW
4Girona116-3-222:1021WWGGW
5Granada CF116-2-318:1420WWWWV

Eibar: seizoensstatistieken (Segunda División)

Doelpunten voor per wedstrijd1,8
Doelpunten tegen per wedstrijd1,2
Thuis: voor / tegen1,8 / 1,2
Uit: voor / tegen1,8 / 1,2
De nul gehouden4
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten21
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (11×)

Eibar: spelersstatistieken (Segunda División)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Malcom AduMID960223107507,39
Aleix GarridoMID118961152007,18
Anaitz ArbillaVER108860092307,11
Ander MadariagaMID118912253007,08
Jon GuruzetaMID1170532149307,07
Iván GilMID1051341148007,05
Unai ElgezabalVER96750010307,04
E. GiftAAN2250000007,00
Imanol García de AlbénizVER1900000106,99
M. AranaVER62750011006,98
Sergio CuberoVER63260141106,82
Sergio ÁlvarezMID21060010006,80
Juan BernatVER97560000106,72
Jon BautistaAAN1161711238106,71
PejiñoMID82601022006,71
Jon MagunazelaiaMID96222143016,67
Peru NolaskoainMID31800010006,64
Jair AmadorVER51370000016,62
Lucas NuñezMID81650010206,59
Javi MartónAAN1140012116106,51
Álvaro RodríguezVER96932143006,33
Elijah Gift Izobodo JohnMID1170011006,05

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Eibar

Keepers

1Luis LópezNationaliteitSpanjeLeeftijd24 jaarLengte193 cmGewicht76 kg
13Jon MikelNationaliteitSpanjeLeeftijd25 jaarLengte183 cm

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

9Jon BautistaNationaliteitSpanjeLeeftijd30 jaarLengte180 cmGewicht72 kg
19E. PerezLeeftijd24 jaar
20Javi MartónNationaliteitSpanjeLeeftijd26 jaarLengte183 cmGewicht72 kg27E. GiftLeeftijd19 jaar
29I. ZubiriaLeeftijd21 jaar
32Carlos LumbrerasNationaliteitSpanjeLeeftijd20 jaarLengte180 cmGewicht74 kg

Transfers Eibar

Aanwinsten

  • E. GiftAthletic Club · huur30-8-26
  • Unai ElgezabalLevante · transfervrij4-8-26
  • Lucas NuñezValencia · huur25-7-26
  • Imanol García de AlbénizSparta Praha · transfer8-7-26
  • Iván GilLas Palmas · transfer7-7-26
  • PejiñoLas Palmas · transfervrij2-7-26
  • C. LumbrerasOsasuna · transfervrij30-6-26
  • Eric PérezAthletic Club · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • Lucas SarasketaSarasketa Lucas · transfervrij29-8-26
  • Ángel TronchoBarakaldo · transfervrij21-8-26
  • H. GarciaCultural Leonesa · huur14-8-26
  • Oscar CarrascoSant Andreu · transfervrij7-8-26
  • Ángel TronchoTroncho Angel · transfervrij3-8-26
  • Aritz ArambarriMirandes · transfervrij29-7-26
  • I. AsenjoUD Logroñés · huur29-7-26
  • Javi MartínezEldense · transfervrij28-7-26

Eibar: belangrijkste feiten

LandSpanje
Opgericht1940
StadionEstadio Municipal de Ipurúa
Capaciteit8.050
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand3e · 22 punten

Eibar: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Eibar?

Eibar speelt zijn thuiswedstrijden in Estadio Municipal de Ipurúa (Eibar), dat plaats biedt aan 8.050 toeschouwers.

Op welke plaats staat Eibar in de stand?

Eibar staat 3e in de competitie Segunda División met 22 punten uit 11 wedstrijden (7 zeges, 1 gelijkspel, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Eibar weer?

Volgende wedstrijd: Pamplona – Eibar, wo 28 okt · 19:00 (Copa del Rey).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Eibar?

Laatste competitiewedstrijd: Cordoba 2–0 Eibar (24-10-26).

Wie is de topscorer van Eibar?

De topscorer van de club in de competitie is Iván Gil met 4 doelpunten.

Eibar: programma, stand en voorspellingen

Eibar (Spanje) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Segunda División, Copa del Rey), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Segunda División staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.