Voetbal
Home › Clubs › Girona
Girona

Girona: programma, uitslagen, stand en cijfers

Spanje · opgericht in 1930 · Estadi Municipal de Montilivi

Girona: competities in 2026/27

Girona: komende wedstrijden

di 27 okt · 18:30CuarteTipGironaCopa del Reyza 31 okt · 14:00Real Sociedad IITipGironaSegunda División · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 16:15Girona–Almeria
Segunda División
za 14 nov · 21:00Oviedo–Girona
Segunda División
zo 22 nov · 17:00Girona–Eibar
Segunda División

Girona: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWGGW
24-10-26Girona5–1Celta de Vigo IISegunda División
18-10-26Girona2–0FC Andorra
Segunda División
12-10-26Tenerife1–1Girona
Segunda División
4-10-26Girona0–0Mallorca
Segunda División
25-9-26Girona2–0Albacete
Segunda División
19-9-26Cadiz1–2Girona
Segunda División
12-9-26Girona1–2Castellón
Segunda División
5-9-26Sporting Gijon0–2Girona
Segunda División

Girona: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 18:30CuarteTipGirona
Copa del Rey
za 31 okt · 14:00Real Sociedad IITipGirona
Segunda División
zo 8 nov · 16:15Girona–Almeria
Segunda División
za 14 nov · 21:00Oviedo–Girona
Segunda División
zo 22 nov · 17:00Girona–Eibar
Segunda División
zo 29 nov · 17:00Eldense–Girona
Segunda División
zo 6 dec · 17:00Girona–Valladolid
Segunda División
zo 13 dec · 17:00Granada CF–Girona
Segunda División
zo 20 dec · 17:00Burgos–Girona
Segunda División
zo 3 jan · 17:00Girona–Sabadell
Segunda División
zo 10 jan · 17:00AD Ceuta FC–Girona
Segunda División
zo 17 jan · 17:00Las Palmas–Girona
Segunda División
zo 24 jan · 17:00Girona–Oviedo
Segunda División
zo 31 jan · 17:00Girona–Real Sociedad II
Segunda División
zo 7 feb · 17:00Celta de Vigo II–Girona
Segunda División
zo 14 feb · 17:00Girona–Cordoba
Segunda División
zo 21 feb · 17:00Castellón–Girona
Segunda División
zo 28 feb · 17:00Girona–Sporting Gijon
Segunda División
zo 7 mrt · 17:00FC Andorra–Girona
Segunda División
zo 14 mrt · 17:00Girona–Burgos
Segunda División
zo 21 mrt · 17:00Leganes–Girona
Segunda División
zo 28 mrt · 17:00Girona–Cadiz
Segunda División
zo 4 apr · 17:00Mallorca–Girona
Segunda División
zo 11 apr · 17:00Girona–Granada CF
Segunda División
zo 18 apr · 17:00Valladolid–Girona
Segunda División
zo 25 apr · 17:00Girona–Tenerife
Segunda División
zo 2 mei · 17:00Sabadell–Girona
Segunda División
zo 9 mei · 17:00Albacete–Girona
Segunda División
zo 16 mei · 17:00Girona–Eldense
Segunda División
zo 23 mei · 17:00Almeria–Girona
Segunda División
zo 30 mei · 17:00Girona–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 6 jun · 17:00Eibar–Girona
Segunda División
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Girona5–1Celta de Vigo II
Segunda División
18-10-26Girona2–0FC Andorra
Segunda División
12-10-26Tenerife1–1Girona
Segunda División
4-10-26Girona0–0Mallorca
Segunda División
25-9-26Girona2–0Albacete
Segunda División
19-9-26Cadiz1–2Girona
Segunda División
12-9-26Girona1–2Castellón
Segunda División
5-9-26Sporting Gijon0–2Girona
Segunda División
29-8-26Girona5–2Las Palmas
Segunda División
21-8-26Cordoba2–1Girona
Segunda División
16-8-26Girona1–1Leganes
Segunda División

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Girona: positie in de stand – Segunda División

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
2Almeria118-1-222:925GWWWW
3Eibar117-1-320:1322VGVWW
4Girona116-3-222:1021WWGGW
5Granada CF116-2-318:1420WWWWV
6Mallorca115-4-213:619GGWGV

Girona: seizoensstatistieken (Segunda División)

Doelpunten voor per wedstrijd2,0
Doelpunten tegen per wedstrijd0,9
Thuis: voor / tegen2,3 / 0,9
Uit: voor / tegen1,5 / 1,0
De nul gehouden4
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten29
Gele kaarten per wedstrijd2,6
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (5×) · 4-2-3-1 (4×) · 4-1-4-1 (1×)

Girona: spelersstatistieken (Segunda División)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Y. AsprillaMID9452511610007,47
V. VanatAAN749352139107,33
Alejandro FrancésVER119040050107,28
Mateu MoreyVER31390110007,27
AntoninoAAN2791011107,25
Carles PérezAAN85823184107,19
Álex MorenoVER1197802104307,12
Unai HernándezMID51281142007,10
David LópezVER86810021107,02
Javier BoñarVER84400152006,96
Fran BeltránMID107751164206,88
I. GonzalezMID118531072306,88
J. ArangoVER26441062206,86
Javier SarasaMID21490031006,80
Bryan GilMID845010124106,75
Arnau MartínezVER21800100006,70
Minsu KimMID21440011206,65
J. D. GonzalezAAN1210000106,60
Oleksandr PishchurAAN82550061206,53
C. StuaniAAN3530041206,31
Iván MartínMID1580010006,30
D. CamaraAAN21130010106,25
Iván MoranteMID83870130006,15
D. van de BeekMID72971043105,83
Abel RuizAAN949621115105,78
A. MuminVER6940000005,76
PortuAAN2150010004,21
L. KouroumaMID2370000203,33
Holmes Zamorano600000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Girona

Keepers

1Sergi PuigNationaliteitSpanjeLeeftijd27 jaarLengte187 cmGewicht78 kg
13P. GazzanigaNationaliteitArgentiniëLeeftijd33 jaarLengte195 cmGewicht90 kg25V. KrapyvtsovNationaliteitOekraïneLeeftijd20 jaarLengte188 cmGewicht70 kg
44J. DansoNationaliteitGambiaLeeftijd18 jaarLengte180 cmGewicht72 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Girona

Aanwinsten

  • Carles PérezCelta Vigo · transfervrij2-9-26
  • Mateu MoreyMallorca · transfer30-8-26
  • Javier BoñarAtletico Madrid · transfer28-8-26
  • M. FurtadoBenfica U19 · transfer21-8-26
  • A. MuminRayo Vallecano · transfervrij17-8-26
  • Iván MoranteBurgos · transfervrij8-7-26
  • Oleksandr PishchurGyori ETO FC · transfer30-6-26
  • I. GonzalezCornellà · transfer30-6-26

Vertrokken

  • A. OunahiPanathinaikos · transfer1-9-26
  • D. CamaraAlverca · transfer31-8-26
  • G. MisehouyNAC Breda · huur30-8-26
  • P. BaUD Logroñés · huur29-8-26
  • V. TsygankovAjax · transfer26-8-26
  • A. YaakobishviliAtletico Madrid · huur26-8-26
  • Minsu KimRangers · transfer26-8-26
  • A. YaakobishviliYaakobishvili Antal · transfervrij25-8-26

Girona: belangrijkste feiten

LandSpanje
Opgericht1930
StadionEstadi Municipal de Montilivi
Capaciteit14.500
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand4e · 21 punten

Girona: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Girona?

Girona speelt zijn thuiswedstrijden in Estadi Municipal de Montilivi (Girona), dat plaats biedt aan 14.500 toeschouwers.

Op welke plaats staat Girona in de stand?

Girona staat 4e in de competitie Segunda División met 21 punten uit 11 wedstrijden (6 zeges, 3 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Girona weer?

Volgende wedstrijd: Cuarte – Girona, di 27 okt · 18:30 (Copa del Rey).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Girona?

Laatste competitiewedstrijd: Girona 5–1 Celta de Vigo II (24-10-26).

Wie is de topscorer van Girona?

De topscorer van de club in de competitie is V. Vanat met 5 doelpunten.

Girona: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Girona (Spanje) in alle competities van dit seizoen (Segunda División, Copa del Rey): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Segunda División staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.