Voetbal
Home › Clubs › Leganes
Leganes

Leganes: programma, uitslagen, stand en cijfers

Spanje · opgericht in 1928 · Estadio Municipal de Butarque

Leganes: competities in 2026/27

Leganes: komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:00Trival Valderas–Leganes
Copa del Reyma 2 nov · 18:30ValladolidTipLeganesSegunda División · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:30Leganes–Albacete
Segunda División
vr 13 nov · 20:30Leganes–Burgos
Segunda División
zo 22 nov · 17:00FC Andorra–Leganes
Segunda División

Leganes: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVVVV
24-10-26Leganes1–1MallorcaSegunda División
16-10-26Leganes0–1Cordoba
Segunda División
11-10-26Almeria3–0Leganes
Segunda División
3-10-26Cadiz4–0Leganes
Segunda División
28-9-26Leganes0–2Castellón
Segunda División
20-9-26Leganes3–2Granada CF
Segunda División
13-9-26Tenerife2–0Leganes
Segunda División
4-9-26Las Palmas0–0Leganes
Segunda División

Leganes: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:00Trival Valderas–Leganes
Copa del Rey
ma 2 nov · 18:30ValladolidTipLeganes
Segunda División
za 7 nov · 18:30Leganes–Albacete
Segunda División
vr 13 nov · 20:30Leganes–Burgos
Segunda División
zo 22 nov · 17:00FC Andorra–Leganes
Segunda División
zo 29 nov · 17:00Leganes–Sabadell
Segunda División
zo 6 dec · 17:00Real Sociedad II–Leganes
Segunda División
zo 13 dec · 17:00Leganes–AD Ceuta FC
Segunda División
zo 20 dec · 17:00Sporting Gijon–Leganes
Segunda División
zo 3 jan · 17:00Leganes–Celta de Vigo II
Segunda División
zo 10 jan · 17:00Leganes–Eibar
Segunda División
zo 17 jan · 17:00Castellón–Leganes
Segunda División
zo 24 jan · 17:00Leganes–Valladolid
Segunda División
zo 31 jan · 17:00Burgos–Leganes
Segunda División
zo 7 feb · 17:00Leganes–Oviedo
Segunda División
zo 14 feb · 17:00Granada CF–Leganes
Segunda División
zo 21 feb · 17:00Leganes–Cadiz
Segunda División
zo 28 feb · 17:00AD Ceuta FC–Leganes
Segunda División
zo 7 mrt · 17:00Leganes–Tenerife
Segunda División
zo 14 mrt · 17:00Mallorca–Leganes
Segunda División
zo 21 mrt · 17:00Leganes–Girona
Segunda División
zo 28 mrt · 17:00Eldense–Leganes
Segunda División
zo 4 apr · 17:00Leganes–Almeria
Segunda División
zo 11 apr · 17:00Sabadell–Leganes
Segunda División
zo 18 apr · 17:00Leganes–Las Palmas
Segunda División
zo 25 apr · 17:00Albacete–Leganes
Segunda División
zo 2 mei · 17:00Leganes–Sporting Gijon
Segunda División
zo 9 mei · 17:00Eibar–Leganes
Segunda División
zo 16 mei · 17:00Cordoba–Leganes
Segunda División
zo 23 mei · 17:00Leganes–FC Andorra
Segunda División
zo 30 mei · 17:00Celta de Vigo II–Leganes
Segunda División
zo 6 jun · 17:00Leganes–Real Sociedad II
Segunda División
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Leganes1–1Mallorca
Segunda División
16-10-26Leganes0–1Cordoba
Segunda División
11-10-26Almeria3–0Leganes
Segunda División
3-10-26Cadiz4–0Leganes
Segunda División
28-9-26Leganes0–2Castellón
Segunda División
20-9-26Leganes3–2Granada CF
Segunda División
13-9-26Tenerife2–0Leganes
Segunda División
4-9-26Las Palmas0–0Leganes
Segunda División
29-8-26Leganes1–0Eldense
Segunda División
22-8-26Oviedo0–1Leganes
Segunda División
16-8-26Girona1–1Leganes
Segunda División

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Leganes: positie in de stand – Segunda División

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
15Valladolid113-3-516:1612VVWGW
16Celta de Vigo II113-3-516:2112VGWVG
17Leganes113-3-57:1612GVVVV
18Cadiz112-4-514:1410WVVWG
19FC Andorra103-1-613:1710VWGWV

Leganes: seizoensstatistieken (Segunda División)

Doelpunten voor per wedstrijd0,6
Doelpunten tegen per wedstrijd1,5
Thuis: voor / tegen1,0 / 1,2
Uit: voor / tegen0,3 / 1,7
De nul gehouden3
Niet gescoord6

Kaarten

Gele kaarten33
Gele kaarten per wedstrijd3,0
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (3×) · 3-2-4-1 (2×) · 5-3-2 (2×)

Leganes: spelersstatistieken (Segunda División)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Ismaël GharbiMID1076421135207,08
Miguel AtienzaMID97491021006,94
Naim GarcíaVER1185421145206,85
Z. BuurmeesterMID117680063106,80
Lalo AguilarVER97710042006,77
U. del CuraAAN4940033106,73
Álex SancrisAAN84440193306,72
Javi MonteroVER64070000106,70
SuleAAN6800241006,65
Enric FranquesaVER31440010106,61
Rubén PulidoVER82970040406,60
Álvaro TejeroVER53140010006,58
Álex MillánAAN72091063306,56
Rubén PeñaVER62640010006,52
Y. KechtaMID117390021406,52
Andrés CamposAAN1100000106,50
P. SokoAAN1159510116006,49
Dani RodríguezMID114320021106,46
Álvaro MorataAAN74350060206,24
MarvelVER97350032506,22
A. DiawaraMID1800000006,19
Ignasi MiquelVER86710031106,10

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Leganes

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Leganes

Aanwinsten

  • Álex FitaVillarreal III · transfer31-8-26
  • Javi MonteroMalaga · transfervrij28-8-26
  • Álvaro MorataComo · huur27-8-26
  • Álex GonzálezMirandes · transfervrij19-8-26
  • U. del CuraMirandes · transfer13-8-26
  • L. ZidaneGranada CF · transfervrij6-8-26
  • P. SokoAlmeria · huur31-7-26
  • Ismaël GharbiSC Braga · huur22-7-26

Vertrokken

  • MeleroAlcorcon · transfervrij17-9-26
  • D. HamansenyaSlovan Liberec · huur7-9-26
  • Roberto LópezEldense · transfervrij31-8-26
  • D. GueyeSporting CP · huur31-8-26
  • MeleroMelero Gonzalo · transfervrij30-8-26
  • A. GøthlerExtremadura 1924 · huur28-8-26
  • Javi HernándezCerezo Osaka · huur27-8-26
  • B. PauwelsCasa Pia · huur27-8-26

Leganes: belangrijkste feiten

LandSpanje
Opgericht1928
StadionEstadio Municipal de Butarque
Capaciteit12.450
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand17e · 12 punten

Leganes: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Leganes?

Leganes speelt zijn thuiswedstrijden in Estadio Municipal de Butarque (Leganés), dat plaats biedt aan 12.450 toeschouwers.

Op welke plaats staat Leganes in de stand?

Leganes staat 17e in de competitie Segunda División met 12 punten uit 11 wedstrijden (3 zeges, 3 gelijke spelen, 5 nederlagen).

Wanneer speelt Leganes weer?

Volgende wedstrijd: Trival Valderas – Leganes, wo 28 okt · 20:00 (Copa del Rey).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Leganes?

Laatste competitiewedstrijd: Leganes 1–1 Mallorca (24-10-26).

Wie is de topscorer van Leganes?

De topscorer van de club in de competitie is Ismaël Gharbi met 2 doelpunten.

Leganes: programma, stand en voorspellingen

Leganes (Spanje) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Segunda División, Copa del Rey), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Segunda División staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.