Voetbal
Home › Clubs › Carrarese
Carrarese

Carrarese: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · Stadio dei Marmi

Carrarese: competities in 2026/27

Carrarese: komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:00CarrareseTipArezzoSerie B · Onderlinge duels (H2H)zo 1 nov · 17:15Hellas VeronaTipCarrareseSerie B
zo 8 nov · 17:15Carrarese–Sampdoria
Serie B
za 21 nov · 15:00Carrarese–Virtus Entella
Serie B
di 24 nov · 15:00Vicenza Virtus–Carrarese
Serie B

Carrarese: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWWVV
25-10-26Palermo2–1CarrareseSerie B
17-10-26Carrarese2–1Modena
Serie B
11-10-26Padova0–2Carrarese
Serie B
19-9-26Carrarese0–1Benevento
Serie B
12-9-26Catanzaro1–0Carrarese
Serie B
5-9-26Carrarese0–1Empoli
Serie B
29-8-26Ascoli1–1Carrarese
Serie B
22-8-26Carrarese1–2Mantova
Serie B

Carrarese: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:00CarrareseTipArezzo
Serie B
zo 1 nov · 17:15Hellas VeronaTipCarrarese
Serie B
zo 8 nov · 17:15Carrarese–Sampdoria
Serie B
za 21 nov · 15:00Carrarese–Virtus Entella
Serie B
di 24 nov · 15:00Vicenza Virtus–Carrarese
Serie B
za 28 nov · 15:00Carrarese–Juve Stabia
Serie B
za 5 dec · 15:00Cesena–Carrarese
Serie B
di 8 dec · 15:00Carrarese–Pisa
Serie B
za 12 dec · 15:00Cremonese–Carrarese
Serie B
za 19 dec · 15:00Carrarese–Avellino
Serie B
zo 27 dec · 15:00Sudtirol–Carrarese
Serie B
za 9 jan · 15:00Mantova–Carrarese
Serie B
za 16 jan · 15:00Carrarese–Padova
Serie B
za 23 jan · 15:00Modena–Carrarese
Serie B
za 30 jan · 15:00Carrarese–Vicenza Virtus
Serie B
za 6 feb · 15:00Juve Stabia–Carrarese
Serie B
za 13 feb · 15:00Virtus Entella–Carrarese
Serie B
za 20 feb · 15:00Carrarese–Catanzaro
Serie B
za 27 feb · 15:00Arezzo–Carrarese
Serie B
di 2 mrt · 15:00Carrarese–Palermo
Serie B
za 6 mrt · 15:00Empoli–Carrarese
Serie B
za 13 mrt · 15:00Carrarese–Sudtirol
Serie B
za 20 mrt · 15:00Carrarese–Cesena
Serie B
za 3 apr · 15:00Pisa–Carrarese
Serie B
za 10 apr · 15:00Carrarese–Hellas Verona
Serie B
za 17 apr · 15:00Sampdoria–Carrarese
Serie B
za 24 apr · 15:00Benevento–Carrarese
Serie B
za 1 mei · 15:00Carrarese–Ascoli
Serie B
za 8 mei · 15:00Avellino–Carrarese
Serie B
vr 14 mei · 15:00Carrarese–Cremonese
Serie B
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
25-10-26Palermo2–1Carrarese
Serie B
17-10-26Carrarese2–1Modena
Serie B
11-10-26Padova0–2Carrarese
Serie B
19-9-26Carrarese0–1Benevento
Serie B
12-9-26Catanzaro1–0Carrarese
Serie B
5-9-26Carrarese0–1Empoli
Serie B
29-8-26Ascoli1–1Carrarese
Serie B
22-8-26Carrarese1–2Mantova
Serie B
15-8-26Torino1–0Carrarese
Coppa Italia

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Carrarese: positie in de stand – Serie B

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
15Cesena81-5-28:128VGVGG
16Empoli82-1-57:137VGVVV
17Carrarese82-1-57:97VWWVV
18Cremonese81-3-46:116VVGGG
19Sampdoria81-2-58:165GVVWV

Carrarese: seizoensstatistieken (Serie B)

Doelpunten voor per wedstrijd0,9
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen0,8 / 1,3
Uit: voor / tegen1,0 / 1,0
De nul gehouden1
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten17
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-5-2 (8×)

Carrarese: spelersstatistieken (Serie B)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
P. PinelliMID1151011007,70
T. RubinoAAN52163065007,52
J. RouhiMID86871131207,22
M. BraunöderMID53010020107,01
Nicolás SchiaviMID85630072106,93
C. DagbaMID1680011006,90
N. BelloniMID63650121106,87
F. RealeMID86950010006,82
F. AbiusoAAN861421177206,79
G. ParlantiMID85950241306,79
F. RuggeriVER86850041206,78
F. OlianaVER87200031206,77
J. MartiniMID73290052006,57
N. BonfantiAAN180000006,50
G. MarconiAAN72580181106,49
Tommaso GuercioVER51070000006,46
L. TopalovićMID72630051206,39
M. FinottoAAN4440000006,36
M. CisséAAN63140181006,24
L. RomaniVER32640041005,00
N. CudrigAAN4490011004,88
Y. KhafiMID1590000003,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Carrarese

Keepers

1S. PizzignaccoNationaliteitItaliëLeeftijd24 jaarLengte188 cmGewicht76 kg12G. GarofaniNationaliteitItaliëLeeftijd23 jaarLengte184 cmGewicht80 kg
22Mattia BencasterLeeftijd17 jaar
30N. RavagliaNationaliteitItaliëLeeftijd37 jaarLengte184 cmGewicht75 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Carrarese

Aanwinsten

  • C. DagbaBeerschot VA · transfervrij2-9-26
  • N. RavagliaSampdoria · transfervrij31-8-26
  • M. BraunöderComo · transfer31-8-26
  • N. BonfantiPisa · huur31-8-26
  • T. MacchioniSassuolo · huur30-8-26
  • Gonçalo EstevesCatanzaro · huur27-8-26
  • S. PizzignaccoMonza · huur27-8-26
  • J. MartiniSudtirol · transfer26-8-26

Vertrokken

  • E. TorregrossaLumezzane · transfervrij18-9-26
  • V. FiorilloPescara · transfer30-8-26
  • M. ImperialeCatanzaro · transfer27-8-26
  • Filippo LiberatiDesenzano Calvina · huur26-8-26
  • B. SalamonSalamon Bartosz · transfervrij19-8-26
  • M. BleveLecce · transfer18-8-26
  • D. BouahCambuur · transfervrij16-8-26
  • S. ZanonPisa · huur31-7-26

Carrarese: belangrijkste feiten

LandItalië
StadionStadio dei Marmi
Capaciteit4.975
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie B
Positie in de stand17e · 7 punten

Carrarese: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Carrarese?

Carrarese speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio dei Marmi (Carrara), dat plaats biedt aan 4.975 toeschouwers.

Op welke plaats staat Carrarese in de stand?

Carrarese staat 17e in de competitie Serie B met 7 punten uit 8 wedstrijden (2 zeges, 1 gelijkspel, 5 nederlagen).

Wanneer speelt Carrarese weer?

Volgende wedstrijd: Carrarese – Arezzo, wo 28 okt · 20:00 (Serie B).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Carrarese?

Laatste competitiewedstrijd: Palermo 2–1 Carrarese (25-10-26).

Wie is de topscorer van Carrarese?

De topscorer van de club in de competitie is T. Rubino met 3 doelpunten.

Carrarese: programma, stand en voorspellingen

Carrarese (Italië) speelt dit seizoen in deze competities: Serie B, Coppa Italia. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Serie B staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.