Voetbal
Home › Clubs › Pisa
Pisa

Pisa: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · opgericht in 1909 · Arena Garibaldi - Stadio Romeo Anconetani

Pisa: competities in 2026/27

Pisa: komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:00PisaTipPalermoSerie B · Onderlinge duels (H2H)zo 1 nov · 15:00AvellinoTipPisaSerie B · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 15:00Pisa–Sudtirol
Serie B
za 21 nov · 15:00Empoli–Pisa
Serie B · Onderlinge duels (H2H)
di 24 nov · 15:00Pisa–Modena
Serie B

Pisa: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWWGV
25-10-26Hellas Verona1–1PisaSerie B
17-10-26Pisa3–1Cremonese
Serie B
10-10-26Vicenza Virtus0–3Pisa
Serie B
20-9-26Mantova2–2Pisa
Serie B
15-9-26Fiorentina3–0Pisa
Coppa Italia
11-9-26Pisa1–4Virtus Entella
Serie B
6-9-26Juve Stabia0–3Pisa
Serie B
30-8-26Pisa2–1Catanzaro
Serie B

Pisa: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:00PisaTipPalermo
Serie B
zo 1 nov · 15:00AvellinoTipPisa
Serie B
za 7 nov · 15:00Pisa–Sudtirol
Serie B
za 21 nov · 15:00Empoli–Pisa
Serie B
di 24 nov · 15:00Pisa–Modena
Serie B
za 28 nov · 15:00Arezzo–Pisa
Serie B
za 5 dec · 15:00Pisa–Sampdoria
Serie B
di 8 dec · 15:00Carrarese–Pisa
Serie B
za 12 dec · 15:00Pisa–Ascoli
Serie B
za 19 dec · 15:00Benevento–Pisa
Serie B
zo 27 dec · 15:00Cesena–Pisa
Serie B
za 9 jan · 15:00Pisa–Avellino
Serie B
za 16 jan · 15:00Palermo–Pisa
Serie B
za 23 jan · 15:00Pisa–Hellas Verona
Serie B
za 30 jan · 15:00Cremonese–Pisa
Serie B
za 6 feb · 15:00Pisa–Empoli
Serie B
za 13 feb · 15:00Pisa–Juve Stabia
Serie B
za 20 feb · 15:00Ascoli–Pisa
Serie B
za 27 feb · 15:00Pisa–Benevento
Serie B
di 2 mrt · 15:00Modena–Pisa
Serie B
za 6 mrt · 15:00Pisa–Vicenza Virtus
Serie B
za 13 mrt · 15:00Catanzaro–Pisa
Serie B
za 20 mrt · 15:00Sudtirol–Pisa
Serie B
za 3 apr · 15:00Pisa–Carrarese
Serie B
za 10 apr · 15:00Virtus Entella–Pisa
Serie B
za 17 apr · 15:00Pisa–Cesena
Serie B
za 24 apr · 15:00Pisa–Arezzo
Serie B
za 1 mei · 15:00Padova–Pisa
Serie B
za 8 mei · 15:00Pisa–Mantova
Serie B
vr 14 mei · 15:00Sampdoria–Pisa
Serie B
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
25-10-26Hellas Verona1–1Pisa
Serie B
17-10-26Pisa3–1Cremonese
Serie B
10-10-26Vicenza Virtus0–3Pisa
Serie B
20-9-26Mantova2–2Pisa
Serie B
15-9-26Fiorentina3–0Pisa
Coppa Italia
11-9-26Pisa1–4Virtus Entella
Serie B
6-9-26Juve Stabia0–3Pisa
Serie B
30-8-26Pisa2–1Catanzaro
Serie B
23-8-26Pisa0–1Padova
Serie B
17-8-26Pisa1–1Empoli
Coppa Italia

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Pisa: positie in de stand – Serie B

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
4Ascoli84-3-114:615WGGWV
5Benevento84-2-213:714WGWWW
6Pisa84-2-215:1014GWWGV
7Sudtirol83-4-110:713GVGWG
8Avellino83-2-312:911VGWVG

Pisa: seizoensstatistieken (Serie B)

Doelpunten voor per wedstrijd1,9
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen1,5 / 1,8
Uit: voor / tegen2,3 / 0,8
De nul gehouden2
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten18
Gele kaarten per wedstrijd2,3
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (5×) · 4-3-3 (3×)

Pisa: spelersstatistieken (Serie B)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. TramoniAAN750724156007,84
T. MarrasAAN41502174107,43
S. AngoriMID76300051007,26
A. PrimassoVER53490151207,14
F. PittarelloAAN637821106007,09
S. MoreoAAN536722115007,03
O. CorreiaVER865811104006,93
M. LérisVER74770095216,93
E. RaoAAN51471052006,89
A. CalabresiVER84602043506,85
R. BozhinovVER62930000106,82
S. ZanonVER85350143106,78
D. DenoonVER1250000006,70
A. PetagnaAAN73620052006,61
F. LoyolaMID31910010006,58
I. FerrahMID2360022006,44
G. LeoneMID75411052006,11
İ. VuralMID52180021205,52
S. CanestrelliVER64061132005,45
F. CoppolaVER31491022105,30
A. CaraccioloVER52010000105,18
Tomás EstevesVER2360000004,40
G. PiccininiMID3410011104,30

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Pisa

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Pisa

Aanwinsten

  • F. PittarelloCatanzaro · transfer29-8-26
  • O. CorreiaJuve Stabia · transfer20-8-26
  • A. PetagnaMonza · transfer19-8-26
  • I. FerrahLille · transfer6-8-26
  • S. ZanonCarrarese · huur31-7-26
  • E. RaoNapoli · huur30-7-26
  • G. LeoneJuve Stabia · transfer14-7-26
  • T. MarrasMantova · transfer10-7-26

Vertrokken

  • NícolasBari · transfervrij17-9-26
  • E. VignatoForte Virtus · transfervrij15-9-26
  • J. CuadradoMillonarios · transfervrij9-9-26
  • Jeremy Kandje MbambiSt. Truiden · huur2-9-26
  • M. HøjholtGornik Zabrze · transfer1-9-26
  • N. BonfantiCarrarese · huur31-8-26
  • Tommaso FerrariGhivizzano Borgo Mozzano · huur31-8-26
  • H. MeisterDerby · huur29-8-26

Pisa: belangrijkste feiten

LandItalië
Opgericht1909
StadionArena Garibaldi - Stadio Romeo Anconetani
Capaciteit17.500
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie B
Positie in de stand6e · 14 punten

Pisa: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Pisa?

Pisa speelt zijn thuiswedstrijden in Arena Garibaldi - Stadio Romeo Anconetani (Pisa), dat plaats biedt aan 17.500 toeschouwers.

Op welke plaats staat Pisa in de stand?

Pisa staat 6e in de competitie Serie B met 14 punten uit 8 wedstrijden (4 zeges, 2 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Pisa weer?

Volgende wedstrijd: Pisa – Palermo, wo 28 okt · 19:00 (Serie B).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Pisa?

Laatste competitiewedstrijd: Hellas Verona 1–1 Pisa (25-10-26).

Wie is de topscorer van Pisa?

De topscorer van de club in de competitie is T. Marras met 3 doelpunten.

Pisa: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Pisa (Italië) in alle competities van dit seizoen (Serie B, Coppa Italia): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Serie B staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.