Voetbal
Home › Clubs › Catanzaro
Catanzaro

Catanzaro: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · opgericht in 1929 · Stadio Nicola Ceravolo

Catanzaro: competities in 2026/27

Catanzaro: komende wedstrijden

di 27 okt · 19:00BeneventoTipCatanzaroSerie Bza 31 okt · 17:15CatanzaroTipPadovaSerie B · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 15:00Cesena–Catanzaro
Serie B
za 21 nov · 15:00Catanzaro–Palermo
Serie B
di 24 nov · 15:00Juve Stabia–Catanzaro
Serie B

Catanzaro: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGVVW
24-10-26Catanzaro1–6AscoliSerie B
16-10-26Hellas Verona2–2Catanzaro
Serie B
11-10-26Catanzaro1–3Mantova
Serie B
19-9-26Sampdoria2–1Catanzaro
Serie B
12-9-26Catanzaro1–0Carrarese
Serie B
5-9-26Sudtirol2–0Catanzaro
Serie B
30-8-26Pisa2–1Catanzaro
Serie B
21-8-26Vicenza Virtus3–2Catanzaro
Serie B

Catanzaro: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 19:00BeneventoTipCatanzaro
Serie B
za 31 okt · 17:15CatanzaroTipPadova
Serie B
za 7 nov · 15:00Cesena–Catanzaro
Serie B
za 21 nov · 15:00Catanzaro–Palermo
Serie B
di 24 nov · 15:00Juve Stabia–Catanzaro
Serie B
za 28 nov · 15:00Catanzaro–Avellino
Serie B
za 5 dec · 15:00Cremonese–Catanzaro
Serie B
di 8 dec · 15:00Catanzaro–Virtus Entella
Serie B
za 12 dec · 15:00Modena–Catanzaro
Serie B
za 19 dec · 15:00Catanzaro–Arezzo
Serie B
zo 27 dec · 15:00Catanzaro–Empoli
Serie B
za 9 jan · 15:00Ascoli–Catanzaro
Serie B
za 16 jan · 15:00Catanzaro–Cesena
Serie B
za 23 jan · 15:00Padova–Catanzaro
Serie B
za 30 jan · 15:00Catanzaro–Juve Stabia
Serie B
za 6 feb · 15:00Mantova–Catanzaro
Serie B
za 13 feb · 15:00Catanzaro–Hellas Verona
Serie B
za 20 feb · 15:00Carrarese–Catanzaro
Serie B
za 27 feb · 15:00Catanzaro–Sudtirol
Serie B
di 2 mrt · 15:00Avellino–Catanzaro
Serie B
za 6 mrt · 15:00Catanzaro–Cremonese
Serie B
za 13 mrt · 15:00Catanzaro–Pisa
Serie B
za 20 mrt · 15:00Virtus Entella–Catanzaro
Serie B
za 3 apr · 15:00Catanzaro–Vicenza Virtus
Serie B
za 10 apr · 15:00Arezzo–Catanzaro
Serie B
za 17 apr · 15:00Catanzaro–Benevento
Serie B
za 24 apr · 15:00Catanzaro–Sampdoria
Serie B
za 1 mei · 15:00Palermo–Catanzaro
Serie B
za 8 mei · 15:00Catanzaro–Modena
Serie B
vr 14 mei · 15:00Empoli–Catanzaro
Serie B
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Catanzaro1–6Ascoli
Serie B
16-10-26Hellas Verona2–2Catanzaro
Serie B
11-10-26Catanzaro1–3Mantova
Serie B
19-9-26Sampdoria2–1Catanzaro
Serie B
12-9-26Catanzaro1–0Carrarese
Serie B
5-9-26Sudtirol2–0Catanzaro
Serie B
30-8-26Pisa2–1Catanzaro
Serie B
21-8-26Vicenza Virtus3–2Catanzaro
Serie B
15-8-26Catanzaro2–2Sudtirol
Coppa Italia

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Catanzaro: positie in de stand – Serie B

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
18Cremonese81-3-46:116VVGGG
19Sampdoria81-2-58:165GVVWV
20Catanzaro81-1-69:204VGVVW

Catanzaro: seizoensstatistieken (Serie B)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd2,5
Thuis: voor / tegen1,0 / 3,0
Uit: voor / tegen1,2 / 2,2
De nul gehouden1
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten16
Gele kaarten per wedstrijd2,0
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (6×) · 3-3-3-1 (1×) · 3-5-2 (1×)

Catanzaro: spelersstatistieken (Serie B)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. PetriccioneMID87120061307,19
S. PafundiAAN53390172006,92
M. D'AlessandroAAN41381022006,91
Matias AntoniniVER86881172206,83
A. CandelaAAN73971133006,82
E. PecorinoAAN622911116006,77
G. AlesiMID85490181206,73
P. IemmelloMID865820155206,68
S. GiovaneMID41730011106,68
N. MostiMID85120042106,67
N. KoffiAAN74101074106,66
F. Di FrancescoAAN62040110006,64
N. BusoAAN1340021006,63
M. RuggeroVER86140011206,59
A. GarnicaAAN2220000006,50
F. TchaounaMID7780000006,45
M. ImperialeVER64230110106,33
M. DorvalVER63920031005,79
Niccolò PostiglioneVER1340000005,71
B. VerrengiaVER42971011005,52
G. ArditiAAN3390000004,73
R. FrosininiVER3940010004,70

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Catanzaro

Keepers

1C. MariettaNationaliteitItaliëLeeftijd23 jaar
22M. PigliacelliNationaliteitItaliëLeeftijd32 jaarLengte184 cmGewicht83 kg
99E. BorrelliNationaliteitItaliëLeeftijd21 jaarLengte187 cmGewicht80 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Catanzaro

Aanwinsten

  • F. CassaBologna · huur1-9-26
  • A. PogačarRadomlje · huur31-8-26
  • S. LoubaoMonza · huur31-8-26
  • M. ImperialeCarrarese · transfer27-8-26
  • S. GiovaneAtalanta · transfer19-8-26
  • E. PecorinoJuventus · transfer19-8-26
  • M. DorvalBari · transfer12-8-26
  • N. MostiJuve Stabia · transfer11-8-26

Vertrokken

  • G. VolpeAudace Cerignola · transfer31-8-26
  • E. BashiCrotone · huur31-8-26
  • F. PittarelloPisa · transfer29-8-26
  • S. SehaPerugia · huur27-8-26
  • Gonçalo EstevesCarrarese · huur27-8-26
  • L. MadiaReggina · huur19-8-26
  • C. FavasuliNapoli · huur18-8-26
  • U. MorleoSaluzzo · transfer17-8-26

Catanzaro: belangrijkste feiten

LandItalië
Opgericht1929
StadionStadio Nicola Ceravolo
Capaciteit14.650
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie B
Positie in de stand20e · 4 punten

Catanzaro: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Catanzaro?

Catanzaro speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio Nicola Ceravolo (Catanzaro), dat plaats biedt aan 14.650 toeschouwers.

Op welke plaats staat Catanzaro in de stand?

Catanzaro staat 20e in de competitie Serie B met 4 punten uit 8 wedstrijden (1 zege, 1 gelijkspel, 6 nederlagen).

Wanneer speelt Catanzaro weer?

Volgende wedstrijd: Benevento – Catanzaro, di 27 okt · 19:00 (Serie B).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Catanzaro?

Laatste competitiewedstrijd: Catanzaro 1–6 Ascoli (24-10-26).

Wie is de topscorer van Catanzaro?

De topscorer van de club in de competitie is P. Iemmello met 3 doelpunten.

Catanzaro: programma, stand en voorspellingen

Catanzaro (Italië) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Serie B, Coppa Italia), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Serie B staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.