Voetbal
Home › Clubs › Palermo
Palermo

Palermo: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · opgericht in 1900 · Stadio Renzo Barbera

Palermo: competities in 2026/27

Palermo: komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:00PisaTipPalermoSerie B · Onderlinge duels (H2H)zo 1 nov · 19:30PalermoTipVicenza VirtusSerie B · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:30Ascoli–Palermo
Serie B
za 21 nov · 15:00Catanzaro–Palermo
Serie B
di 24 nov · 15:00Palermo–Sudtirol
Serie B

Palermo: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWWWG
25-10-26Palermo2–1CarrareseSerie B
17-10-26Mantova0–2Palermo
Serie B
10-10-26Empoli2–4Palermo
Serie B
19-9-26Palermo2–1Padova
Serie B
13-9-26Avellino1–1Palermo
Serie B
7-9-26Palermo3–1Sampdoria
Serie B
3-9-26Palermo5–2Mantova
Coppa Italia
30-8-26Arezzo2–3Palermo
Serie B

Palermo: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 19:00PisaTipPalermo
Serie B
zo 1 nov · 19:30PalermoTipVicenza Virtus
Serie B
vr 6 nov · 20:30Ascoli–Palermo
Serie B
za 21 nov · 15:00Catanzaro–Palermo
Serie B
di 24 nov · 15:00Palermo–Sudtirol
Serie B
za 28 nov · 15:00Palermo–Benevento
Serie B
wo 2 dec · 18:00Bologna–Palermo
Coppa Italia
za 5 dec · 15:00Hellas Verona–Palermo
Serie B
di 8 dec · 15:00Palermo–Cremonese
Serie B
za 12 dec · 15:00Cesena–Palermo
Serie B
za 19 dec · 15:00Palermo–Virtus Entella
Serie B
zo 27 dec · 15:00Modena–Palermo
Serie B
za 9 jan · 15:00Palermo–Empoli
Serie B
za 16 jan · 15:00Palermo–Pisa
Serie B
za 23 jan · 15:00Sudtirol–Palermo
Serie B
za 30 jan · 15:00Palermo–Arezzo
Serie B
za 6 feb · 15:00Vicenza Virtus–Palermo
Serie B
za 13 feb · 15:00Palermo–Mantova
Serie B
za 20 feb · 15:00Cremonese–Palermo
Serie B
za 27 feb · 15:00Palermo–Hellas Verona
Serie B
di 2 mrt · 15:00Carrarese–Palermo
Serie B
za 6 mrt · 15:00Palermo–Modena
Serie B
za 13 mrt · 15:00Juve Stabia–Palermo
Serie B
za 20 mrt · 15:00Padova–Palermo
Serie B
za 3 apr · 15:00Palermo–Avellino
Serie B
za 10 apr · 15:00Sampdoria–Palermo
Serie B
za 17 apr · 15:00Palermo–Ascoli
Serie B
za 24 apr · 15:00Virtus Entella–Palermo
Serie B
za 1 mei · 15:00Palermo–Catanzaro
Serie B
za 8 mei · 15:00Benevento–Palermo
Serie B
vr 14 mei · 15:00Palermo–Cesena
Serie B
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
25-10-26Palermo2–1Carrarese
Serie B
17-10-26Mantova0–2Palermo
Serie B
10-10-26Empoli2–4Palermo
Serie B
19-9-26Palermo2–1Padova
Serie B
13-9-26Avellino1–1Palermo
Serie B
7-9-26Palermo3–1Sampdoria
Serie B
3-9-26Palermo5–2Mantova
Coppa Italia
30-8-26Arezzo2–3Palermo
Serie B
23-8-26Palermo1–0Juve Stabia
Serie B
17-8-26Palermo2–0Lecce
Coppa Italia

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Palermo: positie in de stand – Serie B

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Palermo87-1-018:822WWWWG
2Mantova85-2-114:817WVWGW
3Modena85-1-215:816WVWWG

Palermo: seizoensstatistieken (Serie B)

Doelpunten voor per wedstrijd2,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,0
Thuis: voor / tegen2,0 / 0,8
Uit: voor / tegen2,5 / 1,3
De nul gehouden2
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten13
Gele kaarten per wedstrijd1,6
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (6×) · 4-3-3 (1×) · 3-4-2-1 (1×)

Palermo: spelersstatistieken (Serie B)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
F. BarbaVER1900000007,90
D. JohnsenMID8608552313007,81
A. PalumboMID53882197107,58
F. RanocchiaMID856910114207,29
HernaniMID63151252007,17
T. AugelloVER87201131107,17
G. MagnaniVER21100010007,17
D. VavassoriMID860531209007,15
M. BaniVER85930121306,96
T. CassandroVER85231031106,89
Gabriel StrefezzaAAN31061022106,80
P. CeccaroniVER76300000006,80
N. EstévezMID81920010106,61
L. MazzitelliMID3500010006,60
J. PohjanpaloAAN864822146006,57
J. SegreMID86291042106,55
P. PedaVER4650000006,55
A. GabrielloniAAN7740132006,53
J. Le DouaronAAN1120010006,50
N. PierozziVER41840000105,18
E. GyasiVER31020021104,75
C. GomesMID2280000004,47

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Palermo

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Palermo

Aanwinsten

  • L. MazzitelliComo · transfervrij9-9-26
  • A. GabrielloniComo · huur28-8-26
  • M. PerinJuventus · transfer25-8-26
  • Gabriel StrefezzaOlympiakos Piraeus · transfer5-8-26
  • D. VavassoriAtalanta · huur31-7-26
  • F. BarbaPersib Bandung · transfervrij28-7-26
  • A. BozzolanReggiana · huur23-7-26
  • M. FortinLens · huur17-7-26

Vertrokken

  • A. ButtaroForte Virtus · huur15-9-26
  • P. AvenaPergolettese · huur31-8-26
  • J. Le DouaronEstac Troyes · huur30-8-26
  • A. BlinBlin Alexis · transfervrij30-8-26
  • M. BrunoriAscoli · huur25-8-26
  • S. DiakitéZulte Waregem · huur16-8-26
  • Alessio SceltaGenoa · transfer31-7-26
  • K. LundBirmingham · transfer29-7-26

Palermo: belangrijkste feiten

LandItalië
Opgericht1900
StadionStadio Renzo Barbera
Capaciteit36.349
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie B
Positie in de stand1e · 22 punten

Palermo: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Palermo?

Palermo speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio Renzo Barbera (Palermo), dat plaats biedt aan 36.349 toeschouwers.

Op welke plaats staat Palermo in de stand?

Palermo staat 1e in de competitie Serie B met 22 punten uit 8 wedstrijden (7 zeges, 1 gelijkspel, 0 nederlagen).

Wanneer speelt Palermo weer?

Volgende wedstrijd: Pisa – Palermo, wo 28 okt · 19:00 (Serie B).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Palermo?

Laatste competitiewedstrijd: Palermo 2–1 Carrarese (25-10-26).

Wie is de topscorer van Palermo?

De topscorer van de club in de competitie is D. Johnsen met 6 doelpunten.

Palermo: programma, stand en voorspellingen

Palermo (Italië) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Serie B, Coppa Italia), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Serie B staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.