Voetbal
Home › Clubs › Vicenza Virtus
Vicenza Virtus

Vicenza Virtus: programma, uitslagen, stand en cijfers

Italië · opgericht in 1902 · Stadio Romeo Menti

Vicenza Virtus: competities in 2026/27

Vicenza Virtus: komende wedstrijden

di 27 okt · 20:00Vicenza VirtusTipModenaSerie B · Onderlinge duels (H2H)zo 1 nov · 19:30PalermoTipVicenza VirtusSerie B · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 19:30Vicenza Virtus–Cremonese
Serie B
za 21 nov · 15:00Ascoli–Vicenza Virtus
Serie B
di 24 nov · 15:00Vicenza Virtus–Carrarese
Serie B

Vicenza Virtus: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGVVG
23-10-26Empoli0–2Vicenza VirtusSerie B
17-10-26Benevento2–2Vicenza Virtus
Serie B
10-10-26Vicenza Virtus0–3Pisa
Serie B
20-9-26Hellas Verona2–1Vicenza Virtus
Serie B
12-9-26Vicenza Virtus1–1Juve Stabia
Serie B
6-9-26Virtus Entella2–2Vicenza Virtus
Serie B
29-8-26Avellino3–0Vicenza Virtus
Serie B
21-8-26Vicenza Virtus3–2Catanzaro
Serie B

Vicenza Virtus: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 20:00Vicenza VirtusTipModena
Serie B
zo 1 nov · 19:30PalermoTipVicenza Virtus
Serie B
zo 8 nov · 19:30Vicenza Virtus–Cremonese
Serie B
za 21 nov · 15:00Ascoli–Vicenza Virtus
Serie B
di 24 nov · 15:00Vicenza Virtus–Carrarese
Serie B
za 28 nov · 15:00Vicenza Virtus–Cesena
Serie B
za 5 dec · 15:00Padova–Vicenza Virtus
Serie B
di 8 dec · 15:00Vicenza Virtus–Mantova
Serie B
za 12 dec · 15:00Sampdoria–Vicenza Virtus
Serie B
za 19 dec · 15:00Vicenza Virtus–Sudtirol
Serie B
zo 27 dec · 15:00Arezzo–Vicenza Virtus
Serie B
za 9 jan · 15:00Vicenza Virtus–Virtus Entella
Serie B
za 16 jan · 15:00Cremonese–Vicenza Virtus
Serie B
za 23 jan · 15:00Vicenza Virtus–Ascoli
Serie B
za 30 jan · 15:00Carrarese–Vicenza Virtus
Serie B
za 6 feb · 15:00Vicenza Virtus–Palermo
Serie B
za 13 feb · 15:00Vicenza Virtus–Padova
Serie B
za 20 feb · 15:00Cesena–Vicenza Virtus
Serie B
za 27 feb · 15:00Vicenza Virtus–Avellino
Serie B
di 2 mrt · 15:00Sudtirol–Vicenza Virtus
Serie B
za 6 mrt · 15:00Pisa–Vicenza Virtus
Serie B
za 13 mrt · 15:00Vicenza Virtus–Arezzo
Serie B
za 20 mrt · 15:00Vicenza Virtus–Hellas Verona
Serie B
za 3 apr · 15:00Catanzaro–Vicenza Virtus
Serie B
za 10 apr · 15:00Vicenza Virtus–Benevento
Serie B
za 17 apr · 15:00Modena–Vicenza Virtus
Serie B
za 24 apr · 15:00Vicenza Virtus–Empoli
Serie B
za 1 mei · 15:00Juve Stabia–Vicenza Virtus
Serie B
za 8 mei · 15:00Vicenza Virtus–Sampdoria
Serie B
vr 14 mei · 15:00Mantova–Vicenza Virtus
Serie B
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26Empoli0–2Vicenza Virtus
Serie B
17-10-26Benevento2–2Vicenza Virtus
Serie B
10-10-26Vicenza Virtus0–3Pisa
Serie B
20-9-26Hellas Verona2–1Vicenza Virtus
Serie B
12-9-26Vicenza Virtus1–1Juve Stabia
Serie B
6-9-26Virtus Entella2–2Vicenza Virtus
Serie B
29-8-26Avellino3–0Vicenza Virtus
Serie B
21-8-26Vicenza Virtus3–2Catanzaro
Serie B
8-8-26Vicenza Virtus1–1Catania
Coppa Italia

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Vicenza Virtus: positie in de stand – Serie B

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
11Hellas Verona82-3-315:139GGVWV
12Virtus Entella82-3-310:99VWGGW
13Vicenza Virtus82-3-311:159WGVVG
14Juve Stabia83-3-29:88WWGGG
15Cesena81-5-28:128VGVGG

Vicenza Virtus: seizoensstatistieken (Serie B)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd1,9
Thuis: voor / tegen1,3 / 2,0
Uit: voor / tegen1,4 / 1,8
De nul gehouden1
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten19
Gele kaarten per wedstrijd2,4
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-5-2 (7×) · 3-1-4-2 (1×)

Vicenza Virtus: spelersstatistieken (Serie B)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
T. CorazzaVER63332172107,42
N. RautiAAN729622104106,96
L. CaferriMID84951252206,89
G. CuomoVER64711021106,87
N. BrighentiVER54270010206,83
M. ValotiMID74080173206,81
C. MorraAAN62721082006,75
G. PellizzariMID75421052106,74
T. SandonVER42820021006,73
A. PapettiVER32010110106,72
L. ZontaMID84650120106,71
R. MarchizzaVER65280032106,64
Filippo AlessioAAN73240051106,63
S. MerkajAAN64321183006,60
A. BellemoMID52610020106,58
F. CostaMID63800120105,76
G. MonciniAAN62811072105,63
A. PietrelliMID51591021005,60
M. CarraroMID53320020105,47
M. LeverbeVER42430000104,92
R. TalaricoMID2760020004,33

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Vicenza Virtus

Keepers

1F. BagheriaNationaliteitItaliëLeeftijd24 jaarLengte193 cmGewicht82 kg
16R. GagnoNationaliteitItaliëLeeftijd28 jaarLengte186 cmGewicht78 kg
22G. BianchiLeeftijd17 jaar
68E. TantalocchiNationaliteitItaliëLeeftijd21 jaarLengte190 cm

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Vicenza Virtus

Aanwinsten

  • F. BagheriaModena · transfervrij2-9-26
  • A. BellemoSampdoria · transfervrij31-8-26
  • S. MerkajSudtirol · transfer31-8-26
  • A. PapettiReggiana · transfervrij31-8-26
  • E. TantalocchiSampdoria · transfer27-8-26
  • M. ValotiSpezia · transfervrij22-7-26
  • F. TsadjoutCremonese · transfer14-7-26
  • N. BrighentiCatanzaro · transfer10-7-26

Vertrokken

  • S. MassoloSampdoria · transfervrij31-8-26
  • M. CavionReggiana · transfervrij31-8-26
  • M. BassoSandona · huur31-8-26
  • M. VitaleSalernitana · transfer16-8-26
  • F. BenassaiTrento · transfer19-7-26
  • M. GolinGiana Erminio · transfervrij14-7-26
  • D. CappellettiTreviso · transfervrij13-7-26
  • L. StradiottoAltavilla · transfer9-7-26

Vicenza Virtus: belangrijkste feiten

LandItalië
Opgericht1902
StadionStadio Romeo Menti
Capaciteit20.920
Ondergrondnatuurgras
CompetitieSerie B
Positie in de stand13e · 9 punten

Vicenza Virtus: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Vicenza Virtus?

Vicenza Virtus speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio Romeo Menti (Vicenza), dat plaats biedt aan 20.920 toeschouwers.

Op welke plaats staat Vicenza Virtus in de stand?

Vicenza Virtus staat 13e in de competitie Serie B met 9 punten uit 8 wedstrijden (2 zeges, 3 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Vicenza Virtus weer?

Volgende wedstrijd: Vicenza Virtus – Modena, di 27 okt · 20:00 (Serie B).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Vicenza Virtus?

Laatste competitiewedstrijd: Empoli 0–2 Vicenza Virtus (23-10-26).

Wie is de topscorer van Vicenza Virtus?

De topscorer van de club in de competitie is N. Rauti met 2 doelpunten.

Vicenza Virtus: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Vicenza Virtus (Italië) in alle competities van dit seizoen (Serie B, Coppa Italia): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Serie B staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.