Voetbal
Home › Clubs › 1. FC Nürnberg
1. FC Nürnberg

1. FC Nürnberg: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1900 · Max-Morlock-Stadion

1. FC Nürnberg: competities in 2026/27

1. FC Nürnberg: komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:45Bayer LeverkusenTip1. FC NürnbergDFB-Pokal · Onderlinge duels (H2H)zo 1 nov · 13:30FC St. PauliTip1. FC Nürnberg2. Bundesliga · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 13:001. FC Nürnberg–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
za 21 nov · 13:001. FC Nürnberg–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
vr 27 nov · 18:301. FC Heidenheim–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga

1. FC Nürnberg: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGGWW
24-10-261. FC Nürnberg0–11. FC Kaiserslautern2. Bundesliga
16-10-26Energie Cottbus1–11. FC Nürnberg
2. Bundesliga
10-10-261. FC Nürnberg4–4VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
19-9-26Karlsruher SC0–11. FC Nürnberg
2. Bundesliga
11-9-261. FC Nürnberg2–1Hannover 96
2. Bundesliga
5-9-26Holstein Kiel2–21. FC Nürnberg
2. Bundesliga
29-8-261. FC Nürnberg4–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
22-8-26FC Viktoria Köln1–11. FC Nürnberg
DFB-Pokal

1. FC Nürnberg: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:45Bayer LeverkusenTip1. FC Nürnberg
DFB-Pokal
zo 1 nov · 13:30FC St. PauliTip1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
za 7 nov · 13:001. FC Nürnberg–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
za 21 nov · 13:001. FC Nürnberg–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
vr 27 nov · 18:301. FC Heidenheim–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 6 dec · 13:301. FC Nürnberg–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 13 dec · 13:301. FC Magdeburg–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 20 dec · 13:301. FC Nürnberg–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
zo 17 jan · 13:30Hertha BSC–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 24 jan · 13:30Dynamo Dresden–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 31 jan · 13:301. FC Nürnberg–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
zo 7 feb · 13:30Arminia Bielefeld–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 14 feb · 13:301. FC Nürnberg–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 21 feb · 13:30Hannover 96–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 28 feb · 13:301. FC Nürnberg–Karlsruher SC
2. Bundesliga
di 2 mrt · 18:30VfL Wolfsburg–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 7 mrt · 13:301. FC Nürnberg–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 14 mrt · 13:301. FC Kaiserslautern–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 21 mrt · 13:301. FC Nürnberg–FC St. Pauli
2. Bundesliga
zo 4 apr · 13:30SV Darmstadt 98–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 11 apr · 13:30Eintracht Braunschweig–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 18 apr · 13:301. FC Nürnberg–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 25 apr · 13:30VfL Bochum–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 9 mei · 13:301. FC Nürnberg–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
zo 16 mei · 13:30VfL Osnabrück–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 23 mei · 15:301. FC Nürnberg–Hertha BSC
2. Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-261. FC Nürnberg0–11. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
16-10-26Energie Cottbus1–11. FC Nürnberg
2. Bundesliga
10-10-261. FC Nürnberg4–4VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
19-9-26Karlsruher SC0–11. FC Nürnberg
2. Bundesliga
11-9-261. FC Nürnberg2–1Hannover 96
2. Bundesliga
5-9-26Holstein Kiel2–21. FC Nürnberg
2. Bundesliga
29-8-261. FC Nürnberg4–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
22-8-26FC Viktoria Köln1–11. FC Nürnberg
DFB-Pokal
15-8-26SpVgg Greuther Fürth2–41. FC Nürnberg
2. Bundesliga
9-8-261. FC Nürnberg3–0Dynamo Dresden
2. Bundesliga

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

1. FC Nürnberg: positie in de stand – 2. Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Hertha BSC98-1-020:825WGWWW
21. FC Nürnberg95-3-121:1218VGGWW
31. FC Kaiserslautern95-3-19:418WWGWV
4VfL Wolfsburg94-4-123:1416GWGWV

1. FC Nürnberg: seizoensstatistieken (2. Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd2,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen2,6 / 1,4
Uit: voor / tegen2,0 / 1,3
De nul gehouden2
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten18
Gele kaarten per wedstrijd2,0
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (9×)

1. FC Nürnberg: spelersstatistieken (2. Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. MarhievMID981032155207,80
M. ZomaMID8643701913207,53
J. JustvanMID967731127107,14
S. MkrtchyanVER2771021007,13
F. OttoVER86560110007,07
K. MandicVER21010000107,05
A. KalogeropoulosVER97860030207,01
J. FernandezMID979703104107,01
T. JanischVER96921063106,90
E. PorstnerVER97770310206,80
P. ScobelAAN9759513517106,78
Rafael LubachMID92530041106,77
S. HaugenAAN6610052006,63
A. GrimaldiAAN2210000006,60
R. GhriebAAN824101104106,58
F. BeckerMID64440243106,58
W. BøvingAAN61630040006,50
Can Yaha MoustfaAAN1120000006,48
T. HessVER2250010006,20
A. CeresoliVER190000006,00
G. MasourasVER51181021205,63
M. Kornwachs BarjuanVER1100000003,30
Marko SoldicMID1100000003,15

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie 1. FC Nürnberg

Keepers

1N. OrtegelLeeftijd21 jaar
1J. ReichertNationaliteitDuitslandLeeftijd24 jaarLengte191 cmGewicht86 kg
13Robin LisewskiNationaliteitDuitslandLeeftijd19 jaarLengte195 cmGewicht95 kg
26C. MatheniaLeeftijd33 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers 1. FC Nürnberg

Aanwinsten

  • W. BøvingFSV Mainz 05 · huur27-8-26
  • A. CeresoliAtalanta · transfer3-8-26
  • M. FayeRennes · huur22-7-26
  • X. KiefersauerTSV 1860 München · transfer15-7-26
  • Can Yaha MoustfaEnergie Cottbus · transfer30-6-26
  • R. Ghrieb1. FC Magdeburg · transfer30-6-26
  • A. KalogeropoulosOlympiakos Piraeus · transfervrij30-6-26
  • F. OttoVerl · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • Justin-Kai von der HitzAlemannia Aachen · huur28-8-26
  • N. Le BretFC Viktoria Köln · huur21-7-26
  • X. KiefersauerWürzburger Kickers · huur16-7-26
  • S. TelalovićRot-Weiß Essen · huur10-7-26
  • M. KukučkaFK Jablonec · huur9-7-26
  • L. EberleWürzburger Kickers · transfer6-7-26
  • L. Lochoshvili1. FC Köln · transfer1-7-26
  • B. GollerSSV Ulm 1846 · transfervrij30-6-26

1. FC Nürnberg: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1900
StadionMax-Morlock-Stadion
Capaciteit50.000
Ondergrondnatuurgras
Competitie2. Bundesliga
Positie in de stand2e · 18 punten

1. FC Nürnberg: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt 1. FC Nürnberg?

1. FC Nürnberg speelt zijn thuiswedstrijden in Max-Morlock-Stadion (Nürnberg), dat plaats biedt aan 50.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat 1. FC Nürnberg in de stand?

1. FC Nürnberg staat 2e in de competitie 2. Bundesliga met 18 punten uit 9 wedstrijden (5 zeges, 3 gelijke spelen, 1 nederlaag).

Wanneer speelt 1. FC Nürnberg weer?

Volgende wedstrijd: Bayer Leverkusen – 1. FC Nürnberg, wo 28 okt · 20:45 (DFB-Pokal).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van 1. FC Nürnberg?

Laatste competitiewedstrijd: 1. FC Nürnberg 0–1 1. FC Kaiserslautern (24-10-26).

Wie is de topscorer van 1. FC Nürnberg?

De topscorer van de club in de competitie is M. Zoma met 7 doelpunten.

1. FC Nürnberg: programma, stand en voorspellingen

1. FC Nürnberg (Duitsland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (2. Bundesliga, DFB-Pokal), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie 2. Bundesliga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.