Voetbal
Home › Clubs › Arminia Bielefeld
Arminia Bielefeld

Arminia Bielefeld: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1905 · SchücoArena

Arminia Bielefeld: competities in 2026/27

Arminia Bielefeld: komende wedstrijden

vr 30 okt · 18:30Arminia BielefeldTipEintracht Braunschweig2. Bundesliga · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 13:00Holstein Kiel–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
vr 20 nov · 18:30Arminia Bielefeld–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
zo 29 nov · 13:30SpVgg Greuther Fürth–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
zo 6 dec · 13:30Arminia Bielefeld–Dynamo Dresden
2. Bundesliga

Arminia Bielefeld: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWWGV
24-10-26Hertha BSC1–0Arminia Bielefeld2. Bundesliga
18-10-26Arminia Bielefeld2–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
11-10-26VfL Bochum0–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
20-9-26Arminia Bielefeld2–21. FC Heidenheim
2. Bundesliga
11-9-26SV Darmstadt 982–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
4-9-26Arminia Bielefeld2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
29-8-261. FC Nürnberg4–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
22-8-26SG Sonnenhof Grossaspach2–2Arminia Bielefeld
DFB-Pokal

Arminia Bielefeld: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

vr 30 okt · 18:30Arminia BielefeldTipEintracht Braunschweig
2. Bundesliga
za 7 nov · 13:00Holstein Kiel–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
vr 20 nov · 18:30Arminia Bielefeld–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
zo 29 nov · 13:30SpVgg Greuther Fürth–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
zo 6 dec · 13:30Arminia Bielefeld–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
zo 13 dec · 13:30Arminia Bielefeld–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
zo 20 dec · 13:30VfL Wolfsburg–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
zo 17 jan · 13:30Arminia Bielefeld–Hannover 96
2. Bundesliga
zo 24 jan · 13:30Arminia Bielefeld–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 31 jan · 13:30Energie Cottbus–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
zo 7 feb · 13:30Arminia Bielefeld–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 14 feb · 13:30FC St. Pauli–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
zo 21 feb · 13:30Arminia Bielefeld–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
zo 28 feb · 13:301. FC Heidenheim–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
di 2 mrt · 18:30Arminia Bielefeld–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 7 mrt · 13:30VfL Osnabrück–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
zo 14 mrt · 13:30Arminia Bielefeld–Hertha BSC
2. Bundesliga
zo 21 mrt · 13:30Eintracht Braunschweig–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
zo 4 apr · 13:30Arminia Bielefeld–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 11 apr · 13:301. FC Magdeburg–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
zo 18 apr · 13:30Arminia Bielefeld–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
zo 25 apr · 13:30Dynamo Dresden–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
zo 9 mei · 13:301. FC Kaiserslautern–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
zo 16 mei · 13:30Arminia Bielefeld–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
zo 23 mei · 15:30Hannover 96–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Hertha BSC1–0Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
18-10-26Arminia Bielefeld2–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
11-10-26VfL Bochum0–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
20-9-26Arminia Bielefeld2–21. FC Heidenheim
2. Bundesliga
11-9-26SV Darmstadt 982–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
4-9-26Arminia Bielefeld2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
29-8-261. FC Nürnberg4–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
22-8-26SG Sonnenhof Grossaspach2–2Arminia Bielefeld
DFB-Pokal
16-8-26Arminia Bielefeld3–0Energie Cottbus
2. Bundesliga
8-8-26Karlsruher SC2–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Arminia Bielefeld: positie in de stand – 2. Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
7FC St. Pauli92-6-111:912GGWGW
8VfL Osnabrück93-2-414:1511WVGGV
9Arminia Bielefeld93-2-413:1411VWWGV
10Eintracht Braunschweig93-1-515:1510WVWVG
11Energie Cottbus92-4-317:1810GGVGW

Arminia Bielefeld: seizoensstatistieken (2. Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd1,6
Thuis: voor / tegen2,3 / 1,3
Uit: voor / tegen0,8 / 1,8
De nul gehouden2
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten18
Gele kaarten per wedstrijd2,0
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (3×) · 4-1-4-1 (3×) · 4-3-3 (1×)

Arminia Bielefeld: spelersstatistieken (2. Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. GrodowskiAAN976651169106,95
M. BauerVER98101042206,92
A. SickerVER75580130006,89
L. SchneiderVER290000006,82
J. RocheltMID95152042006,76
M. WörlAAN96792094006,76
S. RussoMID97950072106,70
F. HagmannVER43061073006,66
H. KoudossouVER85030151106,65
L. JensenMID63050120006,59
M. GroßerVER98100060206,51
V. Ocansey120000006,50
M. MomuluhMID85390182106,48
D. MinAAN41290010106,45
T. WegenerMID2280010006,45
J. FelixVER52000010206,40
R. UldriķisAAN2340000006,30
Benjamin Bediako BoakyeAAN72291062305,83
I. YoungAAN61910120005,79
S. SchreckMID51480021105,54
T. HandwerkerVER52530000105,32
M. MehlemMID52991032104,87

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Arminia Bielefeld

Keepers

1J. KerskenNationaliteitDuitslandLeeftijd25 jaarLengte190 cmGewicht88 kg
18L. OppermannNationaliteitDuitslandLeeftijd24 jaarLengte191 cmGewicht82 kg
47Philip HildesheimNationaliteitDuitslandLeeftijd18 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Arminia Bielefeld

Aanwinsten

  • L. JensenHertha BSC · transfervrij31-8-26
  • D. MinUtrecht · huur29-8-26
  • H. KoudossouFC Augsburg · transfer30-6-26
  • J. RocheltHannover 96 · transfer30-6-26
  • M. BauerFC Augsburg · transfer30-6-26
  • J. KaniaVfL Osnabrück · terug van verhuur29-6-26
  • M. SchröersAlemannia Aachen · terug van verhuur29-6-26
  • L. KunzeHansa Rostock · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • J. HiltermanVitesse · transfervrij9-9-26
  • R. UldriķisHeerenveen · transfervrij1-9-26
  • J. HiltermanHilterman Jeredy · transfervrij10-8-26
  • J. KaniaDe Graafschap · transfer29-7-26
  • C. LannertSV Darmstadt 98 · transfer15-7-26
  • M. SchröersAlemannia Aachen · transfer30-6-26
  • N. Sarenren BazeeWaldhof Mannheim · transfervrij30-6-26
  • M. CorbozGrenoble · transfer30-6-26

Arminia Bielefeld: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1905
StadionSchücoArena
Capaciteit27.300
Ondergrondnatuurgras
Competitie2. Bundesliga
Positie in de stand9e · 11 punten

Arminia Bielefeld: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Arminia Bielefeld?

Arminia Bielefeld speelt zijn thuiswedstrijden in SchücoArena (Bielefeld), dat plaats biedt aan 27.300 toeschouwers.

Op welke plaats staat Arminia Bielefeld in de stand?

Arminia Bielefeld staat 9e in de competitie 2. Bundesliga met 11 punten uit 9 wedstrijden (3 zeges, 2 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Arminia Bielefeld weer?

Volgende wedstrijd: Arminia Bielefeld – Eintracht Braunschweig, vr 30 okt · 18:30 (2. Bundesliga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Arminia Bielefeld?

Laatste competitiewedstrijd: Hertha BSC 1–0 Arminia Bielefeld (24-10-26).

Wie is de topscorer van Arminia Bielefeld?

De topscorer van de club in de competitie is J. Grodowski met 6 doelpunten.

Arminia Bielefeld: programma, stand en voorspellingen

Arminia Bielefeld (Duitsland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (2. Bundesliga, DFB-Pokal), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie 2. Bundesliga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.