Voetbal
Home › Clubs › Energie Cottbus
Energie Cottbus

Energie Cottbus: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1966 · LEAG Energie Stadion

Energie Cottbus: competities in 2026/27

Energie Cottbus: komende wedstrijden

vr 30 okt · 18:30Energie CottbusTipVfL Bochum2. Bundesliga · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 18:30Eintracht Braunschweig–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 22 nov · 13:30Energie Cottbus–Hertha BSC
2. Bundesliga
zo 29 nov · 13:301. FC Magdeburg–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 6 dec · 13:30Energie Cottbus–VfL Osnabrück
2. Bundesliga

Energie Cottbus: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGGVGW
24-10-261. FC Heidenheim1–1Energie Cottbus2. Bundesliga
16-10-26Energie Cottbus1–11. FC Nürnberg
2. Bundesliga
10-10-26SV Darmstadt 983–1Energie Cottbus
2. Bundesliga
20-9-26Energie Cottbus1–1FC St. Pauli
2. Bundesliga
13-9-26Karlsruher SC0–3Energie Cottbus
2. Bundesliga
5-9-26VfL Wolfsburg4–4Energie Cottbus
2. Bundesliga
29-8-26Energie Cottbus3–4SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
22-8-26Energie Cottbus0–2FC Augsburg
DFB-Pokal

Energie Cottbus: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

vr 30 okt · 18:30Energie CottbusTipVfL Bochum
2. Bundesliga
vr 6 nov · 18:30Eintracht Braunschweig–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 22 nov · 13:30Energie Cottbus–Hertha BSC
2. Bundesliga
zo 29 nov · 13:301. FC Magdeburg–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 6 dec · 13:30Energie Cottbus–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
zo 13 dec · 13:30Dynamo Dresden–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 20 dec · 13:30Energie Cottbus–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 17 jan · 13:301. FC Kaiserslautern–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 24 jan · 13:30Hannover 96–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 31 jan · 13:30Energie Cottbus–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
zo 7 feb · 13:30SpVgg Greuther Fürth–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 14 feb · 13:30Energie Cottbus–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
zo 21 feb · 13:30Energie Cottbus–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 28 feb · 13:30FC St. Pauli–Energie Cottbus
2. Bundesliga
di 2 mrt · 18:30Energie Cottbus–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
zo 7 mrt · 13:301. FC Nürnberg–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 14 mrt · 13:30Energie Cottbus–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 21 mrt · 13:30VfL Bochum–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 4 apr · 13:30Energie Cottbus–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
zo 11 apr · 13:30Hertha BSC–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 18 apr · 13:30Energie Cottbus–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
zo 25 apr · 13:30VfL Osnabrück–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 9 mei · 13:30Energie Cottbus–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
zo 16 mei · 13:30Holstein Kiel–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 23 mei · 15:30Energie Cottbus–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-261. FC Heidenheim1–1Energie Cottbus
2. Bundesliga
16-10-26Energie Cottbus1–11. FC Nürnberg
2. Bundesliga
10-10-26SV Darmstadt 983–1Energie Cottbus
2. Bundesliga
20-9-26Energie Cottbus1–1FC St. Pauli
2. Bundesliga
13-9-26Karlsruher SC0–3Energie Cottbus
2. Bundesliga
5-9-26VfL Wolfsburg4–4Energie Cottbus
2. Bundesliga
29-8-26Energie Cottbus3–4SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
22-8-26Energie Cottbus0–2FC Augsburg
DFB-Pokal
16-8-26Arminia Bielefeld3–0Energie Cottbus
2. Bundesliga
9-8-26Energie Cottbus3–1Hannover 96
2. Bundesliga

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Energie Cottbus: positie in de stand – 2. Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
9Arminia Bielefeld93-2-413:1411VWWGV
10Eintracht Braunschweig93-1-515:1510WVWVG
11Energie Cottbus92-4-317:1810GGVGW
12SpVgg Greuther Fürth92-3-412:169VWVGG
13Holstein Kiel91-5-310:118WGVGV

Energie Cottbus: seizoensstatistieken (2. Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,9
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen2,0 / 1,8
Uit: voor / tegen1,8 / 2,2
De nul gehouden1
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten20
Gele kaarten per wedstrijd2,2
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×) · 4-4-2 (2×)

Energie Cottbus: spelersstatistieken (2. Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
T. CiğerciMID9742422211307,40
K. ManuVER87121183307,31
L. BittencourtMID85660350107,09
J. ButlerAAN849151139206,88
J. ZaydanVER2700000006,84
Lukas MichelbrinkMID97671164006,83
L. CopadoMID96302198106,82
L. GuwaraVER21300000006,81
Dmytro BohdanovAAN71982052106,80
M. HannemannAAN84580152106,61
J. BoziarisMID62270062106,60
Luca ErleinVER97651131006,57
D. PelivanMID72441011006,50
E. EngelhardtAAN1900000006,50
H. RorigVER97400091206,48
A. BorgmannVER74620063106,45
C. KinsombiMID82640131206,43
J. GuttauMID1450000006,20
Fousseny DoumbiaVER93410030005,98
T. CampulkaVER41090000005,19
R. MaloneVER2540000004,38

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Energie Cottbus

Keepers

1M. LotkaNationaliteitPolenLeeftijd24 jaarLengte190 cmGewicht87 kg
29K. KratzschNationaliteitDuitslandLeeftijd23 jaar
30Max BöhnkeNationaliteitDuitslandLeeftijd22 jaar
Malte WilkeLeeftijd19 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Energie Cottbus

Aanwinsten

  • Dmytro BohdanovUnion Berlin · huur18-8-26
  • Luca ErleinBayer Leverkusen · huur26-7-26
  • L. CopadoSC Paderborn 07 · transfer1-7-26
  • L. BittencourtWerder Bremen · transfervrij30-6-26
  • K. ManuFortuna Düsseldorf · transfervrij30-6-26
  • Y. WardakWaldhof Mannheim · transfer30-6-26
  • Fousseny DoumbiaEintracht Frankfurt · huur30-6-26
  • M. LotkaFortuna Düsseldorf · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • Y. WardakHavelse · huur27-8-26
  • T. TattermuschAltglienicke · transfer24-8-26
  • Malte HopfmannHopfmann Malte · transfervrij30-7-26
  • Phil HeidrichHeidrich Phil · transfervrij30-7-26
  • T. CiğerciAltglienicke · transfervrij5-7-26
  • D. SlamarChemnitzer FC · transfervrij30-6-26
  • S. StraudiDynamo Dresden · transfervrij30-6-26
  • M. FunkVfB Stuttgart · transfervrij30-6-26

Energie Cottbus: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1966
StadionLEAG Energie Stadion
Capaciteit22.528
Ondergrondnatuurgras
Competitie2. Bundesliga
Positie in de stand11e · 10 punten

Energie Cottbus: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Energie Cottbus?

Energie Cottbus speelt zijn thuiswedstrijden in LEAG Energie Stadion (Cottbus), dat plaats biedt aan 22.528 toeschouwers.

Op welke plaats staat Energie Cottbus in de stand?

Energie Cottbus staat 11e in de competitie 2. Bundesliga met 10 punten uit 9 wedstrijden (2 zeges, 4 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Energie Cottbus weer?

Volgende wedstrijd: Energie Cottbus – VfL Bochum, vr 30 okt · 18:30 (2. Bundesliga).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Energie Cottbus?

Laatste competitiewedstrijd: 1. FC Heidenheim 1–1 Energie Cottbus (24-10-26).

Wie is de topscorer van Energie Cottbus?

De topscorer van de club in de competitie is J. Butler met 5 doelpunten.

Energie Cottbus: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Energie Cottbus (Duitsland) in alle competities van dit seizoen (2. Bundesliga, DFB-Pokal): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie 2. Bundesliga staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.