Voetbal
Home › Clubs › Holstein Kiel
Holstein Kiel

Holstein Kiel: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1900 · Holstein-Stadion

Holstein Kiel: competities in 2026/27

Holstein Kiel: komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:45Holstein KielTip1899 HoffenheimDFB-Pokal · Onderlinge duels (H2H)zo 1 nov · 13:30SpVgg Greuther FürthTipHolstein Kiel2. Bundesliga · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 13:00Holstein Kiel–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
za 21 nov · 13:00VfL Wolfsburg–Holstein Kiel
2. Bundesliga
za 28 nov · 13:00Holstein Kiel–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga

Holstein Kiel: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGVGV
25-10-26Holstein Kiel3–0Dynamo Dresden2. Bundesliga
16-10-26Holstein Kiel0–0Hertha BSC
2. Bundesliga
9-10-26Eintracht Braunschweig1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
19-9-26Holstein Kiel1–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
13-9-261. FC Heidenheim1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
5-9-26Holstein Kiel2–21. FC Nürnberg
2. Bundesliga
30-8-261. FC Magdeburg2–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
22-8-26TSV 1860 München0–2Holstein Kiel
DFB-Pokal

Holstein Kiel: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:45Holstein KielTip1899 Hoffenheim
DFB-Pokal
zo 1 nov · 13:30SpVgg Greuther FürthTipHolstein Kiel
2. Bundesliga
za 7 nov · 13:00Holstein Kiel–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
za 21 nov · 13:00VfL Wolfsburg–Holstein Kiel
2. Bundesliga
za 28 nov · 13:00Holstein Kiel–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
zo 6 dec · 13:30Karlsruher SC–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 13 dec · 13:30Holstein Kiel–Hannover 96
2. Bundesliga
zo 20 dec · 13:30Energie Cottbus–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 17 jan · 13:30Holstein Kiel–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 24 jan · 13:30Holstein Kiel–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
zo 31 jan · 13:30FC St. Pauli–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 7 feb · 13:30Holstein Kiel–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
zo 14 feb · 13:301. FC Nürnberg–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 21 feb · 13:30Holstein Kiel–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 28 feb · 13:30VfL Osnabrück–Holstein Kiel
2. Bundesliga
di 2 mrt · 18:30Holstein Kiel–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
zo 7 mrt · 13:30Hertha BSC–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 14 mrt · 13:30Dynamo Dresden–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 21 mrt · 13:30Holstein Kiel–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
zo 4 apr · 13:30Arminia Bielefeld–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 11 apr · 13:30Holstein Kiel–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
zo 18 apr · 13:301. FC Kaiserslautern–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 25 apr · 13:30Holstein Kiel–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 9 mei · 13:30Hannover 96–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 16 mei · 13:30Holstein Kiel–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 23 mei · 15:30VfL Bochum–Holstein Kiel
2. Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
25-10-26Holstein Kiel3–0Dynamo Dresden
2. Bundesliga
16-10-26Holstein Kiel0–0Hertha BSC
2. Bundesliga
9-10-26Eintracht Braunschweig1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
19-9-26Holstein Kiel1–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
13-9-261. FC Heidenheim1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
5-9-26Holstein Kiel2–21. FC Nürnberg
2. Bundesliga
30-8-261. FC Magdeburg2–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
22-8-26TSV 1860 München0–2Holstein Kiel
DFB-Pokal
14-8-26Holstein Kiel2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
8-8-26SV Darmstadt 982–2Holstein Kiel
2. Bundesliga

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Holstein Kiel: positie in de stand – 2. Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
11Energie Cottbus92-4-317:1810GGVGW
12SpVgg Greuther Fürth92-3-412:169VWVGG
13Holstein Kiel91-5-310:118WGVGV
14VfL Bochum92-2-56:108GVVVG
15Dynamo Dresden92-2-511:188VWGVG

Holstein Kiel: seizoensstatistieken (2. Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd1,2
Thuis: voor / tegen1,6 / 1,0
Uit: voor / tegen0,5 / 1,5
De nul gehouden2
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten30
Gele kaarten per wedstrijd3,3
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-1-4-1 (5×) · 4-5-1 (2×) · 4-3-2-1 (1×)

Holstein Kiel: spelersstatistieken (2. Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
P. HarresAAN9808532712007,18
G. BalziMID864410104307,10
N. MadsenVER53930000107,09
Leon ParduziVER85510020307,01
A. BernhardssonMID21660111006,90
J. MeffertMID97860131206,89
A. KaprálikMID974912132206,88
J. TherkelsenMID84202142306,79
K. DavidsenMID64570053306,76
G. de RegtAAN72580000006,74
H. SekineVER98090090206,72
S. SchonlauVER1500000106,70
T. WieseMID4850010006,63
Mark Richter MonserratMID2100000006,60
G. KvilitaiaAAN4851041006,59
I. UgohMID62380011006,59
F. AlidouAAN5660010006,49
D. ZecVER86540021406,40
S. SkrzybskiAAN1210011006,30
M. IvezićVER1120000006,20
Niko Takahashi CendagortaVER1110000006,20
I. NekićVER65400041305,69
J. TolkinVER42380000005,26
T. TasdelenMID1110000003,35

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Holstein Kiel

Keepers

1T. WeinerNationaliteitDuitslandLeeftijd26 jaarLengte189 cmGewicht85 kg
31M. EngelhardtNationaliteitDuitslandLeeftijd32 jaarLengte191 cmGewicht88 kg
41L. RothenhagenLeeftijd19 jaar

Verdedigers

2F. RoslyngLeeftijd20 jaar
3Niko Takahashi CendagortaNationaliteitJapanLeeftijd20 jaarLengte173 cmGewicht65 kg
4S. SchonlauNationaliteitDuitslandLeeftijd31 jaarLengte185 cmGewicht80 kg
5N. MadsenNationaliteitDenemarkenLeeftijd24 jaarLengte187 cmGewicht74 kg
13I. NekićNationaliteitKroatiëLeeftijd25 jaarLengte184 cmGewicht72 kg
23L. RosenboomLeeftijd23 jaar
26D. ZecNationaliteitSloveniëLeeftijd25 jaarLengte188 cmGewicht82 kg
32H. SekineNationaliteitJapanLeeftijd23 jaarLengte187 cmGewicht82 kg
40Leon ParduziNationaliteitDuitslandLeeftijd19 jaarLengte180 cmGewicht77 kg
47J. TolkinNationaliteitVerenigde StatenLeeftijd23 jaarLengte170 cmGewicht61 kg
C. MedlinLeeftijd19 jaar

Middenvelders

8G. BalziNationaliteitArgentiniëLeeftijd24 jaarLengte175 cmGewicht71 kg
10J. TherkelsenNationaliteitNoorwegenLeeftijd22 jaarLengte184 cmGewicht75 kg
15K. DavidsenNationaliteitDenemarkenLeeftijd20 jaarLengte175 cmGewicht67 kg
20A. KaprálikNationaliteitSlowakijeLeeftijd23 jaarLengte173 cmGewicht63 kg
27I. UgohLeeftijd20 jaar
28J. MeffertNationaliteitDuitslandLeeftijd31 jaarLengte186 cmGewicht76 kg
30T. TasdelenLeeftijd20 jaar
43T. WieseLeeftijd18 jaar
48Hamza MuqajNationaliteitDuitslandLeeftijd20 jaar

Aanvallers

7S. SkrzybskiNationaliteitDuitslandLeeftijd33 jaarLengte174 cmGewicht72 kg
9G. KvilitaiaNationaliteitGeorgiëLeeftijd32 jaarLengte193 cmGewicht82 kg
11G. de RegtNationaliteitNederlandLeeftijd22 jaarLengte176 cmGewicht70 kg
17F. AlidouNationaliteitDuitslandLeeftijd24 jaarLengte186 cmGewicht84 kg
19P. HarresNationaliteitDuitslandLeeftijd23 jaarLengte193 cmGewicht87 kg
22M. ReimersNationaliteitDuitslandLeeftijd18 jaar
44Mark Richter MonserratNationaliteitDuitslandLeeftijd17 jaar

Transfers Holstein Kiel

Aanwinsten

  • T. HenseEimsbütteler TV · transfer27-8-26
  • Eryk Artur GrzywaczVfL Wolfsburg · transfer27-8-26
  • N. MadsenMaritimo · transfer18-8-26
  • G. de RegtExcelsior · transfer18-8-26
  • Niko Takahashi CendagortaCerezo Osaka · huur11-8-26
  • G. BalziNewells Old Boys · transfer12-7-26
  • F. Alidou1. FC Kaiserslautern · transfervrij5-7-26
  • S. SchonlauVancouver Whitecaps · transfervrij3-7-26

Vertrokken

  • M. IvezićHibernian · transfer1-9-26
  • T. HenseEimsbütteler TV · huur28-8-26
  • Eryk Artur GrzywaczHavelse · huur28-8-26
  • M. MüllerSV Wehen · huur26-8-26
  • A. BernhardssonVfL Wolfsburg · transfer17-8-26
  • N. NiehoffSCR Altach · huur17-7-26
  • T. DoğanTSV Steinbach · transfer16-7-26
  • M. GeschwillRot-Weiß Essen · transfer7-7-26

Holstein Kiel: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1900
StadionHolstein-Stadion
Capaciteit15.034
Ondergrondnatuurgras
Competitie2. Bundesliga
Positie in de stand13e · 8 punten

Holstein Kiel: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Holstein Kiel?

Holstein Kiel speelt zijn thuiswedstrijden in Holstein-Stadion (Kiel), dat plaats biedt aan 15.034 toeschouwers.

Op welke plaats staat Holstein Kiel in de stand?

Holstein Kiel staat 13e in de competitie 2. Bundesliga met 8 punten uit 9 wedstrijden (1 zege, 5 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Holstein Kiel weer?

Volgende wedstrijd: Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim, wo 28 okt · 20:45 (DFB-Pokal).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Holstein Kiel?

Laatste competitiewedstrijd: Holstein Kiel 3–0 Dynamo Dresden (25-10-26).

Wie is de topscorer van Holstein Kiel?

De topscorer van de club in de competitie is P. Harres met 6 doelpunten.

Holstein Kiel: programma, stand en voorspellingen

Holstein Kiel (Duitsland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (2. Bundesliga, DFB-Pokal), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie 2. Bundesliga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.