Voetbal
Home › Clubs › VfL Bochum
VfL Bochum

VfL Bochum: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1848 · Vonovia Ruhrstadion

VfL Bochum: competities in 2026/27

VfL Bochum: komende wedstrijden

di 27 okt · 18:00VfL BochumTipFSV Mainz 05DFB-Pokal · Onderlinge duels (H2H)vr 30 okt · 18:30Energie CottbusTipVfL Bochum2. Bundesliga · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 13:30VfL Bochum–Karlsruher SC
2. Bundesliga
za 21 nov · 20:30FC St. Pauli–VfL Bochum
2. Bundesliga
vr 27 nov · 18:30VfL Bochum–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga

VfL Bochum: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVVVG
23-10-26VfL Bochum1–1VfL Wolfsburg2. Bundesliga
17-10-261. FC Kaiserslautern2–0VfL Bochum
2. Bundesliga
11-10-26VfL Bochum0–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
20-9-26Hannover 962–1VfL Bochum
2. Bundesliga
12-9-26VfL Bochum1–1SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
5-9-26Dynamo Dresden1–2VfL Bochum
2. Bundesliga
28-8-26VfL Bochum0–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
23-8-26SpVgg Greuther Fürth1–2VfL Bochum
DFB-Pokal

VfL Bochum: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 18:00VfL BochumTipFSV Mainz 05
DFB-Pokal
vr 30 okt · 18:30Energie CottbusTipVfL Bochum
2. Bundesliga
zo 8 nov · 13:30VfL Bochum–Karlsruher SC
2. Bundesliga
za 21 nov · 20:30FC St. Pauli–VfL Bochum
2. Bundesliga
vr 27 nov · 18:30VfL Bochum–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
zo 6 dec · 13:301. FC Nürnberg–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 13 dec · 13:30VfL Bochum–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 20 dec · 13:30VfL Bochum–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
zo 17 jan · 13:30Holstein Kiel–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 24 jan · 13:30Hertha BSC–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 31 jan · 13:30VfL Bochum–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
zo 7 feb · 13:30VfL Osnabrück–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 14 feb · 13:30VfL Bochum–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
zo 21 feb · 13:30SpVgg Greuther Fürth–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 28 feb · 13:30VfL Bochum–Hannover 96
2. Bundesliga
di 2 mrt · 18:30Arminia Bielefeld–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 7 mrt · 13:30VfL Bochum–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
zo 14 mrt · 13:30VfL Wolfsburg–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 21 mrt · 13:30VfL Bochum–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 4 apr · 13:30Karlsruher SC–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 11 apr · 13:30VfL Bochum–FC St. Pauli
2. Bundesliga
zo 18 apr · 13:30SV Darmstadt 98–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 25 apr · 13:30VfL Bochum–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 9 mei · 13:301. FC Heidenheim–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 16 mei · 13:301. FC Magdeburg–VfL Bochum
2. Bundesliga
zo 23 mei · 15:30VfL Bochum–Holstein Kiel
2. Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26VfL Bochum1–1VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
17-10-261. FC Kaiserslautern2–0VfL Bochum
2. Bundesliga
11-10-26VfL Bochum0–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
20-9-26Hannover 962–1VfL Bochum
2. Bundesliga
12-9-26VfL Bochum1–1SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
5-9-26Dynamo Dresden1–2VfL Bochum
2. Bundesliga
28-8-26VfL Bochum0–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
23-8-26SpVgg Greuther Fürth1–2VfL Bochum
DFB-Pokal
14-8-26Eintracht Braunschweig0–1VfL Bochum
2. Bundesliga
7-8-26VfL Bochum0–1Hertha BSC
2. Bundesliga

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

VfL Bochum: positie in de stand – 2. Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
12SpVgg Greuther Fürth92-3-412:169VWVGG
13Holstein Kiel91-5-310:118WGVGV
14VfL Bochum92-2-56:108GVVVG
15Dynamo Dresden92-2-511:188VWGVG
16Hannover 9692-2-58:158VGVWV

VfL Bochum: seizoensstatistieken (2. Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd0,7
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen0,4 / 1,0
Uit: voor / tegen1,0 / 1,3
De nul gehouden1
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten24
Gele kaarten per wedstrijd2,7
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (9×)

VfL Bochum: spelersstatistieken (2. Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. WittekVER98020152206,94
M. SteinwenderVER98180020206,92
K. MiyoshiMID975021167106,75
T. MeyerMID85911142306,71
K. MetsVER97730000106,70
C. RasmussenAAN94840094006,70
P. HofmannAAN981120198206,68
M. PannewigMID861000122306,64
S. KlaiberVER64671072206,62
E. ÇokajMID32020110206,60
O. OlsenVER42880000106,55
J. MbomMID2830010006,55
J. SteuckersAAN51690062106,54
G. HoltmannAAN955101123206,53
B. TazMID734500114006,52
Alessandro CrimaldiMID41140000006,50
D. HanslikAAN7890000106,41
C. PatinoMID2900022004,39
M. Ouro-TagbaAAN2150000004,17
Y. KarademirVER4840000003,76
L. IsbruchMID2420030003,28

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie VfL Bochum

Keepers

1T. HornNationaliteitDuitslandLeeftijd32 jaarLengte192 cmGewicht90 kg
16T. CasaliNationaliteitOostenrijkLeeftijd30 jaarLengte193 cmGewicht83 kg
38Hugo Johannes Walter RöllekeNationaliteitDuitslandLeeftijd20 jaarLengte204 cmGewicht88 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers VfL Bochum

Aanwinsten

  • J. SteuckersGenk · huur31-8-26
  • S. KlaiberBrondby · transfervrij30-8-26
  • C. PatinoDeportivo La Coruna · huur30-8-26
  • M. Ouro-Tagba1. FC Köln · transfer9-8-26
  • K. MetsFC St. Pauli · transfervrij16-7-26
  • T. CasaliRot-Weiß Essen · transfervrij15-7-26
  • C. RasmussenFortuna Düsseldorf · transfervrij7-7-26
  • J. MbomViborg · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • M. BeroFerencvarosi TC · transfervrij31-8-26
  • M. RaknebergOdense · huur30-8-26
  • N. LoosliUniversitatea Cluj · transfervrij28-8-26
  • R. RöschPreußen Münster · transfervrij27-8-26
  • I. SissokoMuğlaspor · transfervrij25-8-26
  • K. KoscierskiAlemannia Aachen · huur11-8-26
  • E. MašovićVojvodina · transfervrij10-8-26
  • Owono Darnell KeumoWaldhof Mannheim · huur3-8-26

VfL Bochum: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1848
StadionVonovia Ruhrstadion
Capaciteit27.599
Ondergrondnatuurgras
Competitie2. Bundesliga
Positie in de stand14e · 8 punten

VfL Bochum: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt VfL Bochum?

VfL Bochum speelt zijn thuiswedstrijden in Vonovia Ruhrstadion (Bochum), dat plaats biedt aan 27.599 toeschouwers.

Op welke plaats staat VfL Bochum in de stand?

VfL Bochum staat 14e in de competitie 2. Bundesliga met 8 punten uit 9 wedstrijden (2 zeges, 2 gelijke spelen, 5 nederlagen).

Wanneer speelt VfL Bochum weer?

Volgende wedstrijd: VfL Bochum – FSV Mainz 05, di 27 okt · 18:00 (DFB-Pokal).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van VfL Bochum?

Laatste competitiewedstrijd: VfL Bochum 1–1 VfL Wolfsburg (23-10-26).

Wie is de topscorer van VfL Bochum?

De topscorer van de club in de competitie is P. Hofmann met 3 doelpunten.

VfL Bochum: programma, stand en voorspellingen

VfL Bochum (Duitsland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (2. Bundesliga, DFB-Pokal), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie 2. Bundesliga staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.