Voetbal
Home › Clubs › Dynamo Dresden
Dynamo Dresden

Dynamo Dresden: programma, uitslagen, stand en cijfers

Duitsland · opgericht in 1953 · Rudolf-Harbig-Stadion

Dynamo Dresden: competities in 2026/27

Dynamo Dresden: komende wedstrijden

wo 28 okt · 18:00Dynamo DresdenTipFC Schalke 04DFB-Pokal · Onderlinge duels (H2H)zo 1 nov · 13:30Hannover 96TipDynamo Dresden2. Bundesliga · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 18:30Dynamo Dresden–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
zo 22 nov · 13:301. FC Kaiserslautern–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
za 28 nov · 13:00Dynamo Dresden–FC St. Pauli
2. Bundesliga

Dynamo Dresden: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWGVG
25-10-26Holstein Kiel3–0Dynamo Dresden2. Bundesliga
18-10-26Dynamo Dresden2–01. FC Magdeburg
2. Bundesliga
10-10-26VfL Osnabrück1–1Dynamo Dresden
2. Bundesliga
19-9-26Dynamo Dresden1–2Hertha BSC
2. Bundesliga
12-9-26Eintracht Braunschweig2–2Dynamo Dresden
2. Bundesliga
5-9-26Dynamo Dresden1–2VfL Bochum
2. Bundesliga
29-8-261. FC Heidenheim5–3Dynamo Dresden
2. Bundesliga
23-8-26Westfalia Rhynern0–6Dynamo Dresden
DFB-Pokal

Dynamo Dresden: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 18:00Dynamo DresdenTipFC Schalke 04
DFB-Pokal
zo 1 nov · 13:30Hannover 96TipDynamo Dresden
2. Bundesliga
vr 6 nov · 18:30Dynamo Dresden–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
zo 22 nov · 13:301. FC Kaiserslautern–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
za 28 nov · 13:00Dynamo Dresden–FC St. Pauli
2. Bundesliga
zo 6 dec · 13:30Arminia Bielefeld–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
zo 13 dec · 13:30Dynamo Dresden–Energie Cottbus
2. Bundesliga
zo 20 dec · 13:30Karlsruher SC–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
zo 17 jan · 13:30Dynamo Dresden–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
zo 24 jan · 13:30Dynamo Dresden–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
zo 31 jan · 13:30SV Darmstadt 98–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
zo 7 feb · 13:30Dynamo Dresden–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
zo 14 feb · 13:30VfL Bochum–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
zo 21 feb · 13:30Dynamo Dresden–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
zo 28 feb · 13:30Hertha BSC–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
di 2 mrt · 18:30Dynamo Dresden–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
zo 7 mrt · 13:301. FC Magdeburg–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
zo 14 mrt · 13:30Dynamo Dresden–Holstein Kiel
2. Bundesliga
zo 21 mrt · 13:30Dynamo Dresden–Hannover 96
2. Bundesliga
zo 4 apr · 13:30SpVgg Greuther Fürth–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
zo 11 apr · 13:30Dynamo Dresden–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
zo 18 apr · 13:30FC St. Pauli–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
zo 25 apr · 13:30Dynamo Dresden–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
zo 9 mei · 13:30Energie Cottbus–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
zo 16 mei · 13:30Dynamo Dresden–Karlsruher SC
2. Bundesliga
zo 23 mei · 15:30VfL Wolfsburg–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
25-10-26Holstein Kiel3–0Dynamo Dresden
2. Bundesliga
18-10-26Dynamo Dresden2–01. FC Magdeburg
2. Bundesliga
10-10-26VfL Osnabrück1–1Dynamo Dresden
2. Bundesliga
19-9-26Dynamo Dresden1–2Hertha BSC
2. Bundesliga
12-9-26Eintracht Braunschweig2–2Dynamo Dresden
2. Bundesliga
5-9-26Dynamo Dresden1–2VfL Bochum
2. Bundesliga
29-8-261. FC Heidenheim5–3Dynamo Dresden
2. Bundesliga
23-8-26Westfalia Rhynern0–6Dynamo Dresden
DFB-Pokal
16-8-26Dynamo Dresden1–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
9-8-261. FC Nürnberg3–0Dynamo Dresden
2. Bundesliga

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Dynamo Dresden: positie in de stand – 2. Bundesliga

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
13Holstein Kiel91-5-310:118WGVGV
14VfL Bochum92-2-56:108GVVVG
15Dynamo Dresden92-2-511:188VWGVG
16Hannover 9692-2-58:158VGVWV
17Karlsruher SC92-2-511:208VWVVV

Dynamo Dresden: seizoensstatistieken (2. Bundesliga)

Doelpunten voor per wedstrijd1,2
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen1,3 / 1,0
Uit: voor / tegen1,2 / 2,8
De nul gehouden2
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten17
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (9×)

Dynamo Dresden: spelersstatistieken (2. Bundesliga)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
S. StraudiVER64311032307,01
N. RappMID86341053106,91
B. EzehVER1170022006,90
J. SternerVER96462274106,84
N. HauptmannMID971721126006,79
B. BobzienMID97691196206,77
P. ČovićMID42691022106,74
T. KellerVER43391041306,73
V. VermeijAAN969812152006,60
L. BoederVER2780000006,60
R. WagnerMID97651031206,56
J. LemmerMID92090063006,55
K. OkpalaAAN31170021006,55
T. RaschlMID73810142006,53
F. MullerVER85650031006,51
N. FrölingAAN6430000006,49
K. InanogluAAN51950021006,47
J. OehmichenMID1230000006,00
A. MuhamedbegovićVER63020111205,59
L. HerrmannMID3260000005,03
A. RossipalVER75260131104,90
C. DafernerAAN4750030003,76
T. NeiningerVER1900000003,15

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Dynamo Dresden

Keepers

1T. SchreiberNationaliteitDuitslandLeeftijd23 jaarLengte191 cmGewicht87 kg
22L. GrillNationaliteitDuitslandLeeftijd26 jaarLengte192 cmGewicht85 kg
37D. MesenhölerLeeftijd30 jaar
40E. BethkeNationaliteitDuitslandLeeftijd22 jaarLengte191 cmGewicht84 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

7K. OkpalaNationaliteitDuitslandLeeftijd21 jaarLengte185 cm
9V. VermeijNationaliteitNederlandLeeftijd31 jaarLengte196 cmGewicht88 kg
11K. InanogluNationaliteitTurkijeLeeftijd20 jaarLengte187 cm
16N. FrölingNationaliteitZwedenLeeftijd25 jaarLengte181 cmGewicht80 kg
33C. DafernerNationaliteitDuitslandLeeftijd27 jaarLengte189 cmGewicht85 kg

Transfers Dynamo Dresden

Aanwinsten

  • K. OkpalaSC Paderborn 07 · huur31-8-26
  • P. ČovićWerder Bremen · huur31-8-26
  • B. BobzienFSV Mainz 05 · transfer15-7-26
  • T. NeiningerVfL Wolfsburg · huur13-7-26
  • T. Keller1. FC Heidenheim · transfer9-7-26
  • J. SternerHannover 96 · transfer30-6-26
  • R. WagnerSC Freiburg · transfer30-6-26
  • K. InanogluEintracht Frankfurt · transfer30-6-26

Vertrokken

  • J. OehmichenAlemannia Aachen · transfer31-8-26
  • R. MeißnerVfL Osnabrück · transfer30-6-26
  • V. ŠapinaFC Ingolstadt 04 · transfervrij30-6-26
  • P. LehmannVerl · transfer30-6-26
  • D. DuahHavelse · transfer30-6-26
  • J. MarxKickers Offenbach · transfervrij30-6-26
  • D. KotherMSV Duisburg · transfer30-6-26
  • S. RischFortuna Düsseldorf · transfervrij30-6-26

Dynamo Dresden: belangrijkste feiten

LandDuitsland
Opgericht1953
StadionRudolf-Harbig-Stadion
Capaciteit32.066
Ondergrondnatuurgras
Competitie2. Bundesliga
Positie in de stand15e · 8 punten

Dynamo Dresden: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Dynamo Dresden?

Dynamo Dresden speelt zijn thuiswedstrijden in Rudolf-Harbig-Stadion (Dresden), dat plaats biedt aan 32.066 toeschouwers.

Op welke plaats staat Dynamo Dresden in de stand?

Dynamo Dresden staat 15e in de competitie 2. Bundesliga met 8 punten uit 9 wedstrijden (2 zeges, 2 gelijke spelen, 5 nederlagen).

Wanneer speelt Dynamo Dresden weer?

Volgende wedstrijd: Dynamo Dresden – FC Schalke 04, wo 28 okt · 18:00 (DFB-Pokal).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Dynamo Dresden?

Laatste competitiewedstrijd: Holstein Kiel 3–0 Dynamo Dresden (25-10-26).

Wie is de topscorer van Dynamo Dresden?

De topscorer van de club in de competitie is N. Hauptmann met 3 doelpunten.

Dynamo Dresden: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Dynamo Dresden (Duitsland) in alle competities van dit seizoen (2. Bundesliga, DFB-Pokal): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie 2. Bundesliga staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.