Voetbal
Home › Clubs › Burnley
Burnley

Burnley: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1882 · Turf Moor

Burnley: competities in 2026/27

Burnley: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Burnley–Portsmouth
Championship · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 20:45QPR–Burnley
Championship · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:00Cardiff–Burnley
Championship
zo 22 nov · 13:00Burnley–Blackburn
Championship
wo 25 nov · 20:45Burnley–Birmingham
Championship

Burnley: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVGWG
24-10-26Lincoln4–1Burnley
Championship
16-10-26Burnley1–2Wolves
Championship
13-10-26Burnley2–2Charlton
Championship
10-10-26Watford0–4Burnley
Championship
19-9-26Burnley1–1Derby
Championship
12-9-26Swansea3–1Burnley
Championship
8-9-26Wrexham1–1Burnley
Championship
5-9-26Burnley1–2Bristol City
Championship

Burnley: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Burnley–Portsmouth
Championship
di 3 nov · 20:45QPR–Burnley
Championship
za 7 nov · 16:00Cardiff–Burnley
Championship
zo 22 nov · 13:00Burnley–Blackburn
Championship
wo 25 nov · 20:45Burnley–Birmingham
Championship
za 28 nov · 16:00Millwall–Burnley
Championship
zo 6 dec · 13:00Burnley–Preston
Championship
wo 9 dec · 21:00Southampton–Burnley
Championship
za 12 dec · 16:00Sheffield Utd–Burnley
Championship
za 19 dec · 16:00Burnley–Stoke City
Championship
za 26 dec · 13:30Bolton–Burnley
Championship
di 29 dec · 20:45Burnley–Lincoln
Championship
vr 1 jan · 18:30Burnley–Sheffield Utd
Championship
za 16 jan · 16:00Wolves–Burnley
Championship
za 23 jan · 16:00Portsmouth–Burnley
Championship
di 26 jan · 20:45Burnley–QPR
Championship
za 30 jan · 16:00Burnley–Cardiff
Championship
za 6 feb · 16:00Blackburn–Burnley
Championship
za 13 feb · 16:00Burnley–Swansea
Championship
di 16 feb · 20:45Charlton–Burnley
Championship
za 20 feb · 16:00Derby–Burnley
Championship
za 27 feb · 16:00Burnley–Watford
Championship
di 2 mrt · 20:45Burnley–West Brom
Championship
za 6 mrt · 16:00West Ham–Burnley
Championship
za 13 mrt · 16:00Burnley–Millwall
Championship
di 16 mrt · 20:45Preston–Burnley
Championship
za 20 mrt · 16:00Burnley–Bolton
Championship
za 3 apr · 16:00Stoke City–Burnley
Championship
di 6 apr · 20:45Burnley–Wrexham
Championship
za 10 apr · 16:00Bristol City–Burnley
Championship
za 17 apr · 16:00Burnley–Norwich
Championship
di 20 apr · 20:45Middlesbrough–Burnley
Championship
za 24 apr · 16:00Burnley–Southampton
Championship
za 1 mei · 13:30Birmingham–Burnley
Championship
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Lincoln4–1Burnley
Championship
16-10-26Burnley1–2Wolves
Championship
13-10-26Burnley2–2Charlton
Championship
10-10-26Watford0–4Burnley
Championship
19-9-26Burnley1–1Derby
Championship
12-9-26Swansea3–1Burnley
Championship
8-9-26Wrexham1–1Burnley
Championship
5-9-26Burnley1–2Bristol City
Championship
2-9-26Burnley1–1Middlesbrough
Championship
29-8-26Norwich4–1Burnley
Championship
26-8-26Bradford0–0Burnley
EFL Cup
23-8-26West Brom3–1Burnley
Championship
16-8-26Burnley2–2West Ham
Championship
8-8-26Burnley1–1Notts County
EFL Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Burnley: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • A. Ahmedhodziclichte blessure
  • Z. Amdounienkelblessure
  • J. Banelspierblessure
  • A. Barnesspierblessure
  • J. Beyerhamstringblessure
  • J. Bruun Larsenblessure
  • J. Cullenknieblessure
  • B. Humphreysspierblessure
  • H. Mejbrihamstringblessure
  • M. Obafeminiet in de selectie
  • A. Ramseyhamstringblessure
  • S. Samboniet in de selectie
  • M. Tresor Ndayishimiyeniet in de selectie
  • J. Vardyblessure

Burnley: positie in de stand – Championship

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
20Norwich124-0-820:2212WVVVV
21Watford123-2-710:2011VWVVV
22Burnley121-5-617:258VVGWG
23Derby121-4-710:217GVVGG
24Preston121-2-910:255GVVVG

Burnley: seizoensstatistieken (Championship)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd2,1
Thuis: voor / tegen1,3 / 1,7
Uit: voor / tegen1,5 / 2,5
De nul gehouden1
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten24
Gele kaarten per wedstrijd2,0
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (10×) · 4-3-2-1 (1×) · 4-4-2 (1×)

Burnley: spelersstatistieken (Championship)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Z. FlemmingAAN216820124207,30
J. Bruun LarsenMID96112275007,08
IgorVER76080231206,93
Lucas PiresVER84420371206,87
R. HatateMID73991261206,84
U. RaghouberMID94651032206,84
K. WalkerVER108550010206,81
M. EdwardsMID83461064106,80
Max AlleyneVER119240110106,77
D. SatpaevAAN52490043006,74
L. RamazaniAAN963921123006,73
Z. AmdouniAAN949731168006,70
A. RamseyMID745710113106,70
A. AhmedhodžićVER64940030106,67
J. VardyAAN52011052006,57
M. TrésorAAN2170000006,55
A. BrojaAAN92080022106,52
H. EkdalVER63450000106,50
J. LaurentMID1188711104206,49
H. MejbriMID52510020106,36
B. HumphreysVER21540000006,05
A. HountondjiAAN72141064005,65
O. SonneVER85190041105,41
C. RobertsVER75400010005,34

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Burnley

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Burnley

Aanwinsten

  • O. PimlottHarrogate Town · terug van verhuur18-9-26
  • J. VardyCremonese · transfervrij5-9-26
  • IgorBrighton · transfer31-8-26
  • R. HatateCeltic · transfer31-8-26
  • L. RamazaniLeeds · huur31-8-26
  • A. AhmedhodžićFeyenoord · transfer19-8-26
  • G. CoudertStade Brestois 29 · transfer18-8-26
  • D. SatpaevChelsea · huur13-8-26

Vertrokken

  • L. FosterHouston Dynamo · huur1-9-26
  • Z. FlemmingIpswich · transfer31-8-26
  • J. WorrallWrexham · transfer31-8-26
  • A. TuanzebeAuxerre · transfervrij31-8-26
  • K. M. BrownShrewsbury · huur30-8-26
  • O. PimlottHarrogate Town · huur20-8-26
  • M. MellonStevenage · transfer17-8-26
  • Vernon MasaraPeterborough · transfer12-8-26

Burnley: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1882
StadionTurf Moor
Capaciteit22.546
Ondergrondnatuurgras
CompetitieChampionship
Positie in de stand22e · 8 punten

Burnley: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Burnley?

Burnley speelt zijn thuiswedstrijden in Turf Moor (Burnley), dat plaats biedt aan 22.546 toeschouwers.

Op welke plaats staat Burnley in de stand?

Burnley staat 22e in de competitie Championship met 8 punten uit 12 wedstrijden (1 zege, 5 gelijke spelen, 6 nederlagen).

Wanneer speelt Burnley weer?

Volgende wedstrijd: Burnley – Portsmouth, za 31 okt · 16:00 (Championship).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Burnley?

Laatste competitiewedstrijd: Lincoln 4–1 Burnley (24-10-26).

Wie is de topscorer van Burnley?

De topscorer van de club in de competitie is Z. Amdouni met 3 doelpunten.

Burnley: programma, stand en voorspellingen

Burnley (Engeland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Championship, EFL Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Championship staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.