Voetbal
Home › Clubs › Charlton
Charlton

Charlton: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1905 · The Valley

Charlton: competities in 2026/27

Charlton: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Middlesbrough–Charlton
Championship · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 20:45Charlton–Bolton
Championship · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:00Charlton–Sheffield Utd
Championship
za 21 nov · 16:00Wolves–Charlton
Championship
di 24 nov · 20:45Charlton–Lincoln
Championship

Charlton: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVGGV
24-10-26Charlton1–3Norwich
Championship
17-10-26Watford2–0Charlton
Championship
13-10-26Burnley2–2Charlton
Championship
10-10-26Charlton1–1Bristol City
Championship
19-9-26Cardiff3–1Charlton
Championship
12-9-26Charlton0–0Portsmouth
Championship
9-9-26Charlton0–0QPR
Championship
5-9-26Stoke City4–0Charlton
Championship

Charlton: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Middlesbrough–Charlton
Championship
di 3 nov · 20:45Charlton–Bolton
Championship
za 7 nov · 16:00Charlton–Sheffield Utd
Championship
za 21 nov · 16:00Wolves–Charlton
Championship
di 24 nov · 20:45Charlton–Lincoln
Championship
za 28 nov · 13:30Blackburn–Charlton
Championship
za 5 dec · 16:00Charlton–Birmingham
Championship
di 8 dec · 20:45Wrexham–Charlton
Championship
za 12 dec · 16:00Charlton–Swansea
Championship
za 19 dec · 13:30Millwall–Charlton
Championship
za 26 dec · 16:00Charlton–Southampton
Championship
di 29 dec · 20:45Norwich–Charlton
Championship
vr 1 jan · 16:00Swansea–Charlton
Championship
za 16 jan · 16:00Charlton–Watford
Championship
za 23 jan · 16:00Charlton–Middlesbrough
Championship
di 26 jan · 20:45Bolton–Charlton
Championship
za 30 jan · 16:00Sheffield Utd–Charlton
Championship
za 6 feb · 16:00Charlton–Wolves
Championship
za 13 feb · 16:00Portsmouth–Charlton
Championship
di 16 feb · 20:45Charlton–Burnley
Championship
za 20 feb · 16:00Charlton–Cardiff
Championship
za 27 feb · 16:00Bristol City–Charlton
Championship
di 2 mrt · 20:45Charlton–West Ham
Championship
za 6 mrt · 16:00Derby–Charlton
Championship
za 13 mrt · 16:00Charlton–Blackburn
Championship
wo 17 mrt · 21:00Birmingham–Charlton
Championship
za 20 mrt · 16:00Southampton–Charlton
Championship
za 3 apr · 13:30Charlton–Millwall
Championship
di 6 apr · 20:45QPR–Charlton
Championship
za 10 apr · 16:00Charlton–Stoke City
Championship
za 17 apr · 16:00Preston–Charlton
Championship
di 20 apr · 20:45Charlton–West Brom
Championship
za 24 apr · 16:00Charlton–Wrexham
Championship
za 1 mei · 13:30Lincoln–Charlton
Championship
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Charlton1–3Norwich
Championship
17-10-26Watford2–0Charlton
Championship
13-10-26Burnley2–2Charlton
Championship
10-10-26Charlton1–1Bristol City
Championship
19-9-26Cardiff3–1Charlton
Championship
12-9-26Charlton0–0Portsmouth
Championship
9-9-26Charlton0–0QPR
Championship
5-9-26Stoke City4–0Charlton
Championship
2-9-26West Brom1–1Charlton
Championship
29-8-26Charlton1–0Preston
Championship
26-8-26Tottenham5–1Charlton
EFL Cup
22-8-26West Ham1–2Charlton
Championship
15-8-26Charlton2–1Derby
Championship
8-8-26Cheltenham1–3Charlton
EFL Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Charlton: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • R. Apterknieblessure
  • C. Sichenjeknieblessure

Charlton: positie in de stand – Championship

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
17Wrexham123-5-415:1814VWVGW
18Bolton124-2-616:2314VGWVW
19Charlton123-5-411:1814VVGGV
20Norwich124-0-820:2212WVVVV
21Watford123-2-710:2011VWVVV

Charlton: seizoensstatistieken (Championship)

Doelpunten voor per wedstrijd0,9
Doelpunten tegen per wedstrijd1,5
Thuis: voor / tegen0,8 / 0,8
Uit: voor / tegen1,0 / 2,2
De nul gehouden3
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten25
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (10×) · 3-4-2-1 (2×)

Charlton: spelersstatistieken (Championship)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
L. JonesVER1210802175107,02
T. CampbellMID1190541107107,01
M. LeaburnAAN1180000112206,89
N. ChalobahMID32250010006,87
I. MesíkVER116711031206,78
C. CoventryMID129710021306,77
Billy Dawson KoumetioVER65400051106,74
O. SkippMID75650030206,67
K. RamsayVER43071041006,65
C. KelmanAAN61791085006,62
K. Ahearne-GrantMID1293321106206,60
S. CareyMID83320141006,60
D. McNamaraVER107790000406,50
J. Rankin-CostelloMID72610111106,46
A. MwambaVER51650000106,46
C. SichenjeVER2270000006,45
T. OumaMID31200000006,37
J. EdwardsVER31210000106,35
R. ApterMID1110000006,30
H. KnibbsMID4910121106,24
M. GoddenAAN1590010006,00
M. AlliAAN103030142005,77
Micah MbickAAN71500030005,58
A. BellVER86600000005,39
Tyler BindonVER54050151105,35
N. AsiimweVER11000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Charlton

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Charlton

Aanwinsten

  • Finley WoodhamSouthend · terug van verhuur6-10-26
  • H. RylahSolihull Moors · terug van verhuur29-9-26
  • Junior NkengAFC Wimbledon · transfer31-8-26
  • O. SkippLeicester · huur31-8-26
  • O. TiitinenIlves · huur31-8-26
  • Tyler BindonNottingham Forest · huur29-8-26
  • A. OkonkwoWrexham · huur19-8-26
  • T. OumaSlavia Praha · huur9-8-26

Vertrokken

  • Finley WoodhamSouthend · huur22-9-26
  • G. DochertyDocherty Greg · transfervrij31-8-26
  • N. AsiimweSalford City · huur31-8-26
  • I. FullahMilton Keynes Dons · huur31-8-26
  • D. KanuNotts County · huur30-8-26
  • T. KaminskiOmonia Nicosia · huur27-8-26
  • I. OlaofeLincoln · huur6-8-26
  • Keenan GoughBristol Rovers · huur6-8-26

Charlton: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1905
StadionThe Valley
Capaciteit27.111
Ondergrondnatuurgras
CompetitieChampionship
Positie in de stand19e · 14 punten

Charlton: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Charlton?

Charlton speelt zijn thuiswedstrijden in The Valley (London), dat plaats biedt aan 27.111 toeschouwers.

Op welke plaats staat Charlton in de stand?

Charlton staat 19e in de competitie Championship met 14 punten uit 12 wedstrijden (3 zeges, 5 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Charlton weer?

Volgende wedstrijd: Middlesbrough – Charlton, za 31 okt · 16:00 (Championship).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Charlton?

Laatste competitiewedstrijd: Charlton 1–3 Norwich (24-10-26).

Wie is de topscorer van Charlton?

De topscorer van de club in de competitie is T. Campbell met 5 doelpunten.

Charlton: programma, stand en voorspellingen

Charlton (Engeland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Championship, EFL Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Championship staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.