Voetbal
Home › Clubs › Preston
Preston

Preston: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1863 · Deepdale

Preston: competities in 2026/27

Preston: komende wedstrijden

za 31 okt · 13:30Stoke City–Preston
Championship · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 20:45Preston–Sheffield Utd
Championship · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:00Preston–Southampton
Championship
za 21 nov · 16:00West Ham–Preston
Championship
di 24 nov · 20:45Cardiff–Preston
Championship

Preston: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVVVG
24-10-26Preston1–1West Brom
Championship
17-10-26Wrexham4–1Preston
Championship
13-10-26Birmingham4–0Preston
Championship
10-10-26Preston0–1Millwall
Championship
19-9-26QPR2–2Preston
Championship
12-9-26Preston0–1Lincoln
Championship
8-9-26Watford2–1Preston
Championship
5-9-26Preston2–1Blackburn
Championship

Preston: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 13:30Stoke City–Preston
Championship
di 3 nov · 20:45Preston–Sheffield Utd
Championship
za 7 nov · 16:00Preston–Southampton
Championship
za 21 nov · 16:00West Ham–Preston
Championship
di 24 nov · 20:45Cardiff–Preston
Championship
za 28 nov · 13:30Preston–Norwich
Championship
zo 6 dec · 13:00Burnley–Preston
Championship
wo 9 dec · 20:45Preston–Portsmouth
Championship
za 12 dec · 13:30Preston–Middlesbrough
Championship
za 19 dec · 13:30Swansea–Preston
Championship
za 26 dec · 16:00Preston–Derby
Championship
di 29 dec · 20:45West Brom–Preston
Championship
vr 1 jan · 16:00Middlesbrough–Preston
Championship
za 16 jan · 16:00Preston–Wrexham
Championship
za 23 jan · 16:00Preston–Stoke City
Championship
di 26 jan · 20:45Sheffield Utd–Preston
Championship
za 30 jan · 16:00Southampton–Preston
Championship
za 6 feb · 16:00Preston–West Ham
Championship
za 13 feb · 16:00Lincoln–Preston
Championship
di 16 feb · 20:45Preston–Birmingham
Championship
za 20 feb · 16:00Preston–QPR
Championship
za 27 feb · 16:00Millwall–Preston
Championship
wo 3 mrt · 20:45Wolves–Preston
Championship
za 6 mrt · 16:00Preston–Bolton
Championship
za 13 mrt · 16:00Norwich–Preston
Championship
di 16 mrt · 20:45Preston–Burnley
Championship
za 20 mrt · 16:00Derby–Preston
Championship
za 3 apr · 16:00Preston–Swansea
Championship
wo 7 apr · 20:45Preston–Watford
Championship
za 10 apr · 16:00Blackburn–Preston
Championship
za 17 apr · 16:00Preston–Charlton
Championship
wo 21 apr · 20:45Bristol City–Preston
Championship
za 24 apr · 16:00Portsmouth–Preston
Championship
za 1 mei · 13:30Preston–Cardiff
Championship
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Preston1–1West Brom
Championship
17-10-26Wrexham4–1Preston
Championship
13-10-26Birmingham4–0Preston
Championship
10-10-26Preston0–1Millwall
Championship
19-9-26QPR2–2Preston
Championship
12-9-26Preston0–1Lincoln
Championship
8-9-26Watford2–1Preston
Championship
5-9-26Preston2–1Blackburn
Championship
1-9-26Preston1–3Bristol City
Championship
29-8-26Charlton1–0Preston
Championship
26-8-26Preston0–4Everton
EFL Cup
22-8-26Preston1–3Wolves
Championship
15-8-26Bolton2–1Preston
Championship
8-8-26Preston1–1Huddersfield
EFL Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Preston: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • T. Carrollenkelblessure
  • H. Clarkeknieblessure
  • L. Gibbsspierblessure
  • L. Gibsonniet in de selectie
  • L. Lindsayblessure
  • A. McCannhamstringblessure

Preston: positie in de stand – Championship

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
22Burnley121-5-617:258VVGWG
23Derby121-4-710:217GVVGG
24Preston121-2-910:255GVVVG

Preston: seizoensstatistieken (Championship)

Doelpunten voor per wedstrijd0,8
Doelpunten tegen per wedstrijd2,1
Thuis: voor / tegen0,8 / 1,7
Uit: voor / tegen0,8 / 2,5
De nul gehouden0
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten28
Gele kaarten per wedstrijd2,3
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (3×) · 3-4-2-1 (3×) · 5-3-2 (2×)

Preston: spelersstatistieken (Championship)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. DevineMID1296310102006,90
J. KennyAAN529720123006,75
L. LeroyMID129020180406,67
J. StoreyVER109000051006,66
L. GibbsMID51420000006,64
H. ClarkeVER86750071406,63
O. OffiahVER95680010006,63
C. LangMID1271530157006,59
J. ThompsonMID118731163406,59
L. GibsonVER64140020106,58
J. ErabiAAN103841084006,51
M. OsmajićAAN1900011006,50
D. BurgzorgMID116660274106,47
A. HughesVER86311031306,46
S. MillsMID74250111206,46
A. McCannMID21800000206,45
A. VukčevićVER106330121206,44
G. GrybaAAN1140000006,30
B. PottsMID21040050006,13
Ed NolanVER1110000005,85
L. LindsayVER53910030105,42
C. WileyVER31331021005,40
T. SmallVER81830010005,02
A. MoranMID3980030103,95
Pol ValentínVER31100000102,90

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Preston

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Preston

Aanwinsten

  • J. KennyCeltic · transfer31-8-26
  • L. GibbsNorwich · huur31-8-26
  • C. WileyChelsea · huur27-8-26
  • S. MillsOxford United · transfer26-8-26
  • H. ClarkeIpswich · transfer13-8-26
  • L. LeroyFC Basel 1893 · transfer13-8-26
  • D. BurgzorgMiddlesbrough · huur6-8-26
  • J. ErabiGenk · huur12-7-26

Vertrokken

  • M. WilsonChorley · huur3-9-26
  • K. NelsonLinfield · huur26-8-26
  • M. OsmajićGenoa · transfer23-8-26
  • Felipe Rodriguez-GentilePortland Hearts of Pine · transfervrij13-8-26
  • B. WhitemanWrexham · transfer4-8-26
  • Li-Bao StowellChorley · huur1-8-26
  • N. MaweneFleetwood Town · transfervrij27-7-26
  • J. PradicFleetwood Town · transfervrij27-7-26

Preston: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1863
StadionDeepdale
Capaciteit23.408
Ondergrondnatuurgras
CompetitieChampionship
Positie in de stand24e · 5 punten

Preston: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Preston?

Preston speelt zijn thuiswedstrijden in Deepdale (Preston), dat plaats biedt aan 23.408 toeschouwers.

Op welke plaats staat Preston in de stand?

Preston staat 24e in de competitie Championship met 5 punten uit 12 wedstrijden (1 zege, 2 gelijke spelen, 9 nederlagen).

Wanneer speelt Preston weer?

Volgende wedstrijd: Stoke City – Preston, za 31 okt · 13:30 (Championship).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Preston?

Laatste competitiewedstrijd: Preston 1–1 West Brom (24-10-26).

Wie is de topscorer van Preston?

De topscorer van de club in de competitie is C. Lang met 3 doelpunten.

Preston: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Preston (Engeland) in alle competities van dit seizoen (Championship, EFL Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Championship staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.