Voetbal
Home › Clubs › Wolves
Wolves

Wolves: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1877 · Molineux Stadium

Wolves: competities in 2026/27

Wolves: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Wolves–Cardiff
Championship · Onderlinge duels (H2H)
wo 4 nov · 21:00Bristol City–Wolves
Championship
za 7 nov · 13:30Wrexham–Wolves
Championship
za 21 nov · 16:00Wolves–Charlton
Championship
di 24 nov · 21:00Wolves–Derby
Championship

Wolves: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGWVV
24-10-26Wolves1–0Watford
Championship
20-10-26Wolves1–1Portsmouth
Championship
16-10-26Burnley1–2Wolves
Championship
13-10-26Wolves1–3Bolton
Championship
10-10-26Middlesbrough1–0Wolves
Championship
20-9-26Wolves1–0West Brom
Championship
16-9-26Everton1–0Wolves
EFL Cup
13-9-26Sheffield Utd0–1Wolves
Championship

Wolves: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Wolves–Cardiff
Championship
wo 4 nov · 21:00Bristol City–Wolves
Championship
za 7 nov · 13:30Wrexham–Wolves
Championship
za 21 nov · 16:00Wolves–Charlton
Championship
di 24 nov · 21:00Wolves–Derby
Championship
za 28 nov · 13:30Lincoln–Wolves
Championship
za 5 dec · 16:00Wolves–Southampton
Championship
di 8 dec · 20:45QPR–Wolves
Championship
za 12 dec · 16:00Wolves–Millwall
Championship
za 19 dec · 16:00Norwich–Wolves
Championship
za 26 dec · 16:00Wolves–Swansea
Championship
di 29 dec · 20:45Watford–Wolves
Championship
vr 1 jan · 13:30Millwall–Wolves
Championship
za 16 jan · 16:00Wolves–Burnley
Championship
za 23 jan · 16:00Cardiff–Wolves
Championship
wo 27 jan · 20:45Wolves–Bristol City
Championship
za 30 jan · 16:00Wolves–Wrexham
Championship
za 6 feb · 16:00Charlton–Wolves
Championship
za 13 feb · 16:00Wolves–Sheffield Utd
Championship
wo 17 feb · 20:45Bolton–Wolves
Championship
za 20 feb · 16:00West Brom–Wolves
Championship
za 27 feb · 16:00Wolves–Middlesbrough
Championship
wo 3 mrt · 20:45Wolves–Preston
Championship
za 6 mrt · 16:00Blackburn–Wolves
Championship
za 13 mrt · 16:00Wolves–Lincoln
Championship
di 16 mrt · 20:45Southampton–Wolves
Championship
za 20 mrt · 16:00Swansea–Wolves
Championship
za 3 apr · 16:00Wolves–Norwich
Championship
di 6 apr · 20:45Portsmouth–Wolves
Championship
za 10 apr · 16:00Wolves–Birmingham
Championship
za 17 apr · 16:00Stoke City–Wolves
Championship
di 20 apr · 20:45Wolves–West Ham
Championship
za 24 apr · 16:00Wolves–QPR
Championship
za 1 mei · 13:30Derby–Wolves
Championship
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Wolves1–0Watford
Championship
20-10-26Wolves1–1Portsmouth
Championship
16-10-26Burnley1–2Wolves
Championship
13-10-26Wolves1–3Bolton
Championship
10-10-26Middlesbrough1–0Wolves
Championship
20-9-26Wolves1–0West Brom
Championship
16-9-26Everton1–0Wolves
EFL Cup
13-9-26Sheffield Utd0–1Wolves
Championship
6-9-26Birmingham2–2Wolves
Championship
1-9-26West Ham4–2Wolves
Championship
29-8-26Wolves4–1Stoke City
Championship
25-8-26Sheffield Wednesday0–2Wolves
EFL Cup
22-8-26Preston1–3Wolves
Championship
14-8-26Wolves2–2Blackburn
Championship
7-8-26Wolves3–0Port Vale
EFL Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Wolves: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • R. Gomesvoetblessure
  • R. Jimenezknieblessure
  • B. Traoreblessure
  • B. Traoreblessure

Wolves: positie in de stand – Championship

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
2Swansea127-2-316:1323VVWWW
3West Ham126-4-232:1522VWWGG
4Wolves126-3-320:1621WGWVV
5West Brom126-3-316:1321GWWVV
6Southampton127-3-224:1220WGWWV

Wolves: seizoensstatistieken (Championship)

Doelpunten voor per wedstrijd1,7
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen1,7 / 1,2
Uit: voor / tegen1,7 / 1,5
De nul gehouden3
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten22
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (10×) · 4-3-3 (1×) · 4-4-1-1 (1×)

Wolves: spelersstatistieken (Championship)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Fer LópezMID11873532210007,50
Rodrigo GomesAAN85412195007,09
L. KrejčíVER64531141107,09
R. JiménezAAN635031134007,08
N. DjigaVER108800041106,98
J. BellegardeMID63011071206,94
AndréMID119340251006,94
M. MunetsiMID1280420177306,83
M. ManeAAN1171801156306,75
T. ChirewaAAN61081042006,74
J. TchatchouaVER86330010006,70
T. DoyleMID1125002103206,69
R. SaïdMID528900133106,65
B. TraoréMID4460010006,58
Hugo BuenoVER107980030006,56
A. ArmstrongAAN1068320124006,51
S. NeaveAAN61520110306,49
D. Møller WolfeVER2910000006,40
K. TrippierVER64470000206,31
Pedro LimaVER1110000006,30
J. JamesMID92642052106,16
Toti GomesVER96510040005,51
Y. MosqueraVER31810030005,21
G. KonanVER2970010004,41

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Wolves

Keepers

1J. GraceyNationaliteitNorthern IrelandLeeftijd18 jaarLengte196 cm
1José SáNationaliteitPortugalLeeftijd33 jaarLengte192 cmGewicht84 kg13João VirgíniaNationaliteitPortugalLeeftijd26 jaarLengte193 cmGewicht83 kg
26J. RuddyNationaliteitEngelandLeeftijd39 jaarLengte192 cmGewicht96 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Wolves

Aanwinsten

  • B. TraoréSunderland · transfervrij6-9-26
  • G. KonanGIL Vicente · transfervrij2-9-26
  • S. NeaveNewcastle · huur31-8-26
  • João VirgíniaSporting CP · transfer27-8-26
  • J. RuddyNewcastle · transfervrij26-8-26
  • J. JamesRennes · huur18-8-26
  • R. SaïdStandard Liege · transfer10-7-26
  • R. JiménezFulham · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • Pedro LimaSao Paulo · huur10-9-26
  • S. BuenoClub America · huur10-9-26
  • Ty Kimoni BarnettCrown Legacy · transfervrij2-9-26
  • S. JohnstoneCeltic · huur1-9-26
  • Hwang Hee-ChanFC Schalke 04 · huur31-8-26
  • D. Møller WolfeHamburger SV · huur31-8-26
  • S. KalajdzicLask Linz · transfervrij29-8-26
  • K. HoeverSparta Praha · transfer24-8-26

Wolves: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1877
StadionMolineux Stadium
Capaciteit34.624
Ondergrondnatuurgras
CompetitieChampionship
Positie in de stand4e · 21 punten

Wolves: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Wolves?

Wolves speelt zijn thuiswedstrijden in Molineux Stadium (Wolverhampton, West Midlands), dat plaats biedt aan 34.624 toeschouwers.

Op welke plaats staat Wolves in de stand?

Wolves staat 4e in de competitie Championship met 21 punten uit 12 wedstrijden (6 zeges, 3 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Wolves weer?

Volgende wedstrijd: Wolves – Cardiff, za 31 okt · 16:00 (Championship).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Wolves?

Laatste competitiewedstrijd: Wolves 1–0 Watford (24-10-26).

Wie is de topscorer van Wolves?

De topscorer van de club in de competitie is Fer López met 6 doelpunten.

Wolves: programma, stand en voorspellingen

Wolves (Engeland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Championship, EFL Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Championship staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.