Voetbal
Home › Clubs › Cardiff
Cardiff

Cardiff: programma, uitslagen, stand en cijfers

Wales · opgericht in 1889 · Cardiff City Stadium

Cardiff: competities in 2026/27

Cardiff: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Wolves–Cardiff
Championship · Onderlinge duels (H2H)
wo 4 nov · 20:45Cardiff–West Ham
Championship
za 7 nov · 16:00Cardiff–Burnley
Championship
za 21 nov · 13:30Norwich–Cardiff
Championship
di 24 nov · 20:45Cardiff–Preston
Championship

Cardiff: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGWVW
24-10-26Cardiff1–0Birmingham
Championship
17-10-26Middlesbrough2–2Cardiff
Championship
13-10-26Cardiff5–1Watford
Championship
10-10-26Blackburn2–1Cardiff
Championship
19-9-26Cardiff3–1Charlton
Championship
12-9-26Bolton1–0Cardiff
Championship
8-9-26Cardiff1–1Stoke City
Championship
5-9-26Portsmouth2–0Cardiff
Championship

Cardiff: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Wolves–Cardiff
Championship
wo 4 nov · 20:45Cardiff–West Ham
Championship
za 7 nov · 16:00Cardiff–Burnley
Championship
za 21 nov · 13:30Norwich–Cardiff
Championship
di 24 nov · 20:45Cardiff–Preston
Championship
zo 29 nov · 13:00Swansea–Cardiff
Championship
za 5 dec · 16:00Cardiff–Lincoln
Championship
di 8 dec · 20:45West Brom–Cardiff
Championship
za 12 dec · 16:00Cardiff–Southampton
Championship
za 19 dec · 13:30Bristol City–Cardiff
Championship
za 26 dec · 16:00Cardiff–Millwall
Championship
di 29 dec · 21:00Birmingham–Cardiff
Championship
vr 1 jan · 16:00Southampton–Cardiff
Championship
za 16 jan · 16:00Cardiff–Middlesbrough
Championship
za 23 jan · 16:00Cardiff–Wolves
Championship
wo 27 jan · 20:45West Ham–Cardiff
Championship
za 30 jan · 16:00Burnley–Cardiff
Championship
za 6 feb · 16:00Cardiff–Norwich
Championship
za 13 feb · 16:00Cardiff–Bolton
Championship
di 16 feb · 20:45Watford–Cardiff
Championship
za 20 feb · 16:00Charlton–Cardiff
Championship
za 27 feb · 16:00Cardiff–Blackburn
Championship
di 2 mrt · 20:45Cardiff–Derby
Championship
za 6 mrt · 16:00Wrexham–Cardiff
Championship
za 13 mrt · 16:00Cardiff–Swansea
Championship
di 16 mrt · 20:45Lincoln–Cardiff
Championship
za 20 mrt · 16:00Millwall–Cardiff
Championship
za 3 apr · 16:00Cardiff–Bristol City
Championship
di 6 apr · 20:45Stoke City–Cardiff
Championship
za 10 apr · 16:00Cardiff–Portsmouth
Championship
za 17 apr · 16:00Sheffield Utd–Cardiff
Championship
wo 21 apr · 20:45Cardiff–QPR
Championship
za 24 apr · 16:00Cardiff–West Brom
Championship
za 1 mei · 13:30Preston–Cardiff
Championship
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Cardiff1–0Birmingham
Championship
17-10-26Middlesbrough2–2Cardiff
Championship
13-10-26Cardiff5–1Watford
Championship
10-10-26Blackburn2–1Cardiff
Championship
19-9-26Cardiff3–1Charlton
Championship
12-9-26Bolton1–0Cardiff
Championship
8-9-26Cardiff1–1Stoke City
Championship
5-9-26Portsmouth2–0Cardiff
Championship
2-9-26QPR2–1Cardiff
Championship
29-8-26Cardiff2–2Sheffield Utd
Championship
25-8-26Cardiff1–2Norwich
EFL Cup
22-8-26Derby2–2Cardiff
Championship
17-8-26Cardiff1–1Wrexham
Championship
8-8-26Cardiff3–2Swindon Town
EFL Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Cardiff: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • C. Chambersknieblessure
  • R. Colwillenkelblessure
  • D. Lawlorhamstringblessure
  • G. Oshorode kaart

Cardiff: positie in de stand – Championship

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
14Bristol City124-3-512:1515GVVGW
15Lincoln124-3-513:2015WGVVV
16Cardiff123-5-419:1714WGWVW
17Wrexham123-5-415:1814VWVGW
18Bolton124-2-616:2314VGWVW

Cardiff: seizoensstatistieken (Championship)

Doelpunten voor per wedstrijd1,6
Doelpunten tegen per wedstrijd1,4
Thuis: voor / tegen2,2 / 1,0
Uit: voor / tegen1,0 / 1,8
De nul gehouden1
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten23
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (9×) · 4-1-4-1 (3×)

Cardiff: spelersstatistieken (Championship)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. BaganVER1210590042307,39
J. MoylanMID121014633215207,22
A. RobertsonMID1210680063407,17
P. NgVER119901193407,03
G. OshoVER108850030017,03
O. TannerMID1294624249306,95
C. WillockMID126230153006,93
C. RobinsonAAN61142043006,92
W. FishVER31780000006,91
Cian AshfordMID115712286106,81
K. BielikVER75830043106,81
D. LawlorVER31150011006,80
R. ColwillMID52931143106,76
J. ColwillMID1262710102206,70
R. KpakioVER51860120006,69
D. TurnbullMID82410151006,61
C. ScanlonVER113530000006,61
Y. SalechAAN9790312815106,60
I. DaviesAAN8780030005,55

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Cardiff

Keepers

1N. TrottNationaliteitEngelandLeeftijd27 jaarLengte188 cmGewicht75 kg
30H. TyrerNationaliteitEngelandLeeftijd24 jaarLengte194 cm
41M. TurnerNationaliteitWalesLeeftijd23 jaarLengte191 cmGewicht79 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Cardiff

Aanwinsten

  • K. BielikWest Brom · transfer25-8-26
  • C. ScanlonLiverpool · huur14-8-26
  • J. MoylanLincoln · transfer4-8-26
  • N. TrottFC Copenhagen · transfer30-6-26
  • M. ReindorfTamworth · terug van verhuur29-6-26
  • R. ŠimićKarlsruher SC · terug van verhuur29-6-26
  • D. MaficoYeovil Town · terug van verhuur29-6-26
  • L. GilesEastleigh · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • L. GilesKidderminster Harriers · huur1-9-26
  • E. KingGillingham · transfer31-8-26
  • K. EteteNewport County · huur31-8-26
  • T. NyakuhwaNewport County · huur31-8-26
  • A. DebonoPenybont · huur31-8-26
  • C. TwoseHaverfordwest County AFC · huur30-8-26
  • R. Šimić1. FC Magdeburg · huur18-8-26
  • Joshua BeecherCambrian & Clydach · transfervrij5-8-26

Cardiff: belangrijkste feiten

LandWales
Opgericht1889
StadionCardiff City Stadium
Capaciteit33.280
Ondergrondnatuurgras
CompetitieChampionship
Positie in de stand16e · 14 punten

Cardiff: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Cardiff?

Cardiff speelt zijn thuiswedstrijden in Cardiff City Stadium (Caerdydd), dat plaats biedt aan 33.280 toeschouwers.

Op welke plaats staat Cardiff in de stand?

Cardiff staat 16e in de competitie Championship met 14 punten uit 12 wedstrijden (3 zeges, 5 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Cardiff weer?

Volgende wedstrijd: Wolves – Cardiff, za 31 okt · 16:00 (Championship).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Cardiff?

Laatste competitiewedstrijd: Cardiff 1–0 Birmingham (24-10-26).

Wie is de topscorer van Cardiff?

De topscorer van de club in de competitie is J. Moylan met 7 doelpunten.

Cardiff: programma, stand en voorspellingen

Cardiff (Wales) speelt dit seizoen in deze competities: Championship, EFL Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Championship staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.