Voetbal
Home › Clubs › Norwich
Norwich

Norwich: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1902 · Carrow Road

Norwich: competities in 2026/27

Norwich: komende wedstrijden

za 31 okt · 13:30Norwich–Watford
Championship · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 20:45Derby–Norwich
Championship · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 13:30Bristol City–Norwich
Championship
za 21 nov · 13:30Norwich–Cardiff
Championship
di 24 nov · 20:45Norwich–QPR
Championship

Norwich: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVVVV
24-10-26Charlton1–3Norwich
Championship
17-10-26Norwich0–1Portsmouth
Championship
14-10-26Norwich0–1Southampton
Championship
10-10-26Swansea2–1Norwich
Championship
20-9-26Norwich3–4Bolton
Championship
17-9-26Manchester City5–0Norwich
EFL Cup
12-9-26Middlesbrough4–3Norwich
Championship
9-9-26Norwich2–1Birmingham
Championship

Norwich: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 13:30Norwich–Watford
Championship
di 3 nov · 20:45Derby–Norwich
Championship
za 7 nov · 13:30Bristol City–Norwich
Championship
za 21 nov · 13:30Norwich–Cardiff
Championship
di 24 nov · 20:45Norwich–QPR
Championship
za 28 nov · 13:30Preston–Norwich
Championship
za 5 dec · 16:00Norwich–Wrexham
Championship
di 8 dec · 20:45Blackburn–Norwich
Championship
zo 13 dec · 15:00Lincoln–Norwich
Championship
za 19 dec · 16:00Norwich–Wolves
Championship
za 26 dec · 16:00West Ham–Norwich
Championship
di 29 dec · 20:45Norwich–Charlton
Championship
vr 1 jan · 16:00Norwich–Lincoln
Championship
za 16 jan · 16:00Portsmouth–Norwich
Championship
za 23 jan · 16:00Watford–Norwich
Championship
di 26 jan · 20:45Norwich–Derby
Championship
za 30 jan · 16:00Norwich–Bristol City
Championship
za 6 feb · 16:00Cardiff–Norwich
Championship
za 13 feb · 16:00Norwich–Middlesbrough
Championship
wo 17 feb · 20:45Southampton–Norwich
Championship
za 20 feb · 16:00Bolton–Norwich
Championship
za 27 feb · 16:00Norwich–Swansea
Championship
di 2 mrt · 20:45Norwich–Millwall
Championship
za 6 mrt · 16:00West Brom–Norwich
Championship
za 13 mrt · 16:00Norwich–Preston
Championship
di 16 mrt · 20:45Wrexham–Norwich
Championship
za 20 mrt · 16:00Norwich–West Ham
Championship
za 3 apr · 16:00Wolves–Norwich
Championship
wo 7 apr · 21:00Birmingham–Norwich
Championship
za 10 apr · 16:00Norwich–Sheffield Utd
Championship
za 17 apr · 16:00Burnley–Norwich
Championship
di 20 apr · 20:45Norwich–Stoke City
Championship
za 24 apr · 16:00Norwich–Blackburn
Championship
za 1 mei · 13:30QPR–Norwich
Championship
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Charlton1–3Norwich
Championship
17-10-26Norwich0–1Portsmouth
Championship
14-10-26Norwich0–1Southampton
Championship
10-10-26Swansea2–1Norwich
Championship
20-9-26Norwich3–4Bolton
Championship
17-9-26Manchester City5–0Norwich
EFL Cup
12-9-26Middlesbrough4–3Norwich
Championship
9-9-26Norwich2–1Birmingham
Championship
5-9-26Sheffield Utd1–3Norwich
Championship
1-9-26Stoke City1–0Norwich
Championship
29-8-26Norwich4–1Burnley
Championship
25-8-26Cardiff1–2Norwich
EFL Cup
22-8-26Millwall3–0Norwich
Championship
15-8-26Norwich1–2West Brom
Championship
8-8-26Norwich4–1Milton Keynes Dons
EFL Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Norwich: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • A. Ahmedknieblessure
  • P. A. Dialloblessure
  • G. Forsythafwezig
  • M. Topicafwezig
  • M. Toureschouderblessure

Norwich: positie in de stand – Championship

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
18Bolton124-2-616:2314VGWVW
19Charlton123-5-411:1814VVGGV
20Norwich124-0-820:2212WVVVV
21Watford123-2-710:2011VWVVV
22Burnley121-5-617:258VVGWG

Norwich: seizoensstatistieken (Championship)

Doelpunten voor per wedstrijd1,7
Doelpunten tegen per wedstrijd1,8
Thuis: voor / tegen1,7 / 1,7
Uit: voor / tegen1,7 / 2,0
De nul gehouden0
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten28
Gele kaarten per wedstrijd2,3
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (12×)

Norwich: spelersstatistieken (Championship)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. TouréAAN745650106107,37
P. MaghomaMID73091241107,03
K. McLeanMID97550062107,02
P. DialloAAN61601043006,97
Ruairi McConvilleVER119201183206,90
Jacob WrightMID104062196106,89
A. MusabaAAN1044011117006,89
P. MattssonMID129660173106,82
M. KvistgaardenAAN93723295206,80
J. MakamaAAN72761061106,71
O. SchwartauAAN1060112113206,68
A. BrooksMID1179922168106,67
B. ChriseneVER118880051106,64
J. StaceyVER107781121206,60
A. Ben SlimaneMID94410131106,50
D. YongwaVER41930022106,28
L. MahovoVER1330020006,22
J. CórdobaVER119640131405,98
S. FieldMID51370021105,66
A. CrnacAAN5800021205,42
H. DarlingVER52810021105,31
K. FisherVER43020032105,14

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Norwich

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Norwich

Aanwinsten

  • U. DjedjeHampton & Richmond · terug van verhuur18-9-26
  • A. MusabaFenerbahçe · huur18-8-26
  • B. ForbesKing's Lynn Town · terug van verhuur9-8-26
  • D. YongwaLorient · transfervrij3-8-26
  • S. FieldQPR · transfer30-6-26
  • Bruno AlvesCruzeiro · huur30-6-26
  • A. BrooksSheffield Utd · transfer30-6-26
  • G. LongSouthampton · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • V. ReyesWoking · huur5-10-26
  • A. ForsonHapoel Beer Sheva · huur1-9-26
  • J. MedićUtrecht · huur31-8-26
  • L. GibbsPreston · huur31-8-26
  • D. JonesTranmere · huur27-8-26
  • U. DjedjeHampton & Richmond · huur21-8-26
  • U. DjedjeDjedje Uriah · transfervrij20-8-26
  • E. MarcondesMelbourne City · transfervrij19-8-26

Norwich: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1902
StadionCarrow Road
Capaciteit27.606
Ondergrondnatuurgras
CompetitieChampionship
Positie in de stand20e · 12 punten

Norwich: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Norwich?

Norwich speelt zijn thuiswedstrijden in Carrow Road (Norwich, Norfolk), dat plaats biedt aan 27.606 toeschouwers.

Op welke plaats staat Norwich in de stand?

Norwich staat 20e in de competitie Championship met 12 punten uit 12 wedstrijden (4 zeges, 0 gelijke spelen, 8 nederlagen).

Wanneer speelt Norwich weer?

Volgende wedstrijd: Norwich – Watford, za 31 okt · 13:30 (Championship).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Norwich?

Laatste competitiewedstrijd: Charlton 1–3 Norwich (24-10-26).

Wie is de topscorer van Norwich?

De topscorer van de club in de competitie is M. Touré met 6 doelpunten.

Norwich: programma, stand en voorspellingen

Norwich (Engeland) speelt dit seizoen in deze competities: Championship, EFL Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Championship staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.