Voetbal
Home › Clubs › Charleroi
Charleroi

Charleroi: programma, uitslagen, stand en cijfers

België · opgericht in 1904 · Stade du Pays de Charleroi

Charleroi: competities in 2026/27

Jupiler Pro League3e plaats, 21 puntenVolgende: RAAL La Louvière · zo 1 nov · 19:15
Cupachtste finaleVolgende: St. Truiden · za 5 dec · 16:00

Charleroi: komende wedstrijden

zo 1 nov · 19:15Charleroi–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:00KVC Westerlo–Charleroi
Jupiler Pro League
za 21 nov · 16:00Charleroi–St. Truiden
Jupiler Pro League
za 28 nov · 20:45Charleroi–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00Charleroi–St. Truiden
Cup

Charleroi: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWWWV
24-10-26Antwerp3–0Charleroi
Jupiler Pro League
17-10-26Albert Quévy-Mons0–1Charleroi
Cup
11-10-26Standard Liege0–1Charleroi
Jupiler Pro League
19-9-26Charleroi3–2Cercle Brugge
Jupiler Pro League
13-9-26Zulte Waregem0–1Charleroi
Jupiler Pro League
5-9-26Charleroi2–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
29-8-26Kortrijk1–3Charleroi
Jupiler Pro League
22-8-26Charleroi2–0KV Mechelen
Jupiler Pro League

Charleroi: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 1 nov · 19:15Charleroi–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 7 nov · 16:00KVC Westerlo–Charleroi
Jupiler Pro League
za 21 nov · 16:00Charleroi–St. Truiden
Jupiler Pro League
za 28 nov · 20:45Charleroi–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00Charleroi–St. Truiden
Cup
zo 13 dec · 13:30Anderlecht–Charleroi
Jupiler Pro League
za 19 dec · 20:45Charleroi–Genk
Jupiler Pro League
za 26 dec · 13:30Club Brugge KV–Charleroi
Jupiler Pro League
zo 17 jan · 18:30Charleroi–Gent
Jupiler Pro League
za 23 jan · 17:00Charleroi–Antwerp
Jupiler Pro League
za 30 jan · 17:00RAAL La Louvière–Charleroi
Jupiler Pro League
za 6 feb · 17:00Charleroi–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
za 13 feb · 17:00Cercle Brugge–Charleroi
Jupiler Pro League
za 20 feb · 17:00Charleroi–Standard Liege
Jupiler Pro League
za 27 feb · 17:00SK Beveren–Charleroi
Jupiler Pro League
za 6 mrt · 17:00Gent–Charleroi
Jupiler Pro League
za 13 mrt · 17:00Charleroi–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
za 20 mrt · 17:00KV Mechelen–Charleroi
Jupiler Pro League
za 3 apr · 17:00Charleroi–Lommel United
Jupiler Pro League
za 10 apr · 17:00St. Truiden–Charleroi
Jupiler Pro League
za 17 apr · 17:00Charleroi–Anderlecht
Jupiler Pro League
za 24 apr · 17:00Genk–Charleroi
Jupiler Pro League
za 1 mei · 17:00Charleroi–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 8 mei · 17:00OH Leuven–Charleroi
Jupiler Pro League
za 15 mei · 17:00Charleroi–Kortrijk
Jupiler Pro League
za 22 mei · 17:00Union St. Gilloise–Charleroi
Jupiler Pro League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Antwerp3–0Charleroi
Jupiler Pro League
17-10-26Albert Quévy-Mons0–1Charleroi
Cup
11-10-26Standard Liege0–1Charleroi
Jupiler Pro League
19-9-26Charleroi3–2Cercle Brugge
Jupiler Pro League
13-9-26Zulte Waregem0–1Charleroi
Jupiler Pro League
5-9-26Charleroi2–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
29-8-26Kortrijk1–3Charleroi
Jupiler Pro League
22-8-26Charleroi2–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
16-8-26Lommel United0–1Charleroi
Jupiler Pro League
9-8-26Charleroi3–1OH Leuven
Jupiler Pro League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Charleroi: positie in de stand – Jupiler Pro League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Gent87-1-015:422WWGWW
2Club Brugge KV87-0-119:421WWWWV
3Charleroi97-0-216:1021VWWWV
4Union St. Gilloise86-2-022:420GWWWW
5Anderlecht85-1-29:616WWWGW

Charleroi: seizoensstatistieken (Jupiler Pro League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,8
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen2,5 / 1,5
Uit: voor / tegen1,2 / 0,8
De nul gehouden4
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten12
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (9×)

Charleroi: spelersstatistieken (Jupiler Pro League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
P. GuiagonMID1741032008,20
K. Van Den KerkhofVER978622116107,46
C. KeitaVER87202044007,45
A. OusouVER87201042307,33
J. RomsaasMID973213157007,31
Y. KhalifiMID97670030107,21
P. PflückeMID961713189007,20
M. NzitaVER97880091207,07
F. Situmona MbembaAAN944330106007,02
A. ScheidlerAAN864831189006,89
Triston RoweVER51000010006,88
I. CisseMID81880130106,81
A. BoukamirMID96151022106,79
A. ColassinAAN61241143006,77
M. SowVER61910020006,76
A. BernierMID43140051106,75
N. SolheidVER2280000006,75
G. NawataMID51090030106,52
A. BojangAAN81650150106,50

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Charleroi

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Charleroi

Aanwinsten

  • G. NawataGamba Osaka · huur2-9-26
  • T. RoweAston Villa · huur31-8-26
  • I. CisseGolden Arrows · transfer28-7-26
  • A. BojangReims · huur17-7-26
  • B. DembagaMonaco U19 · transfer14-7-26
  • Arthur CremerExcelsior Virton · transfervrij11-7-26
  • K. Van Den KerkhofMetz · transfer30-6-26
  • S. NiouleBK Hacken · transfer30-6-26

Vertrokken

  • S. StanojlovićRadnik Bijeljina · transfervrij6-9-26
  • S. NiouleFrancs Borains · huur2-9-26
  • P. GuiagonAl Taawon · transfer25-8-26
  • T. DefournyRWDM · transfervrij3-8-26
  • Y. TitraouiLens · transfer2-8-26
  • T. DefournyDefourny Theo · transfervrij29-7-26
  • N. ClossetExcelsior Virton · transfervrij26-7-26
  • A. DescotteFortuna Sittard · huur20-7-26

Charleroi: belangrijkste feiten

LandBelgië
Opgericht1904
StadionStade du Pays de Charleroi
Capaciteit18.000
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand3e · 21 punten

Charleroi: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Charleroi?

Charleroi speelt zijn thuiswedstrijden in Stade du Pays de Charleroi (Charleroi), dat plaats biedt aan 18.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat Charleroi in de stand?

Charleroi staat 3e in de competitie Jupiler Pro League met 21 punten uit 9 wedstrijden (7 zeges, 0 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Charleroi weer?

Volgende wedstrijd: Charleroi – RAAL La Louvière, zo 1 nov · 19:15 (Jupiler Pro League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Charleroi?

Laatste competitiewedstrijd: Antwerp 3–0 Charleroi (24-10-26).

Wie is de topscorer van Charleroi?

De topscorer van de club in de competitie is A. Scheidler met 3 doelpunten.

Charleroi: programma, stand en voorspellingen

Charleroi (België) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Jupiler Pro League, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Jupiler Pro League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.