Voetbal
Home › Clubs › SK Beveren
SK Beveren

SK Beveren: programma, uitslagen, stand en cijfers

België · opgericht in 1936 · Freethielstadion

SK Beveren: competities in 2026/27

Jupiler Pro League12e plaats, 10 puntenVolgende: Union St. Gilloise · za 31 okt · 20:45
Cupachtste finaleVolgende: Club Brugge KV · za 5 dec · 16:00

SK Beveren: komende wedstrijden

za 31 okt · 20:45SK Beveren–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:45Standard Liege–SK Beveren
Jupiler Pro League
zo 22 nov · 13:30SK Beveren–Gent
Jupiler Pro League
za 28 nov · 20:45Charleroi–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00Club Brugge KV–SK Beveren
Cup

SK Beveren: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVVWW
24-10-26KVC Westerlo4–4SK Beveren
Jupiler Pro League
16-10-26SK Beveren3–0Habay-la-Neuve
Cup
9-10-26SK Beveren1–3Lommel United
Jupiler Pro League
20-9-26Kortrijk1–0SK Beveren
Jupiler Pro League
12-9-26SK Beveren2–0St. Truiden
Jupiler Pro League
6-9-26SK Beveren3–0OH Leuven
Jupiler Pro League
28-8-26Genk4–0SK Beveren
Jupiler Pro League
22-8-26Zulte Waregem4–0SK Beveren
Jupiler Pro League

SK Beveren: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 20:45SK Beveren–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
vr 6 nov · 20:45Standard Liege–SK Beveren
Jupiler Pro League
zo 22 nov · 13:30SK Beveren–Gent
Jupiler Pro League
za 28 nov · 20:45Charleroi–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00Club Brugge KV–SK Beveren
Cup
za 12 dec · 20:45SK Beveren–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 19 dec · 16:00SK Beveren–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 26 dec · 20:45RAAL La Louvière–SK Beveren
Jupiler Pro League
vr 15 jan · 20:45SK Beveren–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
za 23 jan · 17:00Union St. Gilloise–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 30 jan · 17:00SK Beveren–Kortrijk
Jupiler Pro League
za 6 feb · 17:00Gent–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 13 feb · 17:00SK Beveren–Genk
Jupiler Pro League
za 20 feb · 17:00KV Mechelen–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 27 feb · 17:00SK Beveren–Charleroi
Jupiler Pro League
za 6 mrt · 17:00Club Brugge KV–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 13 mrt · 17:00SK Beveren–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
za 20 mrt · 17:00St. Truiden–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 3 apr · 17:00SK Beveren–Antwerp
Jupiler Pro League
za 10 apr · 17:00Anderlecht–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 17 apr · 17:00SK Beveren–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 24 apr · 17:00OH Leuven–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 1 mei · 17:00SK Beveren–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 8 mei · 17:00Lommel United–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 15 mei · 17:00Cercle Brugge–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 22 mei · 17:00SK Beveren–Standard Liege
Jupiler Pro League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26KVC Westerlo4–4SK Beveren
Jupiler Pro League
16-10-26SK Beveren3–0Habay-la-Neuve
Cup
9-10-26SK Beveren1–3Lommel United
Jupiler Pro League
20-9-26Kortrijk1–0SK Beveren
Jupiler Pro League
12-9-26SK Beveren2–0St. Truiden
Jupiler Pro League
6-9-26SK Beveren3–0OH Leuven
Jupiler Pro League
28-8-26Genk4–0SK Beveren
Jupiler Pro League
22-8-26Zulte Waregem4–0SK Beveren
Jupiler Pro League
16-8-26SK Beveren1–0Anderlecht
Jupiler Pro League
9-8-26Antwerp2–1SK Beveren
Jupiler Pro League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

SK Beveren: positie in de stand – Jupiler Pro League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
10Zulte Waregem93-2-410:1211VVVVW
11Antwerp93-1-515:2010WVVVV
12SK Beveren93-1-512:1810GVVWW
13St. Truiden82-2-415:168VVVWV
14RAAL La Louvière92-1-611:187WVVWV

SK Beveren: seizoensstatistieken (Jupiler Pro League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen1,8 / 0,8
Uit: voor / tegen1,0 / 3,0
De nul gehouden3
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten19
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×) · 4-1-4-1 (1×) · 4-3-3 (1×)

SK Beveren: spelersstatistieken (Jupiler Pro League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Y. GomisVER76191011107,26
V. OlatunjiAAN2532032107,25
C. LokesaMID96305086107,20
J. MargarithaAAN847122128307,05
A. VerschuerenMID51860330006,98
S. KellerVER1900000006,90
C. BrülsMID97280374206,87
C. CondeMID95390010106,84
S. DewaeleMID98020011306,80
D. ThompsonVER4480110006,80
C. JanssensVER97730041406,78
D. RigoMID190000006,70
B. GodeauVER97530020206,69
L. JansVER87200121006,61
J. RobatschVER2400000006,60
F. SlegersMID73040131106,60
M. KaboréAAN72971075006,59
K. AbrahamsMID52180011006,53
G. De SchryverMID4520010006,50
L. MertensAAN84350061006,41
V. BooneVER21010000006,30
C. KonatéVER1890000006,30
I. NajimAAN1160010006,20

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie SK Beveren

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers SK Beveren

Aanwinsten

  • S. KellerAl-Ittihad FC · huur2-9-26
  • C. KonatéClermont Foot · transfer2-9-26
  • V. OlatunjiReal Salt Lake · huur2-9-26
  • A. VerschuerenTwente · transfer31-8-26
  • J. RobatschFC St. Pauli · huur20-8-26
  • M. KaboréHammarby FF · huur11-8-26
  • J. SchenkPreußen Münster · huur4-8-26
  • C. CondeVenezia · transfervrij28-7-26

Vertrokken

  • D. RigoRigo Dante · transfervrij1-9-26
  • J. Van HeckeNAC Breda · transfervrij3-8-26
  • B. ReusHeart Of Midlothian · transfervrij16-7-26
  • D. DassyK. Lierse S.K. · transfervrij30-6-26
  • Hüseyin ErtürkPatro Eisden · transfervrij30-6-26
  • B. ReusReus Beau · transfervrij29-6-26
  • Y. GomisStrasbourg · terug van verhuur29-6-26
  • F. AntunesAntunes Fabien · transfervrij29-6-26

SK Beveren: belangrijkste feiten

LandBelgië
Opgericht1936
StadionFreethielstadion
Capaciteit8.235
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand12e · 10 punten

SK Beveren: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt SK Beveren?

SK Beveren speelt zijn thuiswedstrijden in Freethielstadion (Beveren), dat plaats biedt aan 8.235 toeschouwers.

Op welke plaats staat SK Beveren in de stand?

SK Beveren staat 12e in de competitie Jupiler Pro League met 10 punten uit 9 wedstrijden (3 zeges, 1 gelijkspel, 5 nederlagen).

Wanneer speelt SK Beveren weer?

Volgende wedstrijd: SK Beveren – Union St. Gilloise, za 31 okt · 20:45 (Jupiler Pro League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van SK Beveren?

Laatste competitiewedstrijd: KVC Westerlo 4–4 SK Beveren (24-10-26).

Wie is de topscorer van SK Beveren?

De topscorer van de club in de competitie is C. Lokesa met 5 doelpunten.

SK Beveren: programma, stand en voorspellingen

SK Beveren (België) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Jupiler Pro League, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Jupiler Pro League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.