Voetbal
Home › Clubs › Zulte Waregem
Zulte Waregem

Zulte Waregem: programma, uitslagen, stand en cijfers

België · opgericht in 2001 · Elindus Arena

Zulte Waregem: competities in 2026/27

Jupiler Pro League10e plaats, 11 puntenVolgende: Club Brugge KV · vr 30 okt · 20:45
Cupachtste finaleVolgende: Cercle Brugge · za 5 dec · 16:00

Zulte Waregem: komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:45Zulte Waregem–Club Brugge KV
Jupiler Pro League · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 19:15St. Truiden–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 21 nov · 20:45Zulte Waregem–Antwerp
Jupiler Pro League
za 28 nov · 20:45Lommel United–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00Zulte Waregem–Cercle Brugge
Cup

Zulte Waregem: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVVVW
24-10-26RAAL La Louvière3–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
17-10-26Zulte Waregem3–0Seraing United
Cup
10-10-26Zulte Waregem0–2Gent
Jupiler Pro League
19-9-26Anderlecht3–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
13-9-26Zulte Waregem0–1Charleroi
Jupiler Pro League
6-9-26Kortrijk0–2Zulte Waregem
Jupiler Pro League
30-8-26KVC Westerlo2–2Zulte Waregem
Jupiler Pro League
22-8-26Zulte Waregem4–0SK Beveren
Jupiler Pro League

Zulte Waregem: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:45Zulte Waregem–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
zo 8 nov · 19:15St. Truiden–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 21 nov · 20:45Zulte Waregem–Antwerp
Jupiler Pro League
za 28 nov · 20:45Lommel United–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00Zulte Waregem–Cercle Brugge
Cup
za 12 dec · 20:45Zulte Waregem–Standard Liege
Jupiler Pro League
za 19 dec · 18:15Cercle Brugge–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
zo 27 dec · 19:15KV Mechelen–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
zo 17 jan · 19:15Zulte Waregem–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 23 jan · 17:00Genk–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 30 jan · 17:00Zulte Waregem–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 6 feb · 17:00Zulte Waregem–Lommel United
Jupiler Pro League
za 13 feb · 17:00Standard Liege–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 20 feb · 17:00Zulte Waregem–Anderlecht
Jupiler Pro League
za 27 feb · 17:00Antwerp–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 6 mrt · 17:00Zulte Waregem–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 13 mrt · 17:00Gent–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 20 mrt · 17:00Zulte Waregem–Kortrijk
Jupiler Pro League
za 3 apr · 17:00OH Leuven–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 10 apr · 17:00Zulte Waregem–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
za 17 apr · 17:00SK Beveren–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 24 apr · 17:00Zulte Waregem–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 1 mei · 17:00Charleroi–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 8 mei · 17:00Zulte Waregem–St. Truiden
Jupiler Pro League
za 15 mei · 17:00Zulte Waregem–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 22 mei · 17:00Club Brugge KV–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26RAAL La Louvière3–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
17-10-26Zulte Waregem3–0Seraing United
Cup
10-10-26Zulte Waregem0–2Gent
Jupiler Pro League
19-9-26Anderlecht3–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
13-9-26Zulte Waregem0–1Charleroi
Jupiler Pro League
6-9-26Kortrijk0–2Zulte Waregem
Jupiler Pro League
30-8-26KVC Westerlo2–2Zulte Waregem
Jupiler Pro League
22-8-26Zulte Waregem4–0SK Beveren
Jupiler Pro League
15-8-26Union St. Gilloise0–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
9-8-26Zulte Waregem2–1Genk
Jupiler Pro League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Zulte Waregem: positie in de stand – Jupiler Pro League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
8Lommel United93-3-311:1112GWGVV
9Standard Liege83-2-313:1311VVVWW
10Zulte Waregem93-2-410:1211VVVVW
11Antwerp93-1-515:2010WVVVV
12SK Beveren93-1-512:1810GVVWW

Zulte Waregem: seizoensstatistieken (Jupiler Pro League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen1,5 / 1,0
Uit: voor / tegen0,8 / 1,6
De nul gehouden3
Niet gescoord5

Kaarten

Gele kaarten9
Gele kaarten per wedstrijd1,0
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (5×) · 4-3-2-1 (3×) · 4-2-3-1 (1×)

Zulte Waregem: spelersstatistieken (Jupiler Pro League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
E. LofolomoMID97980010107,18
J. KiilerichVER98100041007,14
W. PaugainVER21600000007,10
M. AkéMID976410103107,09
L. LemoineVER98100062206,94
T. HedlMID94842287006,92
A. EmentaAAN97961475306,90
Y. CappelleVER87030140006,89
Á. ZalánMID94793086006,86
T. ClaesMID97361093006,84
F. TangalaMID73380000106,82
E. MbodjiVER31120011006,80
A. HemsleyAAN4461044006,70
S. UjkaMID92831075006,69
M. MbayeAAN61930162016,65
O. NiangMID32200022106,60
N. MituljikićAAN4870010006,60
T. PanduroMID1130000006,60
D. De JaegereVER21070000006,45
S. DiakitéVER31820000006,37
Kewan VembaAAN11000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Zulte Waregem

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Zulte Waregem

Aanwinsten

  • O. NiangUnion St. Gilloise · transfervrij2-9-26
  • N. HorvatBorussia Mönchengladbach · huur26-8-26
  • E. MbodjiSlavia Praha · huur16-8-26
  • S. DiakitéPalermo · huur16-8-26
  • Á. ZalánMTK Budapest · transfer22-7-26
  • M. AkéYverdon Sport · transfer30-6-26
  • A. HemsleySeraing United · transfer30-6-26
  • E. van der GouwRio Ave · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • A. TangheTanghe Anton · transfervrij2-9-26
  • K. SevenVanspor FK · huur31-8-26
  • D. DemuynckHoek · transfervrij26-8-26
  • J. SimonsÚstí nad Labem · transfer13-8-26
  • T. DierickxDierickx Tuur · transfervrij1-8-26
  • L. WillenPogon Szczecin · transfervrij30-7-26
  • Joseph OkopuSwansea · transfer22-7-26
  • Siebe Van KeymolenSporting Hasselt · transfer20-7-26

Zulte Waregem: belangrijkste feiten

LandBelgië
Opgericht2001
StadionElindus Arena
Capaciteit12.300
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand10e · 11 punten

Zulte Waregem: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Zulte Waregem?

Zulte Waregem speelt zijn thuiswedstrijden in Elindus Arena (Waregem), dat plaats biedt aan 12.300 toeschouwers.

Op welke plaats staat Zulte Waregem in de stand?

Zulte Waregem staat 10e in de competitie Jupiler Pro League met 11 punten uit 9 wedstrijden (3 zeges, 2 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Zulte Waregem weer?

Volgende wedstrijd: Zulte Waregem – Club Brugge KV, vr 30 okt · 20:45 (Jupiler Pro League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Zulte Waregem?

Laatste competitiewedstrijd: RAAL La Louvière 3–0 Zulte Waregem (24-10-26).

Wie is de topscorer van Zulte Waregem?

De topscorer van de club in de competitie is Á. Zalán met 3 doelpunten.

Zulte Waregem: programma, stand en voorspellingen

Zulte Waregem (België) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Jupiler Pro League, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Jupiler Pro League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.