Voetbal
Home › Clubs › RAAL La Louvière
RAAL La Louvière

RAAL La Louvière: programma, uitslagen, stand en cijfers

België · opgericht in 2017 · Stade Communal du Tivoli

RAAL La Louvière: competities in 2026/27

Jupiler Pro League14e plaats, 7 puntenVolgende: Charleroi · zo 1 nov · 19:15
Cupachtste finaleVolgende: Standard Liege · za 5 dec · 16:00

RAAL La Louvière: komende wedstrijden

zo 1 nov · 19:15Charleroi–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 20:45RAAL La Louvière–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 21 nov · 18:15Genk–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 28 nov · 16:00KVC Westerlo–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00RAAL La Louvière–Standard Liege
Cup · Onderlinge duels (H2H)

RAAL La Louvière: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVVWV
24-10-26RAAL La Louvière3–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
17-10-26RAAL La Louvière4–0Liège
Cup
10-10-26RAAL La Louvière1–4Club Brugge KV
Jupiler Pro League
19-9-26OH Leuven2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
13-9-26RAAL La Louvière3–0Kortrijk
Jupiler Pro League
5-9-26St. Truiden4–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
29-8-26RAAL La Louvière2–2KV Mechelen
Jupiler Pro League
21-8-26Standard Liege2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League

RAAL La Louvière: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 1 nov · 19:15Charleroi–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 7 nov · 20:45RAAL La Louvière–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 21 nov · 18:15Genk–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 28 nov · 16:00KVC Westerlo–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00RAAL La Louvière–Standard Liege
Cup
za 12 dec · 18:15RAAL La Louvière–Antwerp
Jupiler Pro League
za 19 dec · 20:45Lommel United–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 26 dec · 20:45RAAL La Louvière–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 16 jan · 18:15Union St. Gilloise–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 23 jan · 17:00Club Brugge KV–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 30 jan · 17:00RAAL La Louvière–Charleroi
Jupiler Pro League
za 6 feb · 17:00Kortrijk–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 13 feb · 17:00RAAL La Louvière–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 20 feb · 17:00Gent–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 27 feb · 17:00RAAL La Louvière–St. Truiden
Jupiler Pro League
za 6 mrt · 17:00RAAL La Louvière–Lommel United
Jupiler Pro League
za 13 mrt · 17:00Antwerp–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 20 mrt · 17:00RAAL La Louvière–Genk
Jupiler Pro League
za 3 apr · 17:00Cercle Brugge–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 10 apr · 17:00RAAL La Louvière–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 17 apr · 17:00KV Mechelen–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 24 apr · 17:00RAAL La Louvière–Standard Liege
Jupiler Pro League
za 1 mei · 17:00SK Beveren–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 8 mei · 17:00RAAL La Louvière–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
za 15 mei · 17:00Zulte Waregem–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 22 mei · 17:00RAAL La Louvière–Anderlecht
Jupiler Pro League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26RAAL La Louvière3–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
17-10-26RAAL La Louvière4–0Liège
Cup
10-10-26RAAL La Louvière1–4Club Brugge KV
Jupiler Pro League
19-9-26OH Leuven2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
13-9-26RAAL La Louvière3–0Kortrijk
Jupiler Pro League
5-9-26St. Truiden4–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
29-8-26RAAL La Louvière2–2KV Mechelen
Jupiler Pro League
21-8-26Standard Liege2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
16-8-26RAAL La Louvière1–2Gent
Jupiler Pro League
9-8-26Anderlecht2–1RAAL La Louvière
Jupiler Pro League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

RAAL La Louvière: positie in de stand – Jupiler Pro League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
12SK Beveren93-1-512:1810GVVWW
13St. Truiden82-2-415:168VVVWV
14RAAL La Louvière92-1-611:187WVVWV
15KV Mechelen81-3-49:176WGVVG
16OH Leuven91-3-58:166GGWGV

RAAL La Louvière: seizoensstatistieken (Jupiler Pro League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,2
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen2,0 / 1,6
Uit: voor / tegen0,3 / 2,5
De nul gehouden2
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten23
Gele kaarten per wedstrijd2,6
Rode kaarten3

Meest gebruikte formaties

5-3-2 (5×) · 3-4-3 (3×) · 3-5-1-1 (1×)

RAAL La Louvière: spelersstatistieken (Jupiler Pro League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. UbandomaAAN9720501411207,36
S. GourvilleVER31230000207,07
I. CoulibalyMID97330072206,98
N. GillotVER52443054006,96
E. FiletAAN945320106006,89
P. NkoaVER76150084106,86
Z. GruberAAN84440291006,80
S. DelosVER87040161206,78
M. WadeMID84980131306,74
A. TajaouartMID83850121006,73
L. RousseauAAN1791032006,68
W. FayeVER75890030106,66
D. LamegoVER63900000106,62
M. BoukamirVER21030021006,60
Y. OkouVER76120020206,56
M. CourcoulMID74540221306,56
T. LutondaVER95550061006,50
J. ItoMID51850011106,28
Máté Krisztián KovácsMID7450000006,00
S. GueuletteMID11000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie RAAL La Louvière

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers RAAL La Louvière

Aanwinsten

  • Z. GruberFerencvarosi TC · transfer13-8-26
  • M. CourcoulAngers · huur13-8-26
  • L. RousseauPatro Eisden · transfer12-8-26
  • M. IsahKristiansund BK · transfer26-7-26
  • A. TajaouartAnderlecht · huur16-7-26
  • M. WadeAustria Lustenau · transfer1-7-26
  • I. CoulibalyLask Linz · transfer30-6-26
  • S. DelosGrenoble · transfer30-6-26

Vertrokken

  • S. LahssainiPatro Eisden · transfer2-9-26
  • S. GueuletteUta Arad · transfervrij1-9-26
  • M. GuindoFC Aarau · transfer25-8-26
  • A. Beka BekaFC Aarau · transfervrij18-8-26
  • N. NsingiRodez · transfer16-8-26
  • C. De SchrevelExcelsior Virton · transfer26-7-26
  • Darío BenavidesDinamo Bucuresti · transfer17-7-26
  • J. LiongolaSheffield Wednesday · transfer30-6-26

RAAL La Louvière: belangrijkste feiten

LandBelgië
Opgericht2017
StadionStade Communal du Tivoli
Capaciteit13.500
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand14e · 7 punten

RAAL La Louvière: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt RAAL La Louvière?

RAAL La Louvière speelt zijn thuiswedstrijden in Stade Communal du Tivoli (La Louvière), dat plaats biedt aan 13.500 toeschouwers.

Op welke plaats staat RAAL La Louvière in de stand?

RAAL La Louvière staat 14e in de competitie Jupiler Pro League met 7 punten uit 9 wedstrijden (2 zeges, 1 gelijkspel, 6 nederlagen).

Wanneer speelt RAAL La Louvière weer?

Volgende wedstrijd: Charleroi – RAAL La Louvière, zo 1 nov · 19:15 (Jupiler Pro League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van RAAL La Louvière?

Laatste competitiewedstrijd: RAAL La Louvière 3–0 Zulte Waregem (24-10-26).

Wie is de topscorer van RAAL La Louvière?

De topscorer van de club in de competitie is M. Ubandoma met 5 doelpunten.

RAAL La Louvière: programma, stand en voorspellingen

RAAL La Louvière (België) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Jupiler Pro League, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Jupiler Pro League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.