Voetbal
Home › Clubs › KV Mechelen
KV Mechelen

KV Mechelen: programma, uitslagen, stand en cijfers

België · opgericht in 1904 · AFAS Stadion

KV Mechelen: competities in 2026/27

Jupiler Pro League15e plaats, 6 puntenVolgende: Genk · za 31 okt · 16:00
Cupachtste finaleVolgende: Rochefort · za 5 dec · 16:00

KV Mechelen: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00KV Mechelen–GenkJupiler Pro League · Onderlinge duels (H2H)wo 4 nov · 20:30Kortrijk–KV MechelenJupiler Pro League · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:15OH Leuven–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 21 nov · 20:45KV Mechelen–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
za 28 nov · 18:15Cercle Brugge–KV Mechelen
Jupiler Pro League

KV Mechelen: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGVVG
18-10-26KV Mechelen5–1AS Eupen
Cup
11-10-26KV Mechelen4–3St. Truiden
Jupiler Pro League
19-9-26Lommel United0–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
11-9-26KV Mechelen0–1Anderlecht
Jupiler Pro League
5-9-26KV Mechelen0–4KVC Westerlo
Jupiler Pro League
29-8-26RAAL La Louvière2–2KV Mechelen
Jupiler Pro League
22-8-26Charleroi2–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
16-8-26KV Mechelen3–3Standard Liege
Jupiler Pro League

KV Mechelen: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00KV Mechelen–Genk
Jupiler Pro League
wo 4 nov · 20:30Kortrijk–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 7 nov · 18:15OH Leuven–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 21 nov · 20:45KV Mechelen–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
za 28 nov · 18:15Cercle Brugge–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00Rochefort–KV Mechelen
Cup
zo 13 dec · 18:30KV Mechelen–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 19 dec · 16:00SK Beveren–KV Mechelen
Jupiler Pro League
zo 27 dec · 19:15KV Mechelen–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 16 jan · 20:45Antwerp–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 23 jan · 17:00KV Mechelen–Lommel United
Jupiler Pro League
za 30 jan · 17:00St. Truiden–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 6 feb · 17:00KV Mechelen–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 13 feb · 17:00Anderlecht–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 20 feb · 17:00KV Mechelen–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 27 feb · 17:00KVC Westerlo–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 6 mrt · 17:00KV Mechelen–Kortrijk
Jupiler Pro League
za 13 mrt · 17:00Standard Liege–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 20 mrt · 17:00KV Mechelen–Charleroi
Jupiler Pro League
za 3 apr · 17:00Union St. Gilloise–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 10 apr · 17:00KV Mechelen–Gent
Jupiler Pro League
za 17 apr · 17:00KV Mechelen–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
za 24 apr · 17:00Zulte Waregem–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 1 mei · 17:00KV Mechelen–Antwerp
Jupiler Pro League
za 8 mei · 17:00Club Brugge KV–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 15 mei · 17:00KV Mechelen–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 22 mei · 17:00Genk–KV Mechelen
Jupiler Pro League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26KV Mechelen5–1AS Eupen
Cup
11-10-26KV Mechelen4–3St. Truiden
Jupiler Pro League
19-9-26Lommel United0–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
11-9-26KV Mechelen0–1Anderlecht
Jupiler Pro League
5-9-26KV Mechelen0–4KVC Westerlo
Jupiler Pro League
29-8-26RAAL La Louvière2–2KV Mechelen
Jupiler Pro League
22-8-26Charleroi2–0KV Mechelen
Jupiler Pro League
16-8-26KV Mechelen3–3Standard Liege
Jupiler Pro League
9-8-26Gent2–0KV Mechelen
Jupiler Pro League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

KV Mechelen: positie in de stand – Jupiler Pro League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
13St. Truiden82-2-415:168VVVWV
14RAAL La Louvière92-1-611:187WVVWV
15KV Mechelen81-3-49:176WGVVG
16OH Leuven91-3-58:166GGWGV
17Kortrijk81-0-72:183VWVVV

KV Mechelen: seizoensstatistieken (Jupiler Pro League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd2,1
Thuis: voor / tegen1,8 / 2,8
Uit: voor / tegen0,5 / 1,5
De nul gehouden1
Niet gescoord5

Kaarten

Gele kaarten13
Gele kaarten per wedstrijd1,6
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (3×) · 4-2-3-1 (2×) · 3-4-1-2 (2×)

KV Mechelen: spelersstatistieken (Jupiler Pro League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. EerdhuijzenVER54310061107,20
G. DioufVER1280000007,20
M. van BrederodeMID87203054007,01
C. Van MeirvenneAAN83510010006,98
L. MarijnissenVER75210060006,86
D. PraetMID85880020106,85
T. KoudouMID76111072006,83
F. HammarMID86720010406,83
Adrían Eduardo Choco CordovaVER2290000006,80
B. AntonioAAN4820042006,73
B. RamanAAN72761042006,70
K. CorbanieVER21520100006,70
S. MichezAAN42591032106,68
José MarsàVER86940040006,60
Bouke BoersmaAAN53200052006,58
M. Lohunanu-MbasiAAN72710141006,57
M. DecoeneVER52840010106,55
K. Van RafelghemAAN31840141106,50
B. BafdiliMID51680042006,50
Shina AyodeleAAN41091054106,48
Marco DecherfMID41750031306,45
L. HjeldeVER1380000006,30
M. KireevMID2270020006,30
D. SalifouMID21350011006,25
M. ZekriVER1900000005,90

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie KV Mechelen

Keepers

1O. De WolfNationaliteitBelgiëLeeftijd28 jaarLengte190 cmGewicht73 kg
13Nacho MirásNationaliteitSpanjeLeeftijd28 jaarLengte186 cmGewicht75 kg
15Tijn Van IngelgomNationaliteitBelgiëLeeftijd18 jaar
32Axel WillockxLeeftijd18 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers KV Mechelen

Aanwinsten

  • Marco DecherfDunkerque · transfer2-9-26
  • S. MichezSlavia Praha · transfer26-8-26
  • M. EerdhuijzenUtrecht · transfer21-8-26
  • L. MarijnissenDender · transfer14-8-26
  • L. HjeldeSunderland · transfer10-8-26
  • Shina AyodeleLille · transfer5-8-26
  • D. PraetAntwerp · transfervrij15-7-26
  • C. Van MeirvenneK. Lierse S.K. · transfer30-6-26

Vertrokken

  • L. GolicHelmond Sport · huur1-9-26
  • Noah MakanzaUMM Salal · transfer1-9-26
  • M. ZekriSporting CP · transfer24-8-26
  • K. MrabtiAEK Larnaca · transfervrij7-8-26
  • M. LenaertsHelmond Sport · huur5-8-26
  • R. HalhalVenezia · transfer31-7-26
  • M. KonatéAl-Hazm · transfervrij31-7-26
  • Xander van der VeldeHelmond Sport · transfervrij17-7-26

KV Mechelen: belangrijkste feiten

LandBelgië
Opgericht1904
StadionAFAS Stadion
Capaciteit16.715
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand15e · 6 punten

KV Mechelen: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt KV Mechelen?

KV Mechelen speelt zijn thuiswedstrijden in AFAS Stadion (Malines), dat plaats biedt aan 16.715 toeschouwers.

Op welke plaats staat KV Mechelen in de stand?

KV Mechelen staat 15e in de competitie Jupiler Pro League met 6 punten uit 8 wedstrijden (1 zege, 3 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt KV Mechelen weer?

Volgende wedstrijd: KV Mechelen – Genk, za 31 okt · 16:00 (Jupiler Pro League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van KV Mechelen?

Laatste competitiewedstrijd: KV Mechelen 4–3 St. Truiden (11-10-26).

Wie is de topscorer van KV Mechelen?

De topscorer van de club in de competitie is M. van Brederode met 3 doelpunten.

KV Mechelen: programma, stand en voorspellingen

KV Mechelen (België) speelt dit seizoen in deze competities: Jupiler Pro League, Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Jupiler Pro League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.