Voetbal
Home › Clubs › Union St. Gilloise
Union St. Gilloise

Union St. Gilloise: programma, uitslagen, stand en cijfers

België · opgericht in 1897 · Stade Joseph Mariën

Union St. Gilloise: competities in 2026/27

Union St. Gilloise: komende wedstrijden

zo 25 okt · 19:15Union St. Gilloise–Cercle BruggeJupiler Pro League · Onderlinge duels (H2H)
za 31 okt · 20:45SK Beveren–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 21:00Celta Vigo–Union St. Gilloise
Europa League
zo 8 nov · 18:30Union St. Gilloise–Genk
Jupiler Pro League
zo 22 nov · 16:00Kortrijk–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League

Union St. Gilloise: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWWWW
22-10-26Union St. Gilloise4–0Hapoel Beer Sheva
Europa League
18-10-26Union St. Gilloise3–0Nijlen
Cup
15-10-26Union St. Gilloise1–1Real Sociedad
Europa League
11-10-26Union St. Gilloise1–1OH Leuven
Jupiler Pro League
20-9-26Antwerp0–2Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
17-9-26Plzen0–3Union St. Gilloise
Europa League
12-9-26Union St. Gilloise5–0Lommel United
Jupiler Pro League
5-9-26Charleroi2–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League

Union St. Gilloise: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 19:15Union St. Gilloise–Cercle Brugge
Jupiler Pro League
za 31 okt · 20:45SK Beveren–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
do 5 nov · 21:00Celta Vigo–Union St. Gilloise
Europa League
zo 8 nov · 18:30Union St. Gilloise–Genk
Jupiler Pro League
zo 22 nov · 16:00Kortrijk–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
do 26 nov · 18:45Union St. Gilloise–Lech Poznan
Europa League
zo 29 nov · 19:15Union St. Gilloise–Gent
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00Union St. Gilloise–KVC Westerlo
Cup
do 10 dec · 21:00Lyon–Union St. Gilloise
Europa League
zo 13 dec · 18:30KV Mechelen–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
zo 20 dec · 18:30Union St. Gilloise–Club Brugge KV
Jupiler Pro League
za 26 dec · 20:45Standard Liege–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 16 jan · 18:15Union St. Gilloise–RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
do 21 jan · 18:45Beşiktaş–Union St. Gilloise
Europa League
za 23 jan · 17:00Union St. Gilloise–SK Beveren
Jupiler Pro League
do 28 jan · 21:00Union St. Gilloise–Celtic
Europa League
za 30 jan · 17:00Zulte Waregem–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 6 feb · 17:00Union St. Gilloise–St. Truiden
Jupiler Pro League
za 13 feb · 17:00Lommel United–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 20 feb · 17:00Union St. Gilloise–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
za 27 feb · 17:00Genk–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 6 mrt · 17:00Union St. Gilloise–Standard Liege
Jupiler Pro League
za 13 mrt · 17:00Cercle Brugge–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 20 mrt · 17:00OH Leuven–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 3 apr · 17:00Union St. Gilloise–KV Mechelen
Jupiler Pro League
za 10 apr · 17:00RAAL La Louvière–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 17 apr · 17:00Union St. Gilloise–Antwerp
Jupiler Pro League
za 24 apr · 17:00Club Brugge KV–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 1 mei · 17:00Union St. Gilloise–Kortrijk
Jupiler Pro League
za 8 mei · 17:00Anderlecht–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 15 mei · 17:00Gent–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 22 mei · 17:00Union St. Gilloise–Charleroi
Jupiler Pro League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26Union St. Gilloise4–0Hapoel Beer Sheva
Europa League
18-10-26Union St. Gilloise3–0Nijlen
Cup
15-10-26Union St. Gilloise1–1Real Sociedad
Europa League
11-10-26Union St. Gilloise1–1OH Leuven
Jupiler Pro League
20-9-26Antwerp0–2Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
17-9-26Plzen0–3Union St. Gilloise
Europa League
12-9-26Union St. Gilloise5–0Lommel United
Jupiler Pro League
5-9-26Charleroi2–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
2-9-26St. Truiden0–3Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
30-8-26Union St. Gilloise3–0Anderlecht
Jupiler Pro League
15-8-26Union St. Gilloise0–0Zulte Waregem
Jupiler Pro League
11-8-26Bodo/Glimt3–2Union St. Gilloise
Champions League
8-8-26KVC Westerlo1–5Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
4-8-26Union St. Gilloise3–3Bodo/Glimt
Champions League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Union St. Gilloise: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (22-10-26).

  • A. Ait El Hadjniet in de selectie
  • I. Hurteventlichte blessure
  • O. Kricfalusilichte blessure
  • K. Mac Allisterknieblessure
  • I. Pavlicniet in de selectie
  • R. Schoofslichte blessure
  • A. Zorganelichte blessure

Union St. Gilloise: positie in de stand – Jupiler Pro League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
2Club Brugge KV87-0-119:421WWWWV
3Charleroi97-0-216:1021VWWWV
4Union St. Gilloise86-2-022:420GWWWW
5Anderlecht85-1-29:616WWWGW
6KVC Westerlo94-2-324:2114GWWWW

Union St. Gilloise: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
4Ferencvarosi TC39:39
5Olympiakos Piraeus34:19
6Union St. Gilloise38:17
7Juventus39:37
8Beşiktaş39:57

Union St. Gilloise: seizoensstatistieken (Jupiler Pro League)

Doelpunten voor per wedstrijd2,8
Doelpunten tegen per wedstrijd0,5
Thuis: voor / tegen2,3 / 0,3
Uit: voor / tegen3,3 / 0,8
De nul gehouden5
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten14
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

3-4-1-2 (3×) · 3-4-3 (2×) · 3-1-4-2 (2×)

Union St. Gilloise: spelersstatistieken (Jupiler Pro League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. SyllaVER76290010207,73
K. Mac AllisterVER65181053407,55
A. ZorganeMID64531063107,48
K. Van de PerreMID86951111107,48
P. DavidAAN1601121007,30
B. ZeneliMID861824117007,25
A. Ait El HadjMID1230000007,20
Guilherme Henriques da Silva CarvalhoMID857111105007,18
M. BiondicAAN751424136007,16
O. KričfalušiVER64590042107,13
F. LeysenVER21800010107,05
R. FloruczAAN828540126107,03
L. PatrisMID86371043217,01
D. OlaruMID41321044006,95
K. RodríguezAAN2960143006,95
N. HavenaarVER63050010006,94
R. MofokengAAN73153186006,90
O. NiangMID2870000006,90
M. FuseiniAAN21200144006,90
D. AquinoAAN1230000006,90
I. HurteventAAN370000006,90
D. De RoeveVER61491022006,83
R. SchoofsAAN72280230006,83
S. KeitaAAN1190000006,70
N. ChibaniVER1560010006,30
D. EgelVER11000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Union St. Gilloise

Keepers

1V. ChambaereNationaliteitBelgiëLeeftijd22 jaarLengte190 cmGewicht77 kg12H. KoffiNationaliteitBurkina FasoLeeftijd29 jaarLengte186 cmGewicht80 kg
18G. KavelashviliNationaliteitGeorgiëLeeftijd18 jaarLengte195 cm
71K. BoetsNationaliteitBelgiëLeeftijd22 jaarLengte189 cmGewicht75 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Union St. Gilloise

Aanwinsten

  • D. AquinoLanus · transfer1-9-26
  • D. EgelFC Astoria Walldorf · transfer1-9-26
  • Daniel TshilandaSporting Hasselt · transfer31-8-26
  • D. De RoeveBrann · transfer28-8-26
  • H. KoffiLens · huur31-7-26
  • Keo BoetsDessel Sport · transfervrij22-7-26
  • R. MofokengOrlando Pirates · transfer1-7-26
  • N. ChibaniQuevilly · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • O. NiangZulte Waregem · transfervrij2-9-26
  • M. GigerGyori ETO FC · huur2-9-26
  • M. FuseiniDerby · huur31-8-26
  • F. LeysenSassuolo · huur20-8-26
  • P. DavidBrighton · huur17-8-26
  • A. KhalailiCrystal Palace · transfer14-8-26
  • Cristian Makate BokoyaK. Lierse S.K. · transfer11-8-26
  • M. BarryAl Shabab · huur31-7-26

Union St. Gilloise: belangrijkste feiten

LandBelgië
Opgericht1897
StadionStade Joseph Mariën
Capaciteit9.400
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand4e · 20 punten

Union St. Gilloise: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Union St. Gilloise?

Union St. Gilloise speelt zijn thuiswedstrijden in Stade Joseph Mariën (Brussels), dat plaats biedt aan 9.400 toeschouwers.

Op welke plaats staat Union St. Gilloise in de stand?

Union St. Gilloise staat 4e in de competitie Jupiler Pro League met 20 punten uit 8 wedstrijden (6 zeges, 2 gelijke spelen, 0 nederlagen).

Wanneer speelt Union St. Gilloise weer?

Volgende wedstrijd: Union St. Gilloise – Cercle Brugge, zo 25 okt · 19:15 (Jupiler Pro League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Union St. Gilloise?

Laatste competitiewedstrijd: Union St. Gilloise 1–1 OH Leuven (11-10-26).

Wie is de topscorer van Union St. Gilloise?

De topscorer van de club in de competitie is R. Florucz met 5 doelpunten.

Union St. Gilloise: programma, stand en voorspellingen

Union St. Gilloise (België) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Jupiler Pro League, Champions League, Europa League, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Jupiler Pro League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.