Voetbal
Home › Clubs › OH Leuven
OH Leuven

OH Leuven: programma, uitslagen, stand en cijfers

België · opgericht in 1957 · King Power at Den Dreef Stadion

OH Leuven: competities in 2026/27

Jupiler Pro League16e plaats, 6 puntenVolgende: St. Truiden · zo 1 nov · 16:00
Cupachtste finaleVolgende: Antwerp · za 5 dec · 16:00

OH Leuven: komende wedstrijden

zo 1 nov · 16:00St. Truiden–OH Leuven
Jupiler Pro League · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:15OH Leuven–KV Mechelen
Jupiler Pro League
zo 22 nov · 18:30Anderlecht–OH Leuven
Jupiler Pro League
vr 27 nov · 20:45OH Leuven–Kortrijk
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00Antwerp–OH Leuven
Cup

OH Leuven: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGGWGV
24-10-26OH Leuven2–2Lommel United
Jupiler Pro League
17-10-26OH Leuven1–0Francs Borains
Cup
11-10-26Union St. Gilloise1–1OH Leuven
Jupiler Pro League
19-9-26OH Leuven2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
12-9-26OH Leuven1–1Cercle Brugge
Jupiler Pro League
6-9-26SK Beveren3–0OH Leuven
Jupiler Pro League
3-9-26Gent1–0OH Leuven
Jupiler Pro League
29-8-26OH Leuven1–2Standard Liege
Jupiler Pro League

OH Leuven: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 1 nov · 16:00St. Truiden–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 7 nov · 18:15OH Leuven–KV Mechelen
Jupiler Pro League
zo 22 nov · 18:30Anderlecht–OH Leuven
Jupiler Pro League
vr 27 nov · 20:45OH Leuven–Kortrijk
Jupiler Pro League
za 5 dec · 16:00Antwerp–OH Leuven
Cup
vr 11 dec · 20:45Genk–OH Leuven
Jupiler Pro League
vr 18 dec · 20:45Antwerp–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 26 dec · 18:15OH Leuven–KVC Westerlo
Jupiler Pro League
zo 17 jan · 19:15Zulte Waregem–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 23 jan · 17:00OH Leuven–St. Truiden
Jupiler Pro League
za 30 jan · 17:00Lommel United–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 6 feb · 17:00OH Leuven–Anderlecht
Jupiler Pro League
za 13 feb · 17:00RAAL La Louvière–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 20 feb · 17:00OH Leuven–Antwerp
Jupiler Pro League
za 27 feb · 17:00Cercle Brugge–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 6 mrt · 17:00OH Leuven–Genk
Jupiler Pro League
za 13 mrt · 17:00Kortrijk–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 20 mrt · 17:00OH Leuven–Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
za 3 apr · 17:00OH Leuven–Zulte Waregem
Jupiler Pro League
za 10 apr · 17:00Club Brugge KV–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 17 apr · 17:00Standard Liege–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 24 apr · 17:00OH Leuven–SK Beveren
Jupiler Pro League
za 1 mei · 17:00KVC Westerlo–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 8 mei · 17:00OH Leuven–Charleroi
Jupiler Pro League
za 15 mei · 17:00KV Mechelen–OH Leuven
Jupiler Pro League
za 22 mei · 17:00OH Leuven–Gent
Jupiler Pro League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26OH Leuven2–2Lommel United
Jupiler Pro League
17-10-26OH Leuven1–0Francs Borains
Cup
11-10-26Union St. Gilloise1–1OH Leuven
Jupiler Pro League
19-9-26OH Leuven2–0RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
12-9-26OH Leuven1–1Cercle Brugge
Jupiler Pro League
6-9-26SK Beveren3–0OH Leuven
Jupiler Pro League
3-9-26Gent1–0OH Leuven
Jupiler Pro League
29-8-26OH Leuven1–2Standard Liege
Jupiler Pro League
15-8-26OH Leuven0–3Club Brugge KV
Jupiler Pro League
9-8-26Charleroi3–1OH Leuven
Jupiler Pro League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

OH Leuven: positie in de stand – Jupiler Pro League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
14RAAL La Louvière92-1-611:187WVVWV
15KV Mechelen81-3-49:176WGVVG
16OH Leuven91-3-58:166GGWGV
17Kortrijk81-0-72:183VWVVV
18Cercle Brugge80-3-59:163VVGVV

OH Leuven: seizoensstatistieken (Jupiler Pro League)

Doelpunten voor per wedstrijd0,9
Doelpunten tegen per wedstrijd1,8
Thuis: voor / tegen1,2 / 1,6
Uit: voor / tegen0,5 / 2,0
De nul gehouden1
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten19
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

3-4-3 (6×) · 3-4-1-2 (1×) · 3-1-4-2 (1×)

OH Leuven: spelersstatistieken (Jupiler Pro League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Óscar GilMID86751072307,20
S. SchrijversMID869501122207,15
B. VerstraeteMID64670020207,08
W. GeorgeMID97562293207,06
W. BalikwishaAAN95821183106,98
R. NyakossiVER76100010106,96
D. OpokuVER84702142006,91
N. DussenneVER86920041006,90
B. KayoMID2210000006,80
J. LawrenceVER65400010206,78
Ł. ŁakomyMID72370040006,69
E. PletinckxVER85630050106,60
H. TeklabMID3820000006,60
T. OgiwaraVER72120032106,58
R. MirisolaAAN42690021006,53
K. VaesenAAN81530031106,49
A. TraoréAAN62930142116,47
S. YamadaAAN61970041006,42
C. IkwuemesiAAN63540153106,38
T. VlietinckVER1100000006,30

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie OH Leuven

Keepers

1D. van den HeuvelNationaliteitNederlandLeeftijd22 jaarLengte186 cmGewicht73 kg13K. VromanNationaliteitBelgiëLeeftijd21 jaar
61O. JochmansNationaliteitBelgiëLeeftijd22 jaarLengte185 cm
81M. Van DijckLeeftijd18 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers OH Leuven

Aanwinsten

  • R. MirisolaGenk · huur2-9-26
  • K. VromanK. Lierse S.K. · transfer2-9-26
  • A. FontanarosaAvellino · huur2-9-26
  • E. AddaiQarabag · transfervrij26-7-26
  • J. LawrenceWSG Wattens · transfervrij19-7-26
  • T. OgiwaraUrawa · huur15-7-26
  • S. YamadaCeltic · huur13-7-26
  • Ł. ŁakomyBSC Young Boys · transfer30-6-26

Vertrokken

  • T. LeysenGenk · transfer2-9-26
  • M. MaertensCambuur · transfervrij20-8-26
  • Y. MazizColorado Rapids · transfervrij30-7-26
  • T. AkimotoMachida Zelvia · transfer8-7-26
  • T. OminamiV-varen Nagasaki · transfer30-6-26
  • M. PrévotDunkerque · transfervrij30-6-26
  • C. TerhoSparta Rotterdam · transfer30-6-26
  • T. RadeletRAAL La Louvière · transfervrij30-6-26

OH Leuven: belangrijkste feiten

LandBelgië
Opgericht1957
StadionKing Power at Den Dreef Stadion
Capaciteit12.500
Ondergrondnatuurgras
Positie in de stand16e · 6 punten

OH Leuven: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt OH Leuven?

OH Leuven speelt zijn thuiswedstrijden in King Power at Den Dreef Stadion (Heverlee), dat plaats biedt aan 12.500 toeschouwers.

Op welke plaats staat OH Leuven in de stand?

OH Leuven staat 16e in de competitie Jupiler Pro League met 6 punten uit 9 wedstrijden (1 zege, 3 gelijke spelen, 5 nederlagen).

Wanneer speelt OH Leuven weer?

Volgende wedstrijd: St. Truiden – OH Leuven, zo 1 nov · 16:00 (Jupiler Pro League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van OH Leuven?

Laatste competitiewedstrijd: OH Leuven 2–2 Lommel United (24-10-26).

Wie is de topscorer van OH Leuven?

De topscorer van de club in de competitie is W. George met 2 doelpunten.

OH Leuven: programma, stand en voorspellingen

OH Leuven (België) speelt dit seizoen in deze competities: Jupiler Pro League, Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Jupiler Pro League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.