Voetbal
Home › Clubs › Clermont Foot
Clermont Foot

Clermont Foot: programma, uitslagen, stand en cijfers

Frankrijk · opgericht in 1990 · Stade Gabriel-Montpied

Clermont Foot: competities in 2026/27

Clermont Foot: komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:00NantesTipClermont FootLigue 2 · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:00Clermont Foot–Rodez
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Annecy–Clermont Foot
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Clermont Foot–Metz
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00Nancy–Clermont Foot
Ligue 2

Clermont Foot: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGVGG
23-10-26Clermont Foot0–2GuingampLigue 2
16-10-26Laval3–3Clermont Foot
Ligue 2
10-10-26Clermont Foot2–3RED Star FC 93
Ligue 2
18-9-26Grenoble1–1Clermont Foot
Ligue 2
11-9-26Clermont Foot0–0Boulogne
Ligue 2
4-9-26Dunkerque1–1Clermont Foot
Ligue 2
28-8-26Clermont Foot0–0Sochaux
Ligue 2
21-8-26Clermont Foot1–1Dijon
Ligue 2

Clermont Foot: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:00NantesTipClermont Foot
Ligue 2
vr 6 nov · 20:00Clermont Foot–Rodez
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Annecy–Clermont Foot
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Clermont Foot–Metz
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00Nancy–Clermont Foot
Ligue 2
za 2 jan · 20:00Clermont Foot–PAU
Ligue 2
vr 15 jan · 20:00Montpellier–Clermont Foot
Ligue 2
vr 22 jan · 20:00Clermont Foot–Saint Etienne
Ligue 2
vr 29 jan · 20:00Dijon–Clermont Foot
Ligue 2
vr 5 feb · 20:00Boulogne–Clermont Foot
Ligue 2
vr 12 feb · 20:00Clermont Foot–Laval
Ligue 2
vr 19 feb · 20:00Guingamp–Clermont Foot
Ligue 2
vr 26 feb · 20:00Clermont Foot–Dunkerque
Ligue 2
vr 5 mrt · 20:00PAU–Clermont Foot
Ligue 2
vr 12 mrt · 20:00Clermont Foot–Montpellier
Ligue 2
vr 19 mrt · 20:00Reims–Clermont Foot
Ligue 2
vr 2 apr · 20:00Clermont Foot–Grenoble
Ligue 2
vr 9 apr · 20:00Clermont Foot–Nancy
Ligue 2
vr 16 apr · 20:00Rodez–Clermont Foot
Ligue 2
vr 23 apr · 20:00Metz–Clermont Foot
Ligue 2
vr 30 apr · 20:00Clermont Foot–Nantes
Ligue 2
vr 7 mei · 20:00Sochaux–Clermont Foot
Ligue 2
vr 14 mei · 20:00Clermont Foot–Annecy
Ligue 2
za 22 mei · 20:00RED Star FC 93–Clermont Foot
Ligue 2
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26Clermont Foot0–2Guingamp
Ligue 2
16-10-26Laval3–3Clermont Foot
Ligue 2
10-10-26Clermont Foot2–3RED Star FC 93
Ligue 2
18-9-26Grenoble1–1Clermont Foot
Ligue 2
11-9-26Clermont Foot0–0Boulogne
Ligue 2
4-9-26Dunkerque1–1Clermont Foot
Ligue 2
28-8-26Clermont Foot0–0Sochaux
Ligue 2
21-8-26Clermont Foot1–1Dijon
Ligue 2
14-8-26Saint Etienne3–1Clermont Foot
Ligue 2
8-8-26Clermont Foot0–0Reims
Ligue 2

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Clermont Foot: positie in de stand – Ligue 2

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
15Nantes102-2-611:178VVGWV
16Grenoble102-2-69:178VVVGW
17Clermont Foot100-7-39:147VGVGG
18Laval101-3-613:216VGVGV

Clermont Foot: seizoensstatistieken (Ligue 2)

Doelpunten voor per wedstrijd0,9
Doelpunten tegen per wedstrijd1,4
Thuis: voor / tegen0,5 / 1,0
Uit: voor / tegen1,5 / 2,0
De nul gehouden3
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten15
Gele kaarten per wedstrijd1,5
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-1-4-1 (5×) · 4-4-2 (2×) · 4-3-3 (2×)

Clermont Foot: spelersstatistieken (Ligue 2)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
V. N'SimbaVER87040110107,07
F. BianchiniAAN64552163106,89
Y. SalmierVER109000020206,84
E. CanteroAAN72831152006,78
R. KouaméMID53460100006,77
Noam StrotzMID31500020006,77
M. DouaneAAN3820010006,74
J. Nyindong TsamounaAAN61631072006,71
A. BaallalMID21800020006,65
C. OkouAAN1057721104006,63
O. DiopAAN104081052106,61
M. BouchennaMID42300010006,54
J. SambiaVER103780132106,52
J. GrillotMID97130021206,50
E. KonéMID74240011006,48
A. AckraMID42610010006,43
E. KabeyaVER97270000006,26
A. PelmardVER21800010006,00
Marouane AdmarMID1630011006,00
I. CoulibalyVER95730000105,99
A. HunouAAN93831194005,93
I. M'BahiaVER75050021305,82
A. SaintorensAAN3890010004,68
Luís SemedoAAN2830042004,40
J. AsticMID31470000103,80
C. KonatéVER1120000002,23

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Clermont Foot

Keepers

16M. NdiayeNationaliteitSenegalLeeftijd24 jaarLengte202 cmGewicht88 kg
30T. GuivarchNationaliteitFrankrijkLeeftijd30 jaarLengte195 cmGewicht89 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Clermont Foot

Aanwinsten

  • Luís SemedoSunderland · transfer31-8-26
  • F. BianchiniSwansea · huur31-8-26
  • R. KouaméCadiz · transfervrij31-8-26
  • J. SambiaSalernitana · transfervrij6-8-26
  • J. GrillotBordeaux · transfervrij4-8-26
  • C. OkouParis FC 2 · huur28-7-26
  • A. SaintorensBayonne · transfervrij6-7-26
  • A. PelmardJagiellonia · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • H. SaivetCaen · transfervrij2-9-26
  • C. KonatéSK Beveren · transfer2-9-26
  • F. DiédhiouAl Orubah · transfervrij19-8-26
  • K. BambaGranada CF · transfervrij22-7-26
  • I. FakiliBeşiktaş · transfer4-7-26
  • H. KeïtaKocaelispor · transfer30-6-26
  • F. DiédhiouDiedhiou Famara · transfervrij29-6-26
  • J. GastienGastien Johan · gestopt29-6-26

Clermont Foot: belangrijkste feiten

LandFrankrijk
Opgericht1990
StadionStade Gabriel-Montpied
Capaciteit13.576
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLigue 2
Positie in de stand17e · 7 punten

Clermont Foot: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Clermont Foot?

Clermont Foot speelt zijn thuiswedstrijden in Stade Gabriel-Montpied (Clermont-Ferrand), dat plaats biedt aan 13.576 toeschouwers.

Op welke plaats staat Clermont Foot in de stand?

Clermont Foot staat 17e in de competitie Ligue 2 met 7 punten uit 10 wedstrijden (0 zeges, 7 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Clermont Foot weer?

Volgende wedstrijd: Nantes – Clermont Foot, vr 30 okt · 20:00 (Ligue 2).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Clermont Foot?

Laatste competitiewedstrijd: Clermont Foot 0–2 Guingamp (23-10-26).

Wie is de topscorer van Clermont Foot?

De topscorer van de club in de competitie is F. Bianchini met 2 doelpunten.

Clermont Foot: programma, stand en voorspellingen

Clermont Foot (Frankrijk) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Ligue 2), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Ligue 2 staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.