Voetbal
Home › Clubs › Nancy
Nancy

Nancy: programma, uitslagen, stand en cijfers

Frankrijk · opgericht in 1967 · Stade Marcel-Picot

Nancy: competities in 2026/27

Nancy: komende wedstrijden

ma 2 nov · 20:45RED Star FC 93TipNancyLigue 2 · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:00Nancy–Sochaux
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Nancy–Dijon
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Saint Etienne–Nancy
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00Nancy–Clermont Foot
Ligue 2

Nancy: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWWWV
23-10-26Nancy1–0LavalLigue 2
16-10-26Annecy1–2Nancy
Ligue 2
9-10-26Nancy1–0Guingamp
Ligue 2
18-9-26Rodez3–4Nancy
Ligue 2
11-9-26Nancy1–2Reims
Ligue 2
7-9-26Nantes1–0Nancy
Ligue 2
28-8-26Nancy2–0Dunkerque
Ligue 2
21-8-26PAU0–1Nancy
Ligue 2

Nancy: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

ma 2 nov · 20:45RED Star FC 93TipNancy
Ligue 2
vr 6 nov · 20:00Nancy–Sochaux
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Nancy–Dijon
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Saint Etienne–Nancy
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00Nancy–Clermont Foot
Ligue 2
za 2 jan · 20:00Metz–Nancy
Ligue 2
vr 15 jan · 20:00Nancy–Grenoble
Ligue 2
vr 22 jan · 20:00Guingamp–Nancy
Ligue 2
vr 29 jan · 20:00Nancy–Boulogne
Ligue 2
vr 5 feb · 20:00Reims–Nancy
Ligue 2
vr 12 feb · 20:00Nancy–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 19 feb · 20:00Dunkerque–Nancy
Ligue 2
vr 26 feb · 20:00Dijon–Nancy
Ligue 2
vr 5 mrt · 20:00Nancy–Nantes
Ligue 2
vr 12 mrt · 20:00Nancy–PAU
Ligue 2
vr 19 mrt · 20:00Sochaux–Nancy
Ligue 2
vr 2 apr · 20:00Nancy–Saint Etienne
Ligue 2
vr 9 apr · 20:00Clermont Foot–Nancy
Ligue 2
vr 16 apr · 20:00Grenoble–Nancy
Ligue 2
vr 23 apr · 20:00Nancy–Annecy
Ligue 2
vr 30 apr · 20:00Laval–Nancy
Ligue 2
vr 7 mei · 20:00Nancy–Rodez
Ligue 2
vr 14 mei · 20:00Montpellier–Nancy
Ligue 2
za 22 mei · 20:00Nancy–Metz
Ligue 2
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26Nancy1–0Laval
Ligue 2
16-10-26Annecy1–2Nancy
Ligue 2
9-10-26Nancy1–0Guingamp
Ligue 2
18-9-26Rodez3–4Nancy
Ligue 2
11-9-26Nancy1–2Reims
Ligue 2
7-9-26Nantes1–0Nancy
Ligue 2
28-8-26Nancy2–0Dunkerque
Ligue 2
21-8-26PAU0–1Nancy
Ligue 2
14-8-26Nancy0–1Montpellier
Ligue 2
8-8-26Boulogne0–0Nancy
Ligue 2

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Nancy: positie in de stand – Ligue 2

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Saint Etienne108-1-123:825WWWGV
2Nancy106-1-312:819WWWWV
3Montpellier95-3-111:518WWGWV
4Reims94-5-019:1117WGGWG

Nancy: seizoensstatistieken (Ligue 2)

Doelpunten voor per wedstrijd1,2
Doelpunten tegen per wedstrijd0,8
Thuis: voor / tegen1,0 / 0,6
Uit: voor / tegen1,4 / 1,0
De nul gehouden5
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten15
Gele kaarten per wedstrijd1,5
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (5×) · 4-4-2 (3×) · 4-1-4-1 (2×)

Nancy: spelersstatistieken (Ligue 2)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
B. BokanguAAN427120115007,27
I. HousniMID10899231810007,16
E. MendyVER97370010017,04
N. Fernandez-VelizVER108722093306,99
Z. FdaouchMID1060121147106,92
P. Meïssa BaAAN631521113106,88
N. KandilAAN948512123106,88
Y. NahounouVER87200030006,85
E. TacafredVER108960061106,79
K. KebeMID97100060206,78
W. BouabdelliMID1087400141106,74
El Hadari145800132006,64
T. BaldéVER1130000006,60
Zakaria ZtoutiAAN190000006,50
C. El HansarMID71440021205,04
A. DabasseAAN3810020004,62
J. GélinMID62220010004,56
N. ObougoujacquetAAN41000031004,27
L. NdenbeVER52450010004,17
Mamadou Fofana IIMID71600021103,89
H. TavaresVER31080000102,89
S. CisséAAN41000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Nancy

Keepers

1E. BasilioNationaliteitFrankrijkLeeftijd31 jaarLengte187 cmGewicht75 kg
30G. LembetNationaliteitCentraal-Afrikaanse RepubliekLeeftijd37 jaarLengte185 cmGewicht75 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Nancy

Aanwinsten

  • E. DiamalundaAuxerre II · transfervrij6-9-26
  • P. Meïssa BaWidzew Łódź · transfervrij31-8-26
  • E. H. RaheriniainaParis FC · huur26-8-26
  • N. ObougoujacquetLe Havre · huur11-8-26
  • N. KandilAmiens · transfer8-8-26
  • T. BaldéEstac Troyes · transfervrij4-8-26
  • J. CoulibalyRennes · transfer27-7-26
  • Mamadou Fofana IIFC Aarau · transfer27-7-26

Vertrokken

  • O. SidibéCannes · transfervrij31-8-26
  • B. BokanguGuingamp · transfer31-8-26
  • M. ExpérienceDender · transfervrij11-8-26
  • J. EvansUniversidad Catolica · transfervrij28-7-26
  • M. GuendezGobelins · huur28-7-26
  • V. OuotroVitória SC · transfer27-7-26
  • Y. TandiaEpinal · huur21-7-26
  • T. BouriaudLaval · transfervrij2-7-26

Nancy: belangrijkste feiten

LandFrankrijk
Opgericht1967
StadionStade Marcel-Picot
Capaciteit20.087
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLigue 2
Positie in de stand2e · 19 punten

Nancy: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Nancy?

Nancy speelt zijn thuiswedstrijden in Stade Marcel-Picot (Tomblaine), dat plaats biedt aan 20.087 toeschouwers.

Op welke plaats staat Nancy in de stand?

Nancy staat 2e in de competitie Ligue 2 met 19 punten uit 10 wedstrijden (6 zeges, 1 gelijkspel, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Nancy weer?

Volgende wedstrijd: RED Star FC 93 – Nancy, ma 2 nov · 20:45 (Ligue 2).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Nancy?

Laatste competitiewedstrijd: Nancy 1–0 Laval (23-10-26).

Wie is de topscorer van Nancy?

De topscorer van de club in de competitie is I. Housni met 2 doelpunten.

Nancy: programma, stand en voorspellingen

Nancy (Frankrijk) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Ligue 2), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Ligue 2 staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.