Voetbal
Home › Clubs › RED Star FC 93
RED Star FC 93

RED Star FC 93: programma, uitslagen, stand en cijfers

Frankrijk · opgericht in 1897 · Stade de Paris (Stade Bauer)

RED Star FC 93: competities in 2026/27

RED Star FC 93: komende wedstrijden

ma 26 okt · 20:45Montpellier–RED Star FC 93
Ligue 2 · Onderlinge duels (H2H)ma 2 nov · 20:45RED Star FC 93TipNancyLigue 2 · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:00Dijon–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00RED Star FC 93–PAU
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Dunkerque–RED Star FC 93
Ligue 2

RED Star FC 93: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWWWW
17-10-26RED Star FC 930–1Saint Etienne
Ligue 2
10-10-26Clermont Foot2–3RED Star FC 93
Ligue 2
19-9-26Guingamp1–3RED Star FC 93
Ligue 2
14-9-26RED Star FC 931–0Metz
Ligue 2
4-9-26Laval1–2RED Star FC 93
Ligue 2
29-8-26RED Star FC 931–4Reims
Ligue 2
21-8-26Boulogne1–1RED Star FC 93
Ligue 2
14-8-26RED Star FC 930–0Sochaux
Ligue 2

RED Star FC 93: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

ma 26 okt · 20:45Montpellier–RED Star FC 93
Ligue 2
ma 2 nov · 20:45RED Star FC 93TipNancy
Ligue 2
vr 6 nov · 20:00Dijon–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00RED Star FC 93–PAU
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Dunkerque–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00RED Star FC 93–Grenoble
Ligue 2
za 2 jan · 20:00Rodez–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 15 jan · 20:00RED Star FC 93–Annecy
Ligue 2
vr 22 jan · 20:00Reims–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 29 jan · 20:00RED Star FC 93–Laval
Ligue 2
vr 5 feb · 20:00RED Star FC 93–Montpellier
Ligue 2
vr 12 feb · 20:00Nancy–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 19 feb · 20:00PAU–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 26 feb · 20:00RED Star FC 93–Guingamp
Ligue 2
vr 5 mrt · 20:00Grenoble–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 12 mrt · 20:00RED Star FC 93–Dijon
Ligue 2
vr 19 mrt · 20:00Saint Etienne–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 2 apr · 20:00RED Star FC 93–Boulogne
Ligue 2
vr 9 apr · 20:00Sochaux–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 16 apr · 20:00RED Star FC 93–Nantes
Ligue 2
vr 23 apr · 20:00RED Star FC 93–Rodez
Ligue 2
vr 30 apr · 20:00Annecy–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 7 mei · 20:00RED Star FC 93–Dunkerque
Ligue 2
vr 14 mei · 20:00Metz–RED Star FC 93
Ligue 2
za 22 mei · 20:00RED Star FC 93–Clermont Foot
Ligue 2
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
17-10-26RED Star FC 930–1Saint Etienne
Ligue 2
10-10-26Clermont Foot2–3RED Star FC 93
Ligue 2
19-9-26Guingamp1–3RED Star FC 93
Ligue 2
14-9-26RED Star FC 931–0Metz
Ligue 2
4-9-26Laval1–2RED Star FC 93
Ligue 2
29-8-26RED Star FC 931–4Reims
Ligue 2
21-8-26Boulogne1–1RED Star FC 93
Ligue 2
14-8-26RED Star FC 930–0Sochaux
Ligue 2
8-8-26Nantes0–1RED Star FC 93
Ligue 2

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

RED Star FC 93: positie in de stand – Ligue 2

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
4Reims94-5-019:1117WGGWG
5PAU105-2-313:1017WWWWV
6RED Star FC 9395-2-212:1017VWWWW
7Annecy105-1-414:1216WVWVV
8Metz103-5-216:1414GWVGV

RED Star FC 93: seizoensstatistieken (Ligue 2)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen0,5 / 1,3
Uit: voor / tegen2,0 / 1,0
De nul gehouden3
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten24
Gele kaarten per wedstrijd2,7
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (8×) · 4-1-3-2 (1×)

RED Star FC 93: spelersstatistieken (Ligue 2)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
D. DurandMID9718502013107,21
D. DurivauxVER98100031107,08
J. Ikanga A NgeleAAN942242108206,99
I. HalifaMID97240273206,94
R. HachemMID32250030106,90
E. ZidaneVER87010121206,90
S. RenelMID73911143106,85
K. CabralAAN756012177106,77
T. MagninVER96760141106,69
S. KhaouiAAN95141172206,60
K. CisséMID959800136106,57
G. KyeremehAAN51910021006,55
G. TraniMID2310000006,45
M. HuardVER96700000106,43
Leonardo ButaVER2540000006,09
Mahamadou DiawaraMID2530000105,87
B. DangerVER52400000105,68
Cheick KonateMID51130000205,55
Idrissa SabalyMID5900030105,35
J. EscartinVER42780031105,31
I. DespotovicAAN2290000004,26
C. Bianay BalcotVER1230020003,27
A. HachemAAN11000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie RED Star FC 93

Keepers

1Yanis Benchaouch MartyNationaliteitFrankrijkLeeftijd19 jaar
16G. PoussinNationaliteitFrankrijkLeeftijd26 jaarLengte184 cmGewicht84 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers RED Star FC 93

Aanwinsten

  • G. KyeremehLe Havre · transfer31-8-26
  • I. DespotovicLausanne · transfervrij31-8-26
  • Mahamadou DiawaraLyon · huur31-8-26
  • C. Bianay BalcotTorino · huur31-8-26
  • Idrissa SabalyStrasbourg · huur25-8-26
  • Leonardo ButaUdinese · transfer18-8-26
  • Yanis Benchaouch MartyMonaco · transfervrij15-7-26
  • E. ZidaneReal Betis II · transfervrij3-7-26

Vertrokken

  • B. PierretNantes · transfer31-8-26
  • R. HachemNantes · transfer26-8-26
  • A. HachemExcelsior Virton · huur13-8-26
  • H. BenaliPAU · transfer30-7-26
  • R. DoucouréAubagne · transfervrij30-7-26
  • Q. BeunardeauCannes · transfer30-6-26
  • P. Meïssa BaWidzew Łódź · terug van verhuur29-6-26
  • R. DoucouréDoucoure Rayane · transfervrij29-6-26

RED Star FC 93: belangrijkste feiten

LandFrankrijk
Opgericht1897
StadionStade de Paris (Stade Bauer)
Capaciteit10.000
Ondergrondkunstgras
CompetitieLigue 2
Positie in de stand6e · 17 punten

RED Star FC 93: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt RED Star FC 93?

RED Star FC 93 speelt zijn thuiswedstrijden in Stade de Paris (Stade Bauer) (Saint-Ouen), dat plaats biedt aan 10.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat RED Star FC 93 in de stand?

RED Star FC 93 staat 6e in de competitie Ligue 2 met 17 punten uit 9 wedstrijden (5 zeges, 2 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt RED Star FC 93 weer?

Volgende wedstrijd: Montpellier – RED Star FC 93, ma 26 okt · 20:45 (Ligue 2).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van RED Star FC 93?

Laatste competitiewedstrijd: RED Star FC 93 0–1 Saint Etienne (17-10-26).

Wie is de topscorer van RED Star FC 93?

De topscorer van de club in de competitie is D. Durand met 5 doelpunten.

RED Star FC 93: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van RED Star FC 93 (Frankrijk) in alle competities van dit seizoen (Ligue 2): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Ligue 2 staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.