Voetbal
Home › Clubs › Montpellier
Montpellier

Montpellier: programma, uitslagen, stand en cijfers

Frankrijk · opgericht in 1974 · Stade de la Mosson-Mondial 98

Montpellier: competities in 2026/27

Montpellier: komende wedstrijden

ma 26 okt · 20:45Montpellier–RED Star FC 93
Ligue 2 · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 14:00AnnecyTipMontpellierLigue 2 · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:00Montpellier–Metz
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Laval–Montpellier
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Montpellier–Nantes
Ligue 2

Montpellier: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWGWV
19-10-26Rodez0–3MontpellierLigue 2
9-10-26Montpellier2–0Grenoble
Ligue 2
18-9-26Reims1–1Montpellier
Ligue 2
11-9-26Montpellier1–0PAU
Ligue 2
5-9-26Saint Etienne3–1Montpellier
Ligue 2
28-8-26Montpellier0–0Boulogne
Ligue 2
21-8-26Dunkerque0–1Montpellier
Ligue 2
14-8-26Nancy0–1Montpellier
Ligue 2

Montpellier: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

ma 26 okt · 20:45Montpellier–RED Star FC 93
Ligue 2
za 31 okt · 14:00AnnecyTipMontpellier
Ligue 2
vr 6 nov · 20:00Montpellier–Metz
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Laval–Montpellier
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Montpellier–Nantes
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00Sochaux–Montpellier
Ligue 2
za 2 jan · 20:00Montpellier–Guingamp
Ligue 2
vr 15 jan · 20:00Montpellier–Clermont Foot
Ligue 2
vr 22 jan · 20:00Grenoble–Montpellier
Ligue 2
vr 29 jan · 20:00Montpellier–Rodez
Ligue 2
vr 5 feb · 20:00RED Star FC 93–Montpellier
Ligue 2
vr 12 feb · 20:00Montpellier–Reims
Ligue 2
vr 19 feb · 20:00Metz–Montpellier
Ligue 2
vr 26 feb · 20:00Montpellier–Laval
Ligue 2
vr 5 mrt · 20:00Montpellier–Annecy
Ligue 2
vr 12 mrt · 20:00Clermont Foot–Montpellier
Ligue 2
vr 19 mrt · 20:00PAU–Montpellier
Ligue 2
vr 2 apr · 20:00Montpellier–Dunkerque
Ligue 2
vr 9 apr · 20:00Guingamp–Montpellier
Ligue 2
vr 16 apr · 20:00Montpellier–Sochaux
Ligue 2
vr 23 apr · 20:00Nantes–Montpellier
Ligue 2
vr 30 apr · 20:00Montpellier–Saint Etienne
Ligue 2
vr 7 mei · 20:00Boulogne–Montpellier
Ligue 2
vr 14 mei · 20:00Montpellier–Nancy
Ligue 2
za 22 mei · 20:00Dijon–Montpellier
Ligue 2
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
19-10-26Rodez0–3Montpellier
Ligue 2
9-10-26Montpellier2–0Grenoble
Ligue 2
18-9-26Reims1–1Montpellier
Ligue 2
11-9-26Montpellier1–0PAU
Ligue 2
5-9-26Saint Etienne3–1Montpellier
Ligue 2
28-8-26Montpellier0–0Boulogne
Ligue 2
21-8-26Dunkerque0–1Montpellier
Ligue 2
14-8-26Nancy0–1Montpellier
Ligue 2
8-8-26Montpellier1–1Dijon
Ligue 2

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Montpellier: positie in de stand – Ligue 2

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Saint Etienne108-1-123:825WWWGV
2Nancy106-1-312:819WWWWV
3Montpellier95-3-111:518WWGWV
4Reims94-5-019:1117WGGWG
5PAU105-2-313:1017WWWWV

Montpellier: seizoensstatistieken (Ligue 2)

Doelpunten voor per wedstrijd1,2
Doelpunten tegen per wedstrijd0,6
Thuis: voor / tegen1,0 / 0,3
Uit: voor / tegen1,4 / 0,8
De nul gehouden6
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten21
Gele kaarten per wedstrijd2,3
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (6×) · 4-3-3 (2×) · 4-1-4-1 (1×)

Montpellier: spelersstatistieken (Ligue 2)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. LaporteVER98100030207,38
D. MeddahMID86091062407,23
F. TardieuMID76250132107,21
A. SissokoVER1800011107,20
T. Sainte-LuceVER97891083107,14
Y. ZouaouiVER21100020007,11
N. PaysAAN980230138007,10
Y. IssoufouAAN41031041007,00
E. TchatoVER21800000106,99
Y. MouangaVER75490020306,99
Y. BenhattabMID1120000006,90
N. MukieleAAN859711126206,82
T. ChennahiMID73980141106,82
Lacine Megnan-PaveAAN745321145106,81
N. Vidal-CartouxMID74250081006,74
M. CamaraAAN645610128006,64
J. HatchiAAN2280011006,50
Hichem AbderrebiMID92970061106,50
Naoufel El HannachVER85050042205,89
Daryll BenlahlouAAN71401142005,87
Gregory AyemMID51570053104,82

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Montpellier

Keepers

1M. MichelNationaliteitFrankrijkLeeftijd34 jaarLengte189 cmGewicht85 kg
31S. NgapandouetnbuNationaliteitKameroenLeeftijd22 jaarLengte186 cmGewicht74 kg
50V. DžodićNationaliteitServiëLeeftijd19 jaarLengte185 cmGewicht57 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Montpellier

Aanwinsten

  • Y. BenhattabNantes · transfer3-9-26
  • J. HatchiLorient · huur31-8-26
  • A. SissokoGuingamp · transfervrij30-8-26
  • Y. ZouaouiLe Havre · transfer27-8-26
  • N. MukieleRennes · huur1-8-26
  • Gregory AyemRacing Colombes 92 · transfervrij20-7-26
  • Daryll BenlahlouLyon · huur20-7-26
  • M. CamaraLaval · transfer15-7-26

Vertrokken

  • J. NdiayeValenciennes · huur1-9-26
  • K. FayadHNK Hajduk Split · transfer31-8-26
  • C. JullienDender · transfervrij27-8-26
  • E. TchatoFrosinone · transfer24-8-26
  • T. SavanierMetz · transfervrij9-8-26
  • G. NgossoSokół Ostróda · transfervrij30-7-26
  • C. MamiloMamilo Craig · transfervrij30-7-26
  • L. Mincarelli DavinEstrela · transfer30-7-26

Montpellier: belangrijkste feiten

LandFrankrijk
Opgericht1974
StadionStade de la Mosson-Mondial 98
Capaciteit32.939
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLigue 2
Positie in de stand3e · 18 punten

Montpellier: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Montpellier?

Montpellier speelt zijn thuiswedstrijden in Stade de la Mosson-Mondial 98 (Montpellier), dat plaats biedt aan 32.939 toeschouwers.

Op welke plaats staat Montpellier in de stand?

Montpellier staat 3e in de competitie Ligue 2 met 18 punten uit 9 wedstrijden (5 zeges, 3 gelijke spelen, 1 nederlaag).

Wanneer speelt Montpellier weer?

Volgende wedstrijd: Montpellier – RED Star FC 93, ma 26 okt · 20:45 (Ligue 2).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Montpellier?

Laatste competitiewedstrijd: Rodez 0–3 Montpellier (19-10-26).

Wie is de topscorer van Montpellier?

De topscorer van de club in de competitie is N. Pays met 3 doelpunten.

Montpellier: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Montpellier (Frankrijk) in alle competities van dit seizoen (Ligue 2): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Ligue 2 staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.