Voetbal
Home › Clubs › Laval
Laval

Laval: programma, uitslagen, stand en cijfers

Frankrijk · opgericht in 1902 · Stade Francis Le Basser

Laval: competities in 2026/27

Laval: komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:00LavalTipBoulogneLigue 2 · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:00Saint Etienne–Laval
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Laval–Montpellier
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Annecy–Laval
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00Laval–Dunkerque
Ligue 2

Laval: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVGVGV
23-10-26Nancy1–0LavalLigue 2
16-10-26Laval3–3Clermont Foot
Ligue 2
9-10-26PAU3–2Laval
Ligue 2
18-9-26Laval1–1Sochaux
Ligue 2
11-9-26Dijon3–2Laval
Ligue 2
4-9-26Laval1–2RED Star FC 93
Ligue 2
28-8-26Laval0–3Grenoble
Ligue 2
22-8-26Metz1–1Laval
Ligue 2

Laval: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:00LavalTipBoulogne
Ligue 2
vr 6 nov · 20:00Saint Etienne–Laval
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Laval–Montpellier
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Annecy–Laval
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00Laval–Dunkerque
Ligue 2
za 2 jan · 20:00Reims–Laval
Ligue 2
vr 15 jan · 20:00Laval–Guingamp
Ligue 2
vr 22 jan · 20:00Laval–PAU
Ligue 2
vr 29 jan · 20:00RED Star FC 93–Laval
Ligue 2
vr 5 feb · 20:00Laval–Dijon
Ligue 2
vr 12 feb · 20:00Clermont Foot–Laval
Ligue 2
vr 19 feb · 20:00Laval–Annecy
Ligue 2
vr 26 feb · 20:00Montpellier–Laval
Ligue 2
vr 5 mrt · 20:00Boulogne–Laval
Ligue 2
vr 12 mrt · 20:00Laval–Reims
Ligue 2
vr 19 mrt · 20:00Guingamp–Laval
Ligue 2
vr 2 apr · 20:00Laval–Metz
Ligue 2
vr 9 apr · 20:00Dunkerque–Laval
Ligue 2
vr 16 apr · 20:00Laval–Saint Etienne
Ligue 2
vr 23 apr · 20:00Sochaux–Laval
Ligue 2
vr 30 apr · 20:00Laval–Nancy
Ligue 2
vr 7 mei · 20:00Grenoble–Laval
Ligue 2
vr 14 mei · 20:00Nantes–Laval
Ligue 2
za 22 mei · 20:00Laval–Rodez
Ligue 2
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26Nancy1–0Laval
Ligue 2
16-10-26Laval3–3Clermont Foot
Ligue 2
9-10-26PAU3–2Laval
Ligue 2
18-9-26Laval1–1Sochaux
Ligue 2
11-9-26Dijon3–2Laval
Ligue 2
4-9-26Laval1–2RED Star FC 93
Ligue 2
28-8-26Laval0–3Grenoble
Ligue 2
22-8-26Metz1–1Laval
Ligue 2
14-8-26Laval2–1Nantes
Ligue 2
8-8-26Rodez3–1Laval
Ligue 2

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Laval: positie in de stand – Ligue 2

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
16Grenoble102-2-69:178VVVGW
17Clermont Foot100-7-39:147VGVGG
18Laval101-3-613:216VGVGV

Laval: seizoensstatistieken (Ligue 2)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd2,1
Thuis: voor / tegen1,4 / 2,0
Uit: voor / tegen1,2 / 2,2
De nul gehouden0
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten22
Gele kaarten per wedstrijd2,2
Rode kaarten2

Meest gebruikte formaties

4-3-1-2 (8×) · 4-3-3 (1×) · 3-4-1-2 (1×)

Laval: spelersstatistieken (Ligue 2)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. HoudayerAAN10732302211206,86
A. KantéAAN837430178006,84
C. GourichyAAN8900020006,84
A. BeaudouinVER73280032106,75
E. ClavreulMID956724124106,67
L. SambVER52010020006,64
E. MoutonVER97630281206,58
T. DagoAAN741920125206,57
A. MoussaouiAAN3660111006,54
S. SannaMID1084310111006,51
C. FatouAAN2340100006,48
J. GaudinVER106930053106,43
T. BouriaudMID32080000106,39
A. DialloMID1130010006,30
Mohamed SouaréAAN1110000006,30
M. SelloukiAAN21630041006,26
Chafik Gourichy23770173106,26
O. KonateAAN1260010006,20
F. CoquelinMID2370000006,13
W. BiandaVER97530020206,04
A. LôVER86180020005,89
Y. CourtMID61430062205,29
C. MandoukiMID85270051105,07
J. MaggiottiMID62751081214,58
N. MupembaAAN2360010004,28
S. BaneVER53791021014,05
M. SidibeVER31400010101,98
S. MellierMID21320010101,57

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Laval

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Laval

Aanwinsten

  • A. DialloLens · transfer31-8-26
  • C. FatouBoulogne · transfervrij20-7-26
  • F. CoquelinNantes · transfervrij5-7-26
  • T. BouriaudNancy · transfervrij2-7-26
  • A. MoussaouiAngers · transfervrij30-6-26
  • C. GourichyThionville Lusitanos · transfervrij30-6-26
  • A. LôAmiens · transfer30-6-26
  • J. GaudinCharleroi · transfer30-6-26

Vertrokken

  • N. MupembaRapperswil · transfer2-9-26
  • M. SelloukiRio Ave · transfer25-8-26
  • A. Faurand-TournaireHa Noi · transfer18-8-26
  • M. AdiléhouAdilehou Moise · transfervrij27-7-26
  • M. CamaraMontpellier · transfer15-7-26
  • T. ThomasFleury 91 · transfervrij12-7-26
  • M. TchokountéRouen · transfervrij30-6-26
  • P. OuanehUta Arad · transfervrij30-6-26

Laval: belangrijkste feiten

LandFrankrijk
Opgericht1902
StadionStade Francis Le Basser
Capaciteit18.607
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLigue 2
Positie in de stand18e · 6 punten

Laval: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Laval?

Laval speelt zijn thuiswedstrijden in Stade Francis Le Basser (Laval), dat plaats biedt aan 18.607 toeschouwers.

Op welke plaats staat Laval in de stand?

Laval staat 18e in de competitie Ligue 2 met 6 punten uit 10 wedstrijden (1 zege, 3 gelijke spelen, 6 nederlagen).

Wanneer speelt Laval weer?

Volgende wedstrijd: Laval – Boulogne, vr 30 okt · 20:00 (Ligue 2).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Laval?

Laatste competitiewedstrijd: Nancy 1–0 Laval (23-10-26).

Wie is de topscorer van Laval?

De topscorer van de club in de competitie is A. Kanté met 3 doelpunten.

Laval: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Laval (Frankrijk) in alle competities van dit seizoen (Ligue 2): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Ligue 2 staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.