Voetbal
Home › Clubs › Dijon
Dijon

Dijon: programma, uitslagen, stand en cijfers

Frankrijk · opgericht in 1936 · Stade Gaston-Gérard

Dijon: competities in 2026/27

Dijon: komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:00GrenobleTipDijonLigue 2 · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:00Dijon–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Nancy–Dijon
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Dijon–Sochaux
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00Guingamp–Dijon
Ligue 2

Dijon: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVWWW
24-10-26Dijon1–2RodezLigue 2
16-10-26Reims4–2Dijon
Ligue 2
12-10-26Dijon4–2Metz
Ligue 2
18-9-26Annecy1–2Dijon
Ligue 2
11-9-26Dijon3–2Laval
Ligue 2
4-9-26Boulogne1–1Dijon
Ligue 2
31-8-26Dijon2–3Saint Etienne
Ligue 2
21-8-26Clermont Foot1–1Dijon
Ligue 2

Dijon: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

vr 30 okt · 20:00GrenobleTipDijon
Ligue 2
vr 6 nov · 20:00Dijon–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Nancy–Dijon
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Dijon–Sochaux
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00Guingamp–Dijon
Ligue 2
za 2 jan · 20:00Dijon–Nantes
Ligue 2
vr 15 jan · 20:00Dijon–Dunkerque
Ligue 2
vr 22 jan · 20:00Metz–Dijon
Ligue 2
vr 29 jan · 20:00Dijon–Clermont Foot
Ligue 2
vr 5 feb · 20:00Laval–Dijon
Ligue 2
vr 12 feb · 20:00Dijon–Grenoble
Ligue 2
vr 19 feb · 20:00Sochaux–Dijon
Ligue 2
vr 26 feb · 20:00Dijon–Nancy
Ligue 2
vr 5 mrt · 20:00Dunkerque–Dijon
Ligue 2
vr 12 mrt · 20:00RED Star FC 93–Dijon
Ligue 2
vr 19 mrt · 20:00Dijon–Annecy
Ligue 2
vr 2 apr · 20:00Rodez–Dijon
Ligue 2
vr 9 apr · 20:00Dijon–Reims
Ligue 2
vr 16 apr · 20:00Dijon–Guingamp
Ligue 2
vr 23 apr · 20:00Saint Etienne–Dijon
Ligue 2
vr 30 apr · 20:00Dijon–Boulogne
Ligue 2
vr 7 mei · 20:00Nantes–Dijon
Ligue 2
vr 14 mei · 20:00PAU–Dijon
Ligue 2
za 22 mei · 20:00Dijon–Montpellier
Ligue 2
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Dijon1–2Rodez
Ligue 2
16-10-26Reims4–2Dijon
Ligue 2
12-10-26Dijon4–2Metz
Ligue 2
18-9-26Annecy1–2Dijon
Ligue 2
11-9-26Dijon3–2Laval
Ligue 2
4-9-26Boulogne1–1Dijon
Ligue 2
31-8-26Dijon2–3Saint Etienne
Ligue 2
21-8-26Clermont Foot1–1Dijon
Ligue 2
14-8-26Dijon0–1PAU
Ligue 2
8-8-26Montpellier1–1Dijon
Ligue 2

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Dijon: positie in de stand – Ligue 2

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
7Annecy105-1-414:1216WVWVV
8Metz103-5-216:1414GWVGV
9Dijon103-3-417:1812VVWWW
10Dunkerque103-3-414:1612GWVVW
11Guingamp103-2-513:1511WVVVW

Dijon: seizoensstatistieken (Ligue 2)

Doelpunten voor per wedstrijd1,7
Doelpunten tegen per wedstrijd1,8
Thuis: voor / tegen2,0 / 2,0
Uit: voor / tegen1,4 / 1,6
De nul gehouden0
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten14
Gele kaarten per wedstrijd1,4
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-1-3-2 (8×) · 4-4-2 (1×) · 4-3-1-2 (1×)

Dijon: spelersstatistieken (Ligue 2)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Júlio TavaresAAN93264198007,15
Samy Olivier ChouchaneMID951430128007,10
A. Lago142721116006,99
Ange LagoAAN53452185006,88
Q. BernardVER108431092006,86
A. LembezatMID1059121199206,71
J. MariéMID106081173006,62
L. LacroixVER109000070206,52
B. NdeziMID107400194106,50
B. DialloVER21450000006,45
Luis PuleriVER190000006,30
P. BellonMID95960330106,06
Y. BarkaAAN628620113005,73
B. HamadaVER63920021105,48
M. BarretoMID62880063005,44
M. FatyVER74610010005,37
T. DongAAN838511114105,36
Y. AkaVER52500010104,63
H. Vargas-RíosMID71591032104,45
W. DioufVER52690000303,63
H. MimouneMID120000003,22
I. BouleghchaVER32700000002,77
A. NtamackAAN837300112002,52

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Dijon

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Dijon

Aanwinsten

  • T. MeynadierBastia · transfervrij6-9-26
  • Ange LagoMarseille · transfervrij28-8-26
  • M. FatyLe Puy Foot · transfervrij30-6-26
  • A. BargainChasselay MDA · transfervrij30-6-26
  • I. BouleghchaLe Puy Foot · transfervrij30-6-26
  • J. MeyerBourg-en-bresse 01 · terug van verhuur29-6-26
  • A. DjaeLimonest · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • J. DominguesAl Kholood · transfer12-8-26
  • L. DupontChâteaubriant · huur2-7-26
  • J. MeyerCSKA 1948 · transfervrij30-6-26
  • I. DialloToulouse · transfervrij30-6-26
  • L. MontfortBourg-en-bresse 01 · transfervrij30-6-26
  • H. MimouneMimoune Hatem · transfervrij29-6-26
  • Z. MocoBoulogne · transfer31-1-26
  • A. DjaeLimonest · huur25-1-26

Dijon: belangrijkste feiten

LandFrankrijk
Opgericht1936
StadionStade Gaston-Gérard
Capaciteit16.098
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLigue 2
Positie in de stand9e · 12 punten

Dijon: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Dijon?

Dijon speelt zijn thuiswedstrijden in Stade Gaston-Gérard (Dijon), dat plaats biedt aan 16.098 toeschouwers.

Op welke plaats staat Dijon in de stand?

Dijon staat 9e in de competitie Ligue 2 met 12 punten uit 10 wedstrijden (3 zeges, 3 gelijke spelen, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Dijon weer?

Volgende wedstrijd: Grenoble – Dijon, vr 30 okt · 20:00 (Ligue 2).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Dijon?

Laatste competitiewedstrijd: Dijon 1–2 Rodez (24-10-26).

Wie is de topscorer van Dijon?

De topscorer van de club in de competitie is Júlio Tavares met 4 doelpunten.

Dijon: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Dijon (Frankrijk) in alle competities van dit seizoen (Ligue 2): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Ligue 2 staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.