Voetbal
Home › Clubs › Saint Etienne
Saint Etienne

Saint Etienne: programma, uitslagen, stand en cijfers

Frankrijk · opgericht in 1920 · Stade Geoffroy-Guichard

Saint Etienne: competities in 2026/27

Saint Etienne: komende wedstrijden

za 31 okt · 20:00GuingampTipSaint EtienneLigue 2 · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:00Saint Etienne–Laval
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Reims–Saint Etienne
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Saint Etienne–Nancy
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00PAU–Saint Etienne
Ligue 2

Saint Etienne: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWWGV
24-10-26Saint Etienne1–0NantesLigue 2
17-10-26RED Star FC 930–1Saint Etienne
Ligue 2
10-10-26Saint Etienne2–0Rodez
Ligue 2
19-9-26Metz2–2Saint Etienne
Ligue 2
12-9-26Dunkerque2–1Saint Etienne
Ligue 2
5-9-26Saint Etienne3–1Montpellier
Ligue 2
31-8-26Dijon2–3Saint Etienne
Ligue 2
22-8-26Saint Etienne4–0Grenoble
Ligue 2

Saint Etienne: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 20:00GuingampTipSaint Etienne
Ligue 2
vr 6 nov · 20:00Saint Etienne–Laval
Ligue 2
vr 20 nov · 20:00Reims–Saint Etienne
Ligue 2
vr 4 dec · 20:00Saint Etienne–Nancy
Ligue 2
vr 11 dec · 20:00PAU–Saint Etienne
Ligue 2
za 2 jan · 20:00Annecy–Saint Etienne
Ligue 2
vr 15 jan · 20:00Saint Etienne–Boulogne
Ligue 2
vr 22 jan · 20:00Clermont Foot–Saint Etienne
Ligue 2
vr 29 jan · 20:00Saint Etienne–Dunkerque
Ligue 2
vr 5 feb · 20:00Grenoble–Saint Etienne
Ligue 2
vr 12 feb · 20:00Saint Etienne–Metz
Ligue 2
vr 19 feb · 20:00Boulogne–Saint Etienne
Ligue 2
vr 26 feb · 20:00Saint Etienne–Sochaux
Ligue 2
vr 5 mrt · 20:00Saint Etienne–Guingamp
Ligue 2
vr 12 mrt · 20:00Nantes–Saint Etienne
Ligue 2
vr 19 mrt · 20:00Saint Etienne–RED Star FC 93
Ligue 2
vr 2 apr · 20:00Nancy–Saint Etienne
Ligue 2
vr 9 apr · 20:00Saint Etienne–Annecy
Ligue 2
vr 16 apr · 20:00Laval–Saint Etienne
Ligue 2
vr 23 apr · 20:00Saint Etienne–Dijon
Ligue 2
vr 30 apr · 20:00Montpellier–Saint Etienne
Ligue 2
vr 7 mei · 20:00Saint Etienne–Reims
Ligue 2
vr 14 mei · 20:00Rodez–Saint Etienne
Ligue 2
za 22 mei · 20:00Saint Etienne–PAU
Ligue 2
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Saint Etienne1–0Nantes
Ligue 2
17-10-26RED Star FC 930–1Saint Etienne
Ligue 2
10-10-26Saint Etienne2–0Rodez
Ligue 2
19-9-26Metz2–2Saint Etienne
Ligue 2
12-9-26Dunkerque2–1Saint Etienne
Ligue 2
5-9-26Saint Etienne3–1Montpellier
Ligue 2
31-8-26Dijon2–3Saint Etienne
Ligue 2
22-8-26Saint Etienne4–0Grenoble
Ligue 2
14-8-26Saint Etienne3–1Clermont Foot
Ligue 2
8-8-26Sochaux0–3Saint Etienne
Ligue 2

Bijgewerkt: 26 oktober 2026

Saint Etienne: positie in de stand – Ligue 2

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Saint Etienne108-1-123:825WWWGV
2Nancy106-1-312:819WWWWV
3Montpellier95-3-111:518WWGWV

Saint Etienne: seizoensstatistieken (Ligue 2)

Doelpunten voor per wedstrijd2,3
Doelpunten tegen per wedstrijd0,8
Thuis: voor / tegen2,6 / 0,4
Uit: voor / tegen2,0 / 1,2
De nul gehouden5
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten17
Gele kaarten per wedstrijd1,7
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (8×) · 4-4-2 (1×)

Saint Etienne: spelersstatistieken (Ligue 2)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. BreumMID959025106307,43
A. BoakyeMID1082063208307,42
Á. CsongvaiMID109001294107,25
I. CardonaAAN1070854167007,22
S. NairVER98100061107,09
K. PedroVER108671094106,99
J. Le CardinalVER97440020206,99
T. BalloAAN1061852158006,97
M. BernauerMID108301066106,96
João FerreiraVER73880030106,96
M. JaberMID3490121006,95
L. StassinAAN2610010006,90
T. SvetlinMID63760132106,83
Z. DavitashviliAAN95121286106,82
J. DuffusAAN102161063106,63
B. OldAAN73990000106,51
Chico LambaVER2360000006,38
Adam BaallalMID5540011003,64
N. El JamaliMID3150000003,17
N. Kasia NkondoVER2220000002,64
E. DhaouiMID1100000002,10

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Saint Etienne

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Saint Etienne

Aanwinsten

  • T. SvetlinKorona Kielce · transfer9-8-26
  • L. LavalléeChateauroux · transfervrij28-7-26
  • Á. CsongvaiAIK Stockholm · transfer14-7-26
  • Mamour NdiayeSarpsborg 08 FF · transfer10-7-26
  • T. BalloWolfsberger AC · transfer10-7-26
  • J. BreumGO Ahead Eagles · transfer2-7-26
  • S. NairGuingamp · transfer30-6-26
  • Y. MaçonLarisa · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • S. StojkovićOFK Beograd · huur13-9-26
  • L. StassinSevilla · huur31-8-26
  • Y. MaçonGrenoble · transfervrij31-8-26
  • D. N'GuessanStade Brestois 29 · huur31-8-26
  • A. MoueffekCadiz · huur30-8-26
  • P. EkwahAuxerre · huur27-8-26
  • M. NadéDubai United · transfer25-8-26
  • E. AnnanRapid · huur24-8-26

Saint Etienne: belangrijkste feiten

LandFrankrijk
Opgericht1920
StadionStade Geoffroy-Guichard
Capaciteit41.965
Ondergrondnatuurgras
CompetitieLigue 2
Positie in de stand1e · 25 punten

Saint Etienne: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Saint Etienne?

Saint Etienne speelt zijn thuiswedstrijden in Stade Geoffroy-Guichard (Saint-Ètienne), dat plaats biedt aan 41.965 toeschouwers.

Op welke plaats staat Saint Etienne in de stand?

Saint Etienne staat 1e in de competitie Ligue 2 met 25 punten uit 10 wedstrijden (8 zeges, 1 gelijkspel, 1 nederlaag).

Wanneer speelt Saint Etienne weer?

Volgende wedstrijd: Guingamp – Saint Etienne, za 31 okt · 20:00 (Ligue 2).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Saint Etienne?

Laatste competitiewedstrijd: Saint Etienne 1–0 Nantes (24-10-26).

Wie is de topscorer van Saint Etienne?

De topscorer van de club in de competitie is A. Boakye met 6 doelpunten.

Saint Etienne: programma, stand en voorspellingen

Saint Etienne (Frankrijk) speelt dit seizoen in deze competities: Ligue 2. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Ligue 2 staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.