Voetbal
Home › Clubs › Aston Villa
Aston Villa

Aston Villa: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1874 · Villa Park

Aston Villa: competities in 2026/27

Aston Villa: komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:45Bournemouth–Aston Villa
EFL Cupza 31 okt · 21:00Aston Villa–FulhamPremier League · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 21:00Barcelona–Aston Villa
Champions League
zo 8 nov · 17:30Manchester United–Aston Villa
Premier League
za 21 nov · 16:00Aston Villa–Sunderland
Premier League

Aston Villa: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWGWV
24-10-26Aston Villa2–1Manchester City
Premier League
21-10-26Aston Villa3–1Viking
Champions League
17-10-26Newcastle0–1Aston Villa
Premier League
14-10-26Aston Villa6–0Fenerbahçe
Champions League
10-10-26Aston Villa2–2Brentford
Premier League
19-9-26Tottenham2–3Aston Villa
Premier League
16-9-26Coventry1–3Aston Villa
EFL Cup
12-9-26Aston Villa1–2Nottingham Forest
Premier League

Aston Villa: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:45Bournemouth–Aston Villa
EFL Cup
za 31 okt · 21:00Aston Villa–Fulham
Premier League
di 3 nov · 21:00Barcelona–Aston Villa
Champions League
zo 8 nov · 17:30Manchester United–Aston Villa
Premier League
za 21 nov · 16:00Aston Villa–Sunderland
Premier League
di 24 nov · 18:45Galatasaray–Aston Villa
Champions League
za 28 nov · 18:30Ipswich–Aston Villa
Premier League
wo 2 dec · 21:00Aston Villa–Everton
Premier League
za 5 dec · 16:00Aston Villa–Crystal Palace
Premier League
di 8 dec · 21:00Aston Villa–Paris Saint Germain
Champions League
za 12 dec · 16:00Coventry–Aston Villa
Premier League
za 19 dec · 16:00Chelsea–Aston Villa
Premier League
za 26 dec · 13:30Aston Villa–Leeds
Premier League
wo 30 dec · 21:15Aston Villa–Liverpool
Premier League
za 2 jan · 18:30Bournemouth–Aston Villa
Premier League
di 5 jan · 20:30Everton–Aston Villa
Premier League
za 16 jan · 16:00Aston Villa–Manchester United
Premier League
di 19 jan · 21:00Aston Villa–Borussia Dortmund
Champions League
za 23 jan · 16:00Fulham–Aston Villa
Premier League
wo 27 jan · 21:00Slavia Praha–Aston Villa
Champions League
za 30 jan · 16:00Aston Villa–Ipswich
Premier League
za 6 feb · 16:00Sunderland–Aston Villa
Premier League
wo 10 feb · 21:00Aston Villa–Bournemouth
Premier League
za 20 feb · 16:00Leeds–Aston Villa
Premier League
za 27 feb · 16:00Aston Villa–Chelsea
Premier League
wo 3 mrt · 21:00Liverpool–Aston Villa
Premier League
za 13 mrt · 16:00Aston Villa–Hull City
Premier League
za 20 mrt · 16:00Nottingham Forest–Aston Villa
Premier League
za 10 apr · 16:00Aston Villa–Brighton
Premier League
za 17 apr · 16:00Arsenal–Aston Villa
Premier League
za 24 apr · 16:00Aston Villa–Coventry
Premier League
za 1 mei · 16:00Crystal Palace–Aston Villa
Premier League
za 8 mei · 16:00Brentford–Aston Villa
Premier League
za 15 mei · 16:00Aston Villa–Newcastle
Premier League
zo 23 mei · 16:00Manchester City–Aston Villa
Premier League
zo 30 mei · 17:00Aston Villa–Tottenham
Premier League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Aston Villa2–1Manchester City
Premier League
21-10-26Aston Villa3–1Viking
Champions League
17-10-26Newcastle0–1Aston Villa
Premier League
14-10-26Aston Villa6–0Fenerbahçe
Champions League
10-10-26Aston Villa2–2Brentford
Premier League
19-9-26Tottenham2–3Aston Villa
Premier League
16-9-26Coventry1–3Aston Villa
EFL Cup
12-9-26Aston Villa1–2Nottingham Forest
Premier League
8-9-26Club Brugge KV2–3Aston Villa
Champions League
5-9-26Hull City0–0Aston Villa
Premier League
31-8-26Aston Villa0–1Arsenal
Premier League
23-8-26Brighton4–0Aston Villa
Premier League
12-8-26Paris Saint Germain2–1Aston Villa
UEFA Super Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Aston Villa: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • M. Cisseheupblessure
  • A. Onanaknieblessure
  • M. Ruggerispierblessure
  • A. Wan-Bissakaspierblessure

Aston Villa: positie in de stand – Premier League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
4Chelsea84-1-317:1513VWWVG
5Liverpool73-3-19:812WVWGW
6Aston Villa83-2-39:1211WWGWV
7Brentford72-4-113:810VGWGG
8Leeds72-4-19:610GVGWG

Aston Villa: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
1Paris Saint Germain314:59
2Aston Villa312:39
3Liverpool312:79
4Real Madrid310:59

Aston Villa: seizoensstatistieken (Premier League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd1,5
Thuis: voor / tegen1,3 / 1,5
Uit: voor / tegen1,0 / 1,5
De nul gehouden2
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten18
Gele kaarten per wedstrijd2,3
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (8×)

Aston Villa: spelersstatistieken (Premier League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. ManzambiMID42572294007,40
N. JacksonAAN755140167207,36
J. McGinnMID86371373206,89
Alysson EdwardAAN61431011206,89
B. KamaraMID87140120006,87
A. Wan-BissakaVER62780000006,87
I. MbayeAAN4860052006,65
R. BarkleyMID83730052006,63
M. RuggeriVER41580010006,63
João GomesMID53700100216,63
L. GoretzkaMID2260010006,60
V. LindelöfVER87200011006,58
M. CashVER75680020406,56
E. BuendíaAAN856410112206,53
T. AbrahamAAN4840000006,45
George HemmingsMID52990011006,36
A. GarnachoAAN3360000006,33
Pau TorresVER52920000006,26
I. MaatsenVER54200061106,21
T. MingsVER64410020105,97
L. BogardeMID1160000003,30

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Aston Villa

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Aston Villa

Aanwinsten

  • I. MbayeParis Saint Germain · transfer31-8-26
  • T. Harwood-BellisSouthampton · transfer31-8-26
  • L. GoretzkaBayern München · transfervrij27-8-26
  • N. JacksonChelsea · transfer27-8-26
  • A. Wan-BissakaWest Ham · huur20-8-26
  • M. RuggeriAtletico Madrid · transfer18-8-26
  • Z. SuzukiParma · transfer18-8-26
  • A. GarnachoChelsea · huur22-7-26

Vertrokken

  • L. BaileyOlympiakos Piraeus · transfer2-9-26
  • Aidan BorlandAccrington ST · huur31-8-26
  • T. RoweCharleroi · huur31-8-26
  • B. BurrowsWigan · huur31-8-26
  • L. LynchOxford United · huur31-8-26
  • Joshua FeeneyPeterborough · huur30-8-26
  • L. SousaShrewsbury · huur30-8-26
  • Aidan BorlandBorland Aidan · transfervrij30-8-26

Aston Villa: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1874
StadionVilla Park
Capaciteit42.824
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePremier League
Positie in de stand6e · 11 punten

Aston Villa: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Aston Villa?

Aston Villa speelt zijn thuiswedstrijden in Villa Park (Birmingham), dat plaats biedt aan 42.824 toeschouwers.

Op welke plaats staat Aston Villa in de stand?

Aston Villa staat 6e in de competitie Premier League met 11 punten uit 8 wedstrijden (3 zeges, 2 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Aston Villa weer?

Volgende wedstrijd: Bournemouth – Aston Villa, wo 28 okt · 20:45 (EFL Cup).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Aston Villa?

Laatste competitiewedstrijd: Aston Villa 2–1 Manchester City (24-10-26).

Wie is de topscorer van Aston Villa?

De topscorer van de club in de competitie is N. Jackson met 7 doelpunten.

Aston Villa: programma, stand en voorspellingen

Aston Villa (Engeland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Premier League, Champions League, UEFA Super Cup, EFL Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Premier League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.