Voetbal
Home › Clubs › Everton
Everton

Everton: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1878 · Hill Dickinson Stadium

Everton: competities in 2026/27

Premier League9e plaats, 10 puntenVolgende: Newcastle · ma 2 nov · 21:00
EFL Cupachtste finaleVolgende: Newcastle · do 29 okt · 20:45

Everton: komende wedstrijden

do 29 okt · 20:45Everton–Newcastle
EFL Cup · Onderlinge duels (H2H)ma 2 nov · 21:00Newcastle–EvertonPremier League · Onderlinge duels (H2H)vr 6 nov · 21:00Everton–CoventryPremier League
ma 23 nov · 21:00Brentford–Everton
Premier League
zo 29 nov · 13:00Everton–Liverpool
Premier League

Everton: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVGWG
24-10-26Arsenal2–0Everton
Premier League
17-10-26Everton0–2Chelsea
Premier League
11-10-26Hull City2–2Everton
Premier League
19-9-26Everton1–0Ipswich
Premier League
16-9-26Everton1–0Wolves
EFL Cup
12-9-26Tottenham0–0Everton
Premier League
6-9-26Everton2–2Manchester United
Premier League
29-8-26Bournemouth1–1Everton
Premier League

Everton: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

do 29 okt · 20:45Everton–Newcastle
EFL Cup
ma 2 nov · 21:00Newcastle–Everton
Premier League
vr 6 nov · 21:00Everton–Coventry
Premier League
ma 23 nov · 21:00Brentford–Everton
Premier League
zo 29 nov · 13:00Everton–Liverpool
Premier League
wo 2 dec · 21:00Aston Villa–Everton
Premier League
za 5 dec · 16:00Everton–Fulham
Premier League
za 12 dec · 16:00Brighton–Everton
Premier League
za 19 dec · 16:00Nottingham Forest–Everton
Premier League
za 26 dec · 16:00Everton–Sunderland
Premier League
di 29 dec · 21:15Everton–Manchester City
Premier League
vr 1 jan · 21:00Leeds–Everton
Premier League
di 5 jan · 20:30Everton–Aston Villa
Premier League
za 16 jan · 16:00Coventry–Everton
Premier League
za 23 jan · 16:00Everton–Brentford
Premier League
za 30 jan · 16:00Liverpool–Everton
Premier League
za 6 feb · 16:00Everton–Newcastle
Premier League
wo 10 feb · 21:00Everton–Leeds
Premier League
za 20 feb · 16:00Sunderland–Everton
Premier League
za 27 feb · 16:00Everton–Nottingham Forest
Premier League
wo 3 mrt · 21:00Manchester City–Everton
Premier League
za 13 mrt · 16:00Manchester United–Everton
Premier League
za 20 mrt · 16:00Everton–Tottenham
Premier League
za 10 apr · 16:00Crystal Palace–Everton
Premier League
za 17 apr · 16:00Everton–Bournemouth
Premier League
za 24 apr · 16:00Everton–Brighton
Premier League
za 1 mei · 16:00Fulham–Everton
Premier League
za 8 mei · 16:00Everton–Hull City
Premier League
za 15 mei · 16:00Chelsea–Everton
Premier League
zo 23 mei · 16:00Everton–Arsenal
Premier League
zo 30 mei · 17:00Ipswich–Everton
Premier League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Arsenal2–0Everton
Premier League
17-10-26Everton0–2Chelsea
Premier League
11-10-26Hull City2–2Everton
Premier League
19-9-26Everton1–0Ipswich
Premier League
16-9-26Everton1–0Wolves
EFL Cup
12-9-26Tottenham0–0Everton
Premier League
6-9-26Everton2–2Manchester United
Premier League
29-8-26Bournemouth1–1Everton
Premier League
26-8-26Preston0–4Everton
EFL Cup
22-8-26Everton2–0Crystal Palace
Premier League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Everton: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (11-10-26).

  • V. Mykolenkolichte blessure

Everton: positie in de stand – Premier League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
7Brentford72-4-113:810VGWGG
8Leeds72-4-19:610GVGWG
9Everton82-4-28:910VVGWG
10Ipswich83-1-412:1610GVWVW
11Hull City72-3-28:79VGVGG

Everton: seizoensstatistieken (Premier League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,0
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen1,3 / 1,0
Uit: voor / tegen0,8 / 1,3
De nul gehouden3
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten16
Gele kaarten per wedstrijd2,0
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×) · 4-1-4-1 (1×)

Everton: spelersstatistieken (Premier League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. TarkowskiVER87201141207,48
K. Dewsbury-HallMID871421126107,40
I. NdiayeMID21800143007,40
J. GarnerMID86000032307,03
V. MykolenkoVER76140000207,03
T. DiblingAAN3520021006,98
J. GrealishMID52990032006,96
J. BranthwaiteVER76300053006,89
Tyrique GeorgeMID84611062006,88
T. BarryAAN8685302012006,80
M. RöhlVER54310011106,77
H. ArmstrongMID86990162306,71
H. HackneyMID71730121006,63
J. O'BrienVER41250000006,57
BetoAAN2310010006,45
B. JohnsonAAN84060030106,30
T. IroegbunamMID180000006,30
C. AlcarazMID4230041106,07
A. Maitland-NilesMID53101121005,88
M. KeaneVER1900000003,45
C. NørgaardMID1190000103,15

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Everton

Keepers

1J. PickfordNationaliteitEngelandLeeftijd31 jaarLengte185 cmGewicht82 kg
12M. TraversNationaliteitRepublic of IrelandLeeftijd26 jaarLengte191 cmGewicht82 kg
31T. KingNationaliteitWalesLeeftijd30 jaarLengte194 cmGewicht80 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Everton

Aanwinsten

  • J. GrealishManchester City · huur31-8-26
  • A. Maitland-NilesLyon · transfer31-8-26
  • B. JohnsonCrystal Palace · transfer10-8-26
  • C. NørgaardArsenal · transfer6-8-26
  • Tyrique GeorgeChelsea · transfer5-7-26
  • M. RöhlSC Freiburg · transfer30-6-26
  • H. HackneyMiddlesbrough · transfer30-6-26
  • Elijah Xavier CampbellPort Vale · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • Elijah Xavier CampbellMilton Keynes Dons · huur31-8-26
  • BetoFiorentina · transfer31-8-26
  • I. NdiayeManchester City · transfer31-8-26
  • T. IroegbunamHull City · transfer31-8-26
  • N. PattersonTorino · transfervrij31-8-26
  • Adam Aznou Ben CheikhMalaga · huur30-8-26
  • C. WilsonFlint Town United · transfervrij28-8-26
  • D. McNeilCrystal Palace · transfer10-8-26

Everton: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1878
StadionHill Dickinson Stadium
Capaciteit52.888
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePremier League
Positie in de stand9e · 10 punten

Everton: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Everton?

Everton speelt zijn thuiswedstrijden in Hill Dickinson Stadium (Liverpool, Merseyside), dat plaats biedt aan 52.888 toeschouwers.

Op welke plaats staat Everton in de stand?

Everton staat 9e in de competitie Premier League met 10 punten uit 8 wedstrijden (2 zeges, 4 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Everton weer?

Volgende wedstrijd: Everton – Newcastle, do 29 okt · 20:45 (EFL Cup).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Everton?

Laatste competitiewedstrijd: Arsenal 2–0 Everton (24-10-26).

Wie is de topscorer van Everton?

De topscorer van de club in de competitie is T. Barry met 6 doelpunten.

Everton: programma, stand en voorspellingen

Everton (Engeland) speelt dit seizoen in deze competities: Premier League, EFL Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Premier League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.