Voetbal
Home › Clubs › Ipswich
Ipswich

Ipswich: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1878 · Portman Road

Ipswich: competities in 2026/27

Ipswich: komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Hull City–IpswichPremier League · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 15:00Ipswich–Bournemouth
Premier League
za 21 nov · 16:00Tottenham–Ipswich
Premier League
za 28 nov · 18:30Ipswich–Aston Villa
Premier League
wo 2 dec · 21:00Coventry–Ipswich
Premier League

Ipswich: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGVWVW
23-10-26Ipswich1–1Nottingham Forest
Premier League
17-10-26Manchester City3–2Ipswich
Premier League
10-10-26Ipswich2–1Fulham
Premier League
19-9-26Everton1–0Ipswich
Premier League
15-9-26Ipswich2–4Arsenal
EFL Cup
12-9-26Crystal Palace2–3Ipswich
Premier League
4-9-26Ipswich0–2Liverpool
Premier League
30-8-26Manchester United5–2Ipswich
Premier League

Ipswich: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 16:00Hull City–Ipswich
Premier League
zo 8 nov · 15:00Ipswich–Bournemouth
Premier League
za 21 nov · 16:00Tottenham–Ipswich
Premier League
za 28 nov · 18:30Ipswich–Aston Villa
Premier League
wo 2 dec · 21:00Coventry–Ipswich
Premier League
za 5 dec · 16:00Leeds–Ipswich
Premier League
za 12 dec · 16:00Ipswich–Newcastle
Premier League
za 19 dec · 16:00Brighton–Ipswich
Premier League
za 26 dec · 16:00Ipswich–Brentford
Premier League
wo 30 dec · 21:15Ipswich–Chelsea
Premier League
za 2 jan · 16:00Arsenal–Ipswich
Premier League
wo 6 jan · 20:30Ipswich–Coventry
Premier League
za 16 jan · 16:00Bournemouth–Ipswich
Premier League
za 23 jan · 16:00Ipswich–Hull City
Premier League
za 30 jan · 16:00Aston Villa–Ipswich
Premier League
za 6 feb · 16:00Ipswich–Tottenham
Premier League
wo 10 feb · 21:00Ipswich–Arsenal
Premier League
za 20 feb · 16:00Chelsea–Ipswich
Premier League
za 27 feb · 16:00Ipswich–Brighton
Premier League
wo 3 mrt · 21:00Brentford–Ipswich
Premier League
za 13 mrt · 16:00Liverpool–Ipswich
Premier League
za 20 mrt · 16:00Ipswich–Crystal Palace
Premier League
za 10 apr · 16:00Sunderland–Ipswich
Premier League
za 17 apr · 16:00Ipswich–Manchester United
Premier League
za 24 apr · 16:00Newcastle–Ipswich
Premier League
za 1 mei · 16:00Ipswich–Leeds
Premier League
za 8 mei · 16:00Fulham–Ipswich
Premier League
za 15 mei · 16:00Ipswich–Manchester City
Premier League
zo 23 mei · 16:00Nottingham Forest–Ipswich
Premier League
zo 30 mei · 17:00Ipswich–Everton
Premier League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26Ipswich1–1Nottingham Forest
Premier League
17-10-26Manchester City3–2Ipswich
Premier League
10-10-26Ipswich2–1Fulham
Premier League
19-9-26Everton1–0Ipswich
Premier League
15-9-26Ipswich2–4Arsenal
EFL Cup
12-9-26Crystal Palace2–3Ipswich
Premier League
4-9-26Ipswich0–2Liverpool
Premier League
30-8-26Manchester United5–2Ipswich
Premier League
25-8-26Ipswich3–1Leicester
EFL Cup
22-8-26Ipswich2–1Sunderland
Premier League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Ipswich: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (23-10-26).

  • S. Lukicliesblessure
  • J. Taylorknieblessure

Ipswich: positie in de stand – Premier League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
8Leeds72-4-19:610GVGWG
9Everton82-4-28:910VVGWG
10Ipswich83-1-412:1610GVWVW
11Hull City72-3-28:79VGVGG
12Tottenham82-3-38:109WWGVG

Ipswich: seizoensstatistieken (Premier League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,5
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen1,3 / 1,3
Uit: voor / tegen1,8 / 2,8
De nul gehouden0
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten15
Gele kaarten per wedstrijd1,9
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×) · 3-4-2-1 (1×)

Ipswich: spelersstatistieken (Premier League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. EncisoMID865012187106,96
E. PalaciosMID74840000006,95
EmersonnAAN853021134006,82
C. AkpomAAN61131011006,79
I. DiopVER87200010106,79
J. ClarkeAAN72401142106,77
A. OuattaraVER84071132106,76
A. FatawuMID74490151306,74
D. O'SheaVER87201021006,73
S. LukićMID64930100206,72
Z. FlemmingAAN61212075106,63
L. DavisVER87202173206,59
FlorentinoMID52490000006,57
S. EgeliAAN2190011006,45
K. McAteerMID3500011006,43
D. MaedaMID84311043006,42
A. MatusiwaMID2240000006,42
J. PhilogeneAAN41760033006,35
J. GreavesVER54470010105,12
M. NúñezMID21420010004,63
D. FurlongVER1170000003,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Ipswich

Keepers

1A. PalmerNationaliteitEngelandLeeftijd29 jaarLengte191 cmGewicht72 kg
27D. ButtonLeeftijd36 jaar
28C. WaltonNationaliteitEngelandLeeftijd30 jaarLengte195 cmGewicht75 kg37K. ScherpenNationaliteitNederlandLeeftijd25 jaarLengte206 cmGewicht98 kg
50Alex NoonanLeeftijd17 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Ipswich

Aanwinsten

  • T. Mendel-IdowuLuton · terug van verhuur29-9-26
  • Z. FlemmingBurnley · transfer31-8-26
  • Alex NoonanShamrock Rovers · huur31-8-26
  • E. PalaciosBayer Leverkusen · transfer26-8-26
  • J. EncisoStrasbourg · transfer16-8-26
  • A. OuattaraStrasbourg · transfer16-8-26
  • S. LukićFulham · transfer7-8-26
  • FlorentinoBurnley · transfer4-8-26

Vertrokken

  • N. ValentineBillericay Town · huur18-9-26
  • N. BilokapićDerby · transfervrij3-9-26
  • C. OgbeneLincoln · huur31-8-26
  • C. HumphreysHuddersfield · huur31-8-26
  • T. Mendel-IdowuLuton · huur31-8-26
  • T. Mendel-IdowuMendel-Idowu Tudor · transfervrij30-8-26
  • Ali Al HamadiSheffield Wednesday · huur25-8-26
  • K. van OevelenValencia · huur23-8-26

Ipswich: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1878
StadionPortman Road
Capaciteit30.311
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePremier League
Positie in de stand10e · 10 punten

Ipswich: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Ipswich?

Ipswich speelt zijn thuiswedstrijden in Portman Road (Ipswich, Suffolk), dat plaats biedt aan 30.311 toeschouwers.

Op welke plaats staat Ipswich in de stand?

Ipswich staat 10e in de competitie Premier League met 10 punten uit 8 wedstrijden (3 zeges, 1 gelijkspel, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Ipswich weer?

Volgende wedstrijd: Hull City – Ipswich, za 31 okt · 16:00 (Premier League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Ipswich?

Laatste competitiewedstrijd: Ipswich 1–1 Nottingham Forest (23-10-26).

Wie is de topscorer van Ipswich?

De topscorer van de club in de competitie is L. Davis met 2 doelpunten.

Ipswich: programma, stand en voorspellingen

Ipswich (Engeland) speelt dit seizoen in deze competities: Premier League, EFL Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Premier League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.