Voetbal
Home › Clubs › Bournemouth
Bournemouth

Bournemouth: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1899 · Vitality Stadium

Bournemouth: competities in 2026/27

Bournemouth: komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Manchester United–Bournemouth
Premier League · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 20:45Bournemouth–Aston Villa
EFL Cupza 31 okt · 16:00Bournemouth–LeedsPremier League · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 18:45Sparta Praha–Bournemouth
Europa League
zo 8 nov · 15:00Ipswich–Bournemouth
Premier League

Bournemouth: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVVGG
22-10-26Bournemouth3–0AC Milan
Europa League
18-10-26Bournemouth2–0Sunderland
Premier League
15-10-26Bournemouth3–0Sturm Graz
Europa League
10-10-26Chelsea5–1Bournemouth
Premier League
20-9-26Bournemouth0–1Liverpool
Premier League
17-9-26Real Sociedad1–2Bournemouth
Europa League
12-9-26Bournemouth2–2Brentford
Premier League
8-9-26Bournemouth4–0Lincoln
EFL Cup

Bournemouth: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Manchester United–Bournemouth
Premier League
wo 28 okt · 20:45Bournemouth–Aston Villa
EFL Cup
za 31 okt · 16:00Bournemouth–Leeds
Premier League
do 5 nov · 18:45Sparta Praha–Bournemouth
Europa League
zo 8 nov · 15:00Ipswich–Bournemouth
Premier League
za 21 nov · 16:00Bournemouth–Nottingham Forest
Premier League
do 26 nov · 18:45Celta Vigo–Bournemouth
Europa League
zo 29 nov · 15:05Fulham–Bournemouth
Premier League
wo 2 dec · 21:00Bournemouth–Brighton
Premier League
za 5 dec · 16:00Bournemouth–Hull City
Premier League
do 10 dec · 21:00Bournemouth–Plzen
Europa League
za 12 dec · 16:00Arsenal–Bournemouth
Premier League
za 19 dec · 16:00Bournemouth–Coventry
Premier League
za 26 dec · 16:00Tottenham–Bournemouth
Premier League
wo 30 dec · 20:30Crystal Palace–Bournemouth
Premier League
za 2 jan · 18:30Bournemouth–Aston Villa
Premier League
di 5 jan · 20:30Brighton–Bournemouth
Premier League
za 16 jan · 16:00Bournemouth–Ipswich
Premier League
do 21 jan · 18:45Lillestrom–Bournemouth
Europa League
za 23 jan · 16:00Nottingham Forest–Bournemouth
Premier League
do 28 jan · 21:00Bournemouth–Hapoel Beer Sheva
Europa League
za 30 jan · 16:00Bournemouth–Fulham
Premier League
za 6 feb · 16:00Leeds–Bournemouth
Premier League
wo 10 feb · 21:00Aston Villa–Bournemouth
Premier League
za 20 feb · 16:00Bournemouth–Crystal Palace
Premier League
za 27 feb · 16:00Coventry–Bournemouth
Premier League
wo 3 mrt · 21:00Bournemouth–Tottenham
Premier League
za 13 mrt · 16:00Bournemouth–Newcastle
Premier League
za 20 mrt · 16:00Brentford–Bournemouth
Premier League
za 10 apr · 16:00Bournemouth–Manchester City
Premier League
za 17 apr · 16:00Everton–Bournemouth
Premier League
za 24 apr · 16:00Bournemouth–Arsenal
Premier League
za 1 mei · 16:00Hull City–Bournemouth
Premier League
za 8 mei · 16:00Bournemouth–Manchester United
Premier League
za 15 mei · 16:00Sunderland–Bournemouth
Premier League
zo 23 mei · 16:00Bournemouth–Chelsea
Premier League
zo 30 mei · 17:00Liverpool–Bournemouth
Premier League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26Bournemouth3–0AC Milan
Europa League
18-10-26Bournemouth2–0Sunderland
Premier League
15-10-26Bournemouth3–0Sturm Graz
Europa League
10-10-26Chelsea5–1Bournemouth
Premier League
20-9-26Bournemouth0–1Liverpool
Premier League
17-9-26Real Sociedad1–2Bournemouth
Europa League
12-9-26Bournemouth2–2Brentford
Premier League
8-9-26Bournemouth4–0Lincoln
EFL Cup
5-9-26Newcastle2–2Bournemouth
Premier League
29-8-26Bournemouth1–1Everton
Premier League
23-8-26Manchester City2–1Bournemouth
Premier League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Bournemouth: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • J. Araujobovenbeenblessure
  • A. Scottbovenbeenblessure
  • A. Tothspierblessure
  • E. J. Kroupivoetblessure
  • V. Milosavljevicafwezig

Bournemouth: positie in de stand – Premier League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
15Manchester United71-4-210:107GGGVG
16Crystal Palace72-1-49:177VWGVW
17Bournemouth71-3-39:136WVVGG
18Nottingham Forest81-3-46:106GVVVW
19Coventry82-0-66:156VVWWV

Bournemouth: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
1Benfica310:29
2Bayer Leverkusen38:09
3Bournemouth38:19
4Ferencvarosi TC39:39
5Olympiakos Piraeus34:19

Bournemouth: seizoensstatistieken (Premier League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,9
Thuis: voor / tegen1,3 / 1,0
Uit: voor / tegen1,3 / 3,0
De nul gehouden1
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten21
Gele kaarten per wedstrijd3,0
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×)

Bournemouth: spelersstatistieken (Premier League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. TavernierMID7578401510307,37
A. ScottMID54461031107,24
EvanilsonAAN759424144107,17
J. HillVER76300020107,02
B. DiakitéVER110000006,96
A. TruffertVER76240042206,86
B. DoakAAN6650010006,80
António SilvaVER76300052306,78
J. KluivertMID532610116106,75
RayanMID761700188006,64
L. CookMID72600010206,62
D. JebbisonAAN3380011006,60
T. AdamsMID74610021106,59
R. ChristieMID62710071206,56
A. AdliAAN1110010006,44
Á. RodríguezAAN4390000006,41
A. SmithVER75970010306,40
A. TóthMID2170000006,20
D. BrooksMID5960000105,35
Juanlu SánchezMID1180000003,35
J. SolerVER1120000003,30

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Bournemouth

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Bournemouth

Aanwinsten

  • M. Di GregorioJuventus · huur24-8-26
  • Juanlu SánchezSevilla · transfer5-8-26
  • António SilvaBenfica · transfer31-7-26
  • Á. RodríguezElche · transfer13-7-26
  • Álex JiménezAC Milan · transfer30-6-26
  • M. AaronsRangers · terug van verhuur29-6-26
  • D. JebbisonPreston · terug van verhuur29-6-26
  • A. PaulsenLechia Gdansk · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • Remy Rees-DottinCukaricki · transfer7-9-26
  • M. AkinmboniDundee · huur26-8-26
  • F. TonksColeraine FC · transfer26-8-26
  • W. DennisMilton Keynes Dons · transfer25-8-26
  • E. ÜnalGetafe · transfervrij12-8-26
  • M. Kinsey-WellingsTruro City · transfer6-8-26
  • Alfie MerrittNewport County · huur6-8-26
  • Archie HarrisWigan · transfer5-8-26

Bournemouth: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1899
StadionVitality Stadium
Capaciteit12.000
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePremier League
Positie in de stand17e · 6 punten

Bournemouth: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Bournemouth?

Bournemouth speelt zijn thuiswedstrijden in Vitality Stadium (Bournemouth, Dorset), dat plaats biedt aan 12.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat Bournemouth in de stand?

Bournemouth staat 17e in de competitie Premier League met 6 punten uit 7 wedstrijden (1 zege, 3 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Bournemouth weer?

Volgende wedstrijd: Manchester United – Bournemouth, zo 25 okt · 15:00 (Premier League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Bournemouth?

Laatste competitiewedstrijd: Bournemouth 2–0 Sunderland (18-10-26).

Wie is de topscorer van Bournemouth?

De topscorer van de club in de competitie is M. Tavernier met 5 doelpunten.

Bournemouth: programma, stand en voorspellingen

Bournemouth (Engeland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Premier League, Europa League, EFL Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Premier League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.