Voetbal
Home › Clubs › Brighton
Brighton

Brighton: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1901 · American Express Stadium

Brighton: competities in 2026/27

Premier League3e plaats, 16 puntenVolgende: Liverpool · zo 25 okt · 15:00
UEFA Conference Leaguecompetitiefase, Speelronde 3Volgende: Getafe · do 5 nov · 21:00
EFL Cupachtste finaleVolgende: Manchester City · wo 28 okt · 20:30

Brighton: komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Liverpool–Brighton
Premier League · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 20:30Manchester City–Brighton
EFL Cup · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 16:00Manchester City–BrightonPremier League · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 21:00Getafe–Brighton
UEFA Conference League
zo 8 nov · 15:00Brighton–Brentford
Premier League

Brighton: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWWWG
22-10-26FK Jablonec0–0Brighton
UEFA Conference League
18-10-26Brighton5–0Crystal Palace
Premier League
15-10-26Brighton4–0Kauno Žalgiris
UEFA Conference League
10-10-26Sunderland0–2Brighton
Premier League
19-9-26Brighton3–0Arsenal
Premier League
16-9-26Manchester United2–3Brighton
EFL Cup
13-9-26Coventry0–5Brighton
Premier League
5-9-26Brighton1–1Leeds
Premier League

Brighton: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Liverpool–Brighton
Premier League
wo 28 okt · 20:30Manchester City–Brighton
EFL Cup
za 31 okt · 16:00Manchester City–Brighton
Premier League
do 5 nov · 21:00Getafe–Brighton
UEFA Conference League
zo 8 nov · 15:00Brighton–Brentford
Premier League
zo 22 nov · 15:00Hull City–Brighton
Premier League
do 26 nov · 18:45Brighton–Universitatea Craiova
UEFA Conference League
zo 29 nov · 15:05Brighton–Newcastle
Premier League
wo 2 dec · 21:00Bournemouth–Brighton
Premier League
za 5 dec · 16:00Nottingham Forest–Brighton
Premier League
do 10 dec · 21:00Brighton–Monaco
UEFA Conference League
za 12 dec · 16:00Brighton–Everton
Premier League
do 17 dec · 21:00Panathinaikos–Brighton
UEFA Conference League
za 19 dec · 16:00Brighton–Ipswich
Premier League
za 26 dec · 16:00Fulham–Brighton
Premier League
di 29 dec · 20:30Tottenham–Brighton
Premier League
za 2 jan · 13:30Brighton–Manchester United
Premier League
di 5 jan · 20:30Brighton–Bournemouth
Premier League
za 16 jan · 16:00Brentford–Brighton
Premier League
za 23 jan · 16:00Brighton–Manchester City
Premier League
za 30 jan · 16:00Newcastle–Brighton
Premier League
za 6 feb · 16:00Brighton–Hull City
Premier League
wo 10 feb · 21:00Manchester United–Brighton
Premier League
za 20 feb · 16:00Brighton–Tottenham
Premier League
za 27 feb · 16:00Ipswich–Brighton
Premier League
wo 3 mrt · 21:00Brighton–Fulham
Premier League
za 13 mrt · 16:00Leeds–Brighton
Premier League
za 20 mrt · 16:00Brighton–Coventry
Premier League
za 10 apr · 16:00Aston Villa–Brighton
Premier League
za 17 apr · 16:00Brighton–Chelsea
Premier League
za 24 apr · 16:00Everton–Brighton
Premier League
za 1 mei · 16:00Brighton–Nottingham Forest
Premier League
za 8 mei · 16:00Brighton–Sunderland
Premier League
za 15 mei · 16:00Crystal Palace–Brighton
Premier League
zo 23 mei · 16:00Brighton–Liverpool
Premier League
zo 30 mei · 17:00Arsenal–Brighton
Premier League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26FK Jablonec0–0Brighton
UEFA Conference League
18-10-26Brighton5–0Crystal Palace
Premier League
15-10-26Brighton4–0Kauno Žalgiris
UEFA Conference League
10-10-26Sunderland0–2Brighton
Premier League
19-9-26Brighton3–0Arsenal
Premier League
16-9-26Manchester United2–3Brighton
EFL Cup
13-9-26Coventry0–5Brighton
Premier League
5-9-26Brighton1–1Leeds
Premier League
30-8-26Chelsea4–3Brighton
Premier League
27-8-26Brighton4–0Tromso
UEFA Conference League
23-8-26Brighton4–0Aston Villa
Premier League
20-8-26Tromso0–0Brighton
UEFA Conference League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Brighton: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • F. Azeezafwezig
  • E. Fergusonenkelblessure
  • Y. Mintehblessure
  • K. Mitomahamstringblessure
  • S. Tzimasknieblessure
  • M. Wiefferknieblessure
  • Z. Yohannablessure
  • P. Struijkafwezig

Brighton: positie in de stand – Premier League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Manchester City87-0-120:921VWWWW
2Arsenal87-0-113:521WWWVW
3Brighton75-1-123:516WWWWG
4Chelsea84-1-317:1513VWWVG
5Liverpool73-3-19:812WVWGW

Brighton: seizoensstatistieken (Premier League)

Doelpunten voor per wedstrijd3,3
Doelpunten tegen per wedstrijd0,7
Thuis: voor / tegen3,3 / 0,3
Uit: voor / tegen3,3 / 1,3
De nul gehouden5
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten15
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×)

Brighton: spelersstatistieken (Premier League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. HinshelwoodMID2833033008,10
L. VuškovićVER761810132007,58
P. GroßMID761134113307,44
O. BoscagliVER75860121207,40
M. WiefferVER21580020007,40
M. De CuyperMID75832262207,32
L. DunkVER64791011107,25
D. GómezMID761412187007,06
M. YalcouyéMID72812074007,04
Y. AyariMID650320125106,97
G. RutterAAN41330241006,95
M. SvobodaVER2120000006,90
C. KostoulasAAN748732167106,89
F. KadıoğluVER65140052106,77
Z. YohannaAAN1120000006,70
CostinhaVER6900021106,67
José María Andrés BaixauliMID42901131105,69
P. StruijkVER41560020115,24
I. OsmanAAN3400020004,90
M. O'RileyMID2170011004,50
P. DavidAAN2230010104,18
J. HadjamVER2191011003,58

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Brighton

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Brighton

Aanwinsten

  • M. DikeHorsham · terug van verhuur15-10-26
  • José María Andrés BaixauliVfB Stuttgart · transfer31-8-26
  • O. AzeezMillwall · transfer31-8-26
  • M. OrozcoDeportivo Cali · transfer29-8-26
  • J. HadjamBSC Young Boys · transfer24-8-26
  • P. DavidUnion St. Gilloise · huur17-8-26
  • L. VuškovićTottenham · transfer13-7-26
  • Rodrigo Miguel Ferreira RêgoBenfica · transfer30-6-26

Vertrokken

  • S. KeoghSouthend · huur23-9-26
  • M. DikeHorsham · huur17-9-26
  • H. MillsAFC Totton · transfervrij3-9-26
  • A. Cozier-DuberryMiddlesbrough · huur31-8-26
  • Mark O’MahonyBurton Albion · huur31-8-26
  • E. CashinDerby · huur31-8-26
  • IgorBurnley · transfer31-8-26
  • M. OrozcoCastellón · huur31-8-26

Brighton: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1901
StadionAmerican Express Stadium
Capaciteit31.872
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePremier League
Positie in de stand3e · 16 punten

Brighton: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Brighton?

Brighton speelt zijn thuiswedstrijden in American Express Stadium (Falmer, East Sussex), dat plaats biedt aan 31.872 toeschouwers.

Op welke plaats staat Brighton in de stand?

Brighton staat 3e in de competitie Premier League met 16 punten uit 7 wedstrijden (5 zeges, 1 gelijkspel, 1 nederlaag).

Wanneer speelt Brighton weer?

Volgende wedstrijd: Liverpool – Brighton, zo 25 okt · 15:00 (Premier League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Brighton?

Laatste competitiewedstrijd: Brighton 5–0 Crystal Palace (18-10-26).

Wie is de topscorer van Brighton?

De topscorer van de club in de competitie is C. Kostoulas met 5 doelpunten.

Brighton: programma, stand en voorspellingen

Brighton (Engeland) speelt dit seizoen in deze competities: Premier League, UEFA Conference League, EFL Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Premier League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.