Voetbal
Home › Clubs › Manchester City
Manchester City

Manchester City: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1880 · Etihad Stadium

Manchester City: competities in 2026/27

Manchester City: komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:30Manchester City–Brighton
EFL Cup · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 16:00Manchester City–BrightonPremier League · Onderlinge duels (H2H)
wo 4 nov · 21:00RB Leipzig–Manchester City
Champions Leagueza 7 nov · 18:30Nottingham Forest–Manchester CityPremier League
za 21 nov · 13:30Manchester City–Fulham
Premier League

Manchester City: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWWWW
24-10-26Aston Villa2–1Manchester City
Premier League
20-10-26Manchester City5–1AEK Athens FC
Champions League
17-10-26Manchester City3–2Ipswich
Premier League
14-10-26Manchester City2–4Paris Saint Germain
Champions League
11-10-26Liverpool0–3Manchester City
Premier League
20-9-26Manchester City5–3Sunderland
Premier League
17-9-26Manchester City5–0Norwich
EFL Cup
13-9-26Manchester United0–1Manchester City
Premier League

Manchester City: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

wo 28 okt · 20:30Manchester City–Brighton
EFL Cup
za 31 okt · 16:00Manchester City–Brighton
Premier League
wo 4 nov · 21:00RB Leipzig–Manchester City
Champions League
za 7 nov · 18:30Nottingham Forest–Manchester City
Premier League
za 21 nov · 13:30Manchester City–Fulham
Premier League
di 24 nov · 21:00Manchester City–Napoli
Champions League
zo 29 nov · 17:30Arsenal–Manchester City
Premier League
wo 2 dec · 21:00Manchester City–Leeds
Premier League
za 5 dec · 16:00Brentford–Manchester City
Premier League
di 8 dec · 21:00Barcelona–Manchester City
Champions League
za 12 dec · 16:00Manchester City–Chelsea
Premier League
za 19 dec · 16:00Manchester City–Hull City
Premier League
za 26 dec · 21:00Newcastle–Manchester City
Premier League
di 29 dec · 21:15Everton–Manchester City
Premier League
zo 3 jan · 17:30Manchester City–Tottenham
Premier League
wo 6 jan · 21:15Leeds–Manchester City
Premier League
za 16 jan · 16:00Manchester City–Nottingham Forest
Premier League
wo 20 jan · 21:00Lens–Manchester City
Champions League
za 23 jan · 16:00Brighton–Manchester City
Premier League
wo 27 jan · 21:00Manchester City–Sporting CP
Champions League
za 30 jan · 16:00Manchester City–Arsenal
Premier League
za 6 feb · 16:00Fulham–Manchester City
Premier League
wo 10 feb · 21:00Tottenham–Manchester City
Premier League
za 20 feb · 16:00Manchester City–Newcastle
Premier League
za 27 feb · 16:00Hull City–Manchester City
Premier League
wo 3 mrt · 21:00Manchester City–Everton
Premier League
za 13 mrt · 16:00Coventry–Manchester City
Premier League
za 20 mrt · 16:00Manchester City–Manchester United
Premier League
za 10 apr · 16:00Bournemouth–Manchester City
Premier League
za 17 apr · 16:00Manchester City–Crystal Palace
Premier League
za 24 apr · 16:00Chelsea–Manchester City
Premier League
za 1 mei · 16:00Manchester City–Brentford
Premier League
za 8 mei · 16:00Manchester City–Liverpool
Premier League
za 15 mei · 16:00Ipswich–Manchester City
Premier League
zo 23 mei · 16:00Manchester City–Aston Villa
Premier League
zo 30 mei · 17:00Sunderland–Manchester City
Premier League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Aston Villa2–1Manchester City
Premier League
20-10-26Manchester City5–1AEK Athens FC
Champions League
17-10-26Manchester City3–2Ipswich
Premier League
14-10-26Manchester City2–4Paris Saint Germain
Champions League
11-10-26Liverpool0–3Manchester City
Premier League
20-9-26Manchester City5–3Sunderland
Premier League
17-9-26Manchester City5–0Norwich
EFL Cup
13-9-26Manchester United0–1Manchester City
Premier League
8-9-26FC Porto0–2Manchester City
Champions League
5-9-26Manchester City1–0Coventry
Premier League
28-8-26Crystal Palace1–4Manchester City
Premier League
23-8-26Manchester City2–1Bournemouth
Premier League
16-8-26Arsenal3–0Manchester City
Community Shield

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Manchester City: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • M. Nuneslichte blessure
  • A. Semenyoknieblessure

Manchester City: positie in de stand – Premier League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Manchester City87-0-120:921VWWWW
2Arsenal87-0-113:521WWWVW
3Brighton75-1-123:516WWWWG

Manchester City: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
8Barcelona311:66
9Como310:56
10Manchester City39:56
11Club Brugge KV39:66
12Sporting CP37:46

Manchester City: seizoensstatistieken (Premier League)

Doelpunten voor per wedstrijd2,5
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen2,8 / 1,5
Uit: voor / tegen2,3 / 0,8
De nul gehouden3
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten13
Gele kaarten per wedstrijd1,6
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (8×)

Manchester City: spelersstatistieken (Premier League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
E. HaalandAAN8710902515007,95
J. DokuAAN42161141007,56
R. CherkiMID74404296207,50
E. AndersonMID86080161207,32
E. FernándezMID64581064107,30
M. GuéhiMID86751121107,17
J. GvardiolVER85781353207,15
Matheus NunesMID53790000007,14
A. SemenyoMID75532364007,03
Rúben DiasVER87200053006,99
A. BouaddiMID41220010106,88
A. KhusanovVER42830000106,85
J. GrealishMID180000006,70
R. McAidooAAN2170010006,60
I. NdiayeMID64220261006,56
N. O'ReillyMID62980041106,50
AllanAAN1100000006,50
P. FodenMID63411262116,48
R. LewisVER1570011006,00
M. KovačićMID3920100005,13
Vitor NunesVER11000000–
K. BraithwaiteVER11000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Manchester City

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Manchester City

Aanwinsten

  • E. FernándezChelsea · transfer31-8-26
  • I. NdiayeEverton · transfer31-8-26
  • AllanPalmeiras · transfer30-8-26
  • A. BouaddiLille · transfer25-8-26
  • G. RulliMarseille · transfer11-8-26
  • J. MongaLeicester · transfer10-7-26
  • M. DetourbetEstac Troyes · transfer30-6-26
  • P. CharlesSheffield Wednesday · transfer30-6-26

Vertrokken

  • C. EcheverriBenfica · huur1-9-26
  • Abdulay BahFC Augsburg · huur31-8-26
  • J. GrealishEverton · huur31-8-26
  • Jaden HeskeySheffield Wednesday · huur31-8-26
  • J. MongaSwansea · huur31-8-26
  • S. MfuniCoventry · huur29-8-26
  • I. KaboréWrexham · transfer26-8-26
  • Omar MarmoushTottenham · huur26-8-26

Manchester City: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1880
StadionEtihad Stadium
Capaciteit55.097
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePremier League
Positie in de stand1e · 21 punten

Manchester City: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Manchester City?

Manchester City speelt zijn thuiswedstrijden in Etihad Stadium (Manchester), dat plaats biedt aan 55.097 toeschouwers.

Op welke plaats staat Manchester City in de stand?

Manchester City staat 1e in de competitie Premier League met 21 punten uit 8 wedstrijden (7 zeges, 0 gelijke spelen, 1 nederlaag).

Wanneer speelt Manchester City weer?

Volgende wedstrijd: Manchester City – Brighton, wo 28 okt · 20:30 (EFL Cup).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Manchester City?

Laatste competitiewedstrijd: Aston Villa 2–1 Manchester City (24-10-26).

Wie is de topscorer van Manchester City?

De topscorer van de club in de competitie is E. Haaland met 13 doelpunten.

Manchester City: programma, stand en voorspellingen

Deze pagina geeft een overzicht van Manchester City (Engeland) in alle competities van dit seizoen (Premier League, Champions League, Community Shield, EFL Cup): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Premier League staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.