Voetbal
Home › Clubs › Tottenham
Tottenham

Tottenham: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1882 · Tottenham Hotspur Stadium

Tottenham: competities in 2026/27

Tottenham: komende wedstrijden

za 31 okt · 18:30Tottenham–Crystal PalacePremier League · Onderlinge duels (H2H)za 7 nov · 13:30Leeds–TottenhamPremier League
za 21 nov · 16:00Tottenham–Ipswich
Premier League
zo 29 nov · 15:05Sunderland–Tottenham
Premier League
wo 2 dec · 21:00Tottenham–Fulham
Premier League

Tottenham: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWGVG
24-10-26Chelsea0–2Tottenham
Premier League
19-10-26Tottenham3–1Coventry
Premier League
10-10-26Manchester United1–1Tottenham
Premier League
19-9-26Tottenham2–3Aston Villa
Premier League
15-9-26Liverpool3–1Tottenham
EFL Cup
12-9-26Tottenham0–0Everton
Premier League
5-9-26Nottingham Forest0–0Tottenham
Premier League
29-8-26Tottenham0–2Newcastle
Premier League

Tottenham: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

za 31 okt · 18:30Tottenham–Crystal Palace
Premier League
za 7 nov · 13:30Leeds–Tottenham
Premier League
za 21 nov · 16:00Tottenham–Ipswich
Premier League
zo 29 nov · 15:05Sunderland–Tottenham
Premier League
wo 2 dec · 21:00Tottenham–Fulham
Premier League
za 5 dec · 16:00Tottenham–Arsenal
Premier League
za 12 dec · 16:00Hull City–Tottenham
Premier League
za 19 dec · 16:00Liverpool–Tottenham
Premier League
za 26 dec · 16:00Tottenham–Bournemouth
Premier League
di 29 dec · 20:30Tottenham–Brighton
Premier League
zo 3 jan · 17:30Manchester City–Tottenham
Premier League
wo 6 jan · 20:30Fulham–Tottenham
Premier League
za 16 jan · 16:00Tottenham–Leeds
Premier League
za 23 jan · 16:00Crystal Palace–Tottenham
Premier League
za 30 jan · 16:00Tottenham–Sunderland
Premier League
za 6 feb · 16:00Ipswich–Tottenham
Premier League
wo 10 feb · 21:00Tottenham–Manchester City
Premier League
za 20 feb · 16:00Brighton–Tottenham
Premier League
za 27 feb · 16:00Tottenham–Liverpool
Premier League
wo 3 mrt · 21:00Bournemouth–Tottenham
Premier League
za 13 mrt · 16:00Tottenham–Nottingham Forest
Premier League
za 20 mrt · 16:00Everton–Tottenham
Premier League
za 10 apr · 16:00Tottenham–Brentford
Premier League
za 17 apr · 16:00Newcastle–Tottenham
Premier League
za 24 apr · 16:00Tottenham–Hull City
Premier League
za 1 mei · 16:00Arsenal–Tottenham
Premier League
za 8 mei · 16:00Tottenham–Chelsea
Premier League
za 15 mei · 16:00Coventry–Tottenham
Premier League
zo 23 mei · 16:00Tottenham–Manchester United
Premier League
zo 30 mei · 17:00Aston Villa–Tottenham
Premier League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
24-10-26Chelsea0–2Tottenham
Premier League
19-10-26Tottenham3–1Coventry
Premier League
10-10-26Manchester United1–1Tottenham
Premier League
19-9-26Tottenham2–3Aston Villa
Premier League
15-9-26Liverpool3–1Tottenham
EFL Cup
12-9-26Tottenham0–0Everton
Premier League
5-9-26Nottingham Forest0–0Tottenham
Premier League
29-8-26Tottenham0–2Newcastle
Premier League
26-8-26Tottenham5–1Charlton
EFL Cup
22-8-26Brentford3–0Tottenham
Premier League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Tottenham: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (24-10-26).

  • R. Bentancurrode kaart
  • L. Bergvallknieblessure
  • M. Mudrykenkelblessure
  • W. Odobertknieblessure
  • X. Simonsknieblessure
  • D. Udogieknieblessure

Tottenham: positie in de stand – Premier League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
10Ipswich83-1-412:1610GVWVW
11Hull City72-3-28:79VGVGG
12Tottenham82-3-38:109WWGVG
13Fulham82-2-48:108WWVGG
14Newcastle72-2-310:148VVWVG

Tottenham: seizoensstatistieken (Premier League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,0
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen1,3 / 1,5
Uit: voor / tegen0,8 / 1,0
De nul gehouden3
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten13
Gele kaarten per wedstrijd1,6
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (8×)

Tottenham: spelersstatistieken (Premier League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. van HeckeVER76301052207,50
B. DaviesVER1211011007,35
S. TonaliMID76090161007,26
SávioMID43310033007,05
J. MaddisonMID51441042007,00
T. AdarabioyoVER2790000006,99
M. van de VenVER64660030106,99
M. KudusMID62760250006,93
A. RobertsonVER64360221006,85
D. UdogieVER41660000106,85
C. GallagherMID52381032206,81
Omar MarmoushAAN64521063006,81
Mateus FernandesMID83760072206,72
M. TelMID63511062006,69
Pedro PorroMID31990051006,63
A. GrayVER75800031106,61
M. MudrykMID1160000006,60
D. SolankeAAN73581193106,58
L. BergvallMID41530021006,55
D. KulusevskiMID130000006,44
R. BentancurMID63840010016,43
M. MooreMID2900043006,35
RicharlisonAAN1680000006,20
M. SenesiVER21790000004,87

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Tottenham

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Tottenham

Aanwinsten

  • T. AdarabioyoChelsea · transfer31-8-26
  • M. MudrykChelsea · huur31-8-26
  • Omar MarmoushManchester City · huur26-8-26
  • SávioManchester City · transfer24-8-26
  • S. TonaliNewcastle · transfer5-7-26
  • Mateus FernandesWest Ham · transfer1-7-26
  • J. van HeckeBrighton · transfer30-6-26
  • M. SenesiBournemouth · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • Y. BissoumaAjax · transfervrij15-9-26
  • D. ScarlettLeyton Orient · transfervrij31-8-26
  • P. SarrJuventus · huur31-8-26
  • K. DansoSunderland · huur31-8-26
  • K. TakaiSt. Truiden · huur31-8-26
  • SouzaFC Porto · huur30-8-26
  • M. Moore1. FC Köln · huur30-8-26
  • J. DonleyLuton · huur28-8-26

Tottenham: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1882
StadionTottenham Hotspur Stadium
Capaciteit62.850
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePremier League
Positie in de stand12e · 9 punten

Tottenham: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Tottenham?

Tottenham speelt zijn thuiswedstrijden in Tottenham Hotspur Stadium (London), dat plaats biedt aan 62.850 toeschouwers.

Op welke plaats staat Tottenham in de stand?

Tottenham staat 12e in de competitie Premier League met 9 punten uit 8 wedstrijden (2 zeges, 3 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Tottenham weer?

Volgende wedstrijd: Tottenham – Crystal Palace, za 31 okt · 18:30 (Premier League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Tottenham?

Laatste competitiewedstrijd: Chelsea 0–2 Tottenham (24-10-26).

Wie is de topscorer van Tottenham?

De topscorer van de club in de competitie is D. Solanke met 2 doelpunten.

Tottenham: programma, stand en voorspellingen

Tottenham (Engeland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Premier League, EFL Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Premier League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.