Voetbal
Home › Clubs › Newcastle
Newcastle

Newcastle: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1892 · St. James' Park

Newcastle: competities in 2026/27

Premier League14e plaats, 8 puntenVolgende: Crystal Palace · zo 25 okt · 15:00
EFL Cupachtste finaleVolgende: Everton · do 29 okt · 20:45

Newcastle: komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Crystal Palace–Newcastle
Premier League · Onderlinge duels (H2H)
do 29 okt · 20:45Everton–Newcastle
EFL Cup · Onderlinge duels (H2H)ma 2 nov · 21:00Newcastle–EvertonPremier League · Onderlinge duels (H2H)za 7 nov · 16:00Fulham–NewcastlePremier League
za 21 nov · 18:30Newcastle–Arsenal
Premier League

Newcastle: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVWVG
17-10-26Newcastle0–1Aston Villa
Premier League
12-10-26Coventry4–1Newcastle
Premier League
19-9-26Newcastle2–1Hull City
Premier League
14-9-26Leeds4–1Newcastle
Premier League
8-9-26Millwall0–1Newcastle
EFL Cup
5-9-26Newcastle2–2Bournemouth
Premier League
29-8-26Tottenham0–2Newcastle
Premier League
26-8-26Newcastle3–2West Brom
EFL Cup

Newcastle: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Crystal Palace–Newcastle
Premier League
do 29 okt · 20:45Everton–Newcastle
EFL Cup
ma 2 nov · 21:00Newcastle–Everton
Premier League
za 7 nov · 16:00Fulham–Newcastle
Premier League
za 21 nov · 18:30Newcastle–Arsenal
Premier League
zo 29 nov · 15:05Brighton–Newcastle
Premier League
wo 2 dec · 21:00Newcastle–Manchester United
Premier League
za 5 dec · 16:00Newcastle–Sunderland
Premier League
za 12 dec · 16:00Ipswich–Newcastle
Premier League
za 19 dec · 16:00Brentford–Newcastle
Premier League
za 26 dec · 21:00Newcastle–Manchester City
Premier League
wo 30 dec · 20:30Newcastle–Nottingham Forest
Premier League
zo 3 jan · 15:00Chelsea–Newcastle
Premier League
do 7 jan · 21:00Manchester United–Newcastle
Premier League
za 16 jan · 16:00Newcastle–Fulham
Premier League
za 23 jan · 16:00Arsenal–Newcastle
Premier League
za 30 jan · 16:00Newcastle–Brighton
Premier League
za 6 feb · 16:00Everton–Newcastle
Premier League
wo 10 feb · 21:00Newcastle–Chelsea
Premier League
za 20 feb · 16:00Manchester City–Newcastle
Premier League
za 27 feb · 16:00Newcastle–Brentford
Premier League
wo 3 mrt · 21:00Nottingham Forest–Newcastle
Premier League
za 13 mrt · 16:00Bournemouth–Newcastle
Premier League
za 20 mrt · 16:00Newcastle–Leeds
Premier League
za 10 apr · 16:00Liverpool–Newcastle
Premier League
za 17 apr · 16:00Newcastle–Tottenham
Premier League
za 24 apr · 16:00Newcastle–Ipswich
Premier League
za 1 mei · 16:00Sunderland–Newcastle
Premier League
za 8 mei · 16:00Newcastle–Coventry
Premier League
za 15 mei · 16:00Aston Villa–Newcastle
Premier League
zo 23 mei · 16:00Newcastle–Crystal Palace
Premier League
zo 30 mei · 17:00Hull City–Newcastle
Premier League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
17-10-26Newcastle0–1Aston Villa
Premier League
12-10-26Coventry4–1Newcastle
Premier League
19-9-26Newcastle2–1Hull City
Premier League
14-9-26Leeds4–1Newcastle
Premier League
8-9-26Millwall0–1Newcastle
EFL Cup
5-9-26Newcastle2–2Bournemouth
Premier League
29-8-26Tottenham0–2Newcastle
Premier League
26-8-26Newcastle3–2West Brom
EFL Cup
23-8-26Newcastle2–2Liverpool
Premier League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Newcastle: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • E. Jaouenspierblessure
  • V. Livramentoknieblessure
  • A. Elangaknieblessure
  • J. Ramseybovenbeenblessure

Newcastle: positie in de stand – Premier League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
12Tottenham82-3-38:109WWGVG
13Fulham82-2-48:108WWVGG
14Newcastle72-2-310:148VVWVG
15Manchester United71-4-210:107GGGVG
16Crystal Palace72-1-49:177VWGVW

Newcastle: seizoensstatistieken (Premier League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen1,5 / 1,5
Uit: voor / tegen1,3 / 2,7
De nul gehouden1
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten19
Gele kaarten per wedstrijd2,7
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×)

Newcastle: spelersstatistieken (Premier League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. ElangaMID32352043107,37
L. HallVER76291163007,14
B. TouréAAN51141032006,93
J. RamseyMID3691021106,90
N. WoltemadeAAN1190100006,90
J. WillockMID740220113006,87
H. BarnesMID762912125006,83
S. BotmanVER76301043206,74
Nico GonzálezMID53470120206,73
L. MileyMID75480010106,65
M. ThiawVER76300000106,52
Y. WissaMID760911174306,46
M. Fernandez-PardoAAN53050011006,42
W. OsulaAAN31020120106,38
T. LivramentoVER2330000106,30
JoelintonMID21200000206,29
J. MurphyMID62410040305,69
Sean SteurMID52250000005,58
A. DedićVER53590110005,37
A. BambaMID3340000004,98
F. SchärVER2250000003,50
D. BurnVER220000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Newcastle

Keepers

1Aidan HarrisLeeftijd19 jaar
1N. PopeNationaliteitEngelandLeeftijd33 jaarLengte191 cmGewicht76 kg
21L. HorníčekNationaliteitTsjechiëLeeftijd24 jaarLengte194 cmGewicht90 kg24E. JaouenNationaliteitFrankrijkLeeftijd20 jaarLengte200 cm
29M. GillespieLeeftijd33 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Newcastle

Aanwinsten

  • M. Fernandez-PardoLille · transfer31-8-26
  • Nico GonzálezManchester City · transfer25-8-26
  • A. DedićBenfica · transfer17-8-26
  • L. HorníčekSC Braga · transfer2-8-26
  • A. BambaMonaco · transfer23-7-26
  • Sean SteurAjax · transfer8-7-26
  • B. Touré1899 Hoffenheim · transfer4-7-26
  • K. ThompsonArsenal · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • Alfie HarrisonDundee · transfervrij6-10-26
  • L. ShaharArouca · huur3-9-26
  • N. WoltemadeJuventus · huur31-8-26
  • S. NeaveWolves · huur31-8-26
  • J. RuddyWolves · transfervrij26-8-26
  • A. MundaSwindon Town · huur16-8-26
  • A. HarrisonMalvern Town · huur14-8-26
  • A. HarrisonHarrison Adam · transfervrij11-8-26

Newcastle: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1892
StadionSt. James' Park
Capaciteit52.758
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePremier League
Positie in de stand14e · 8 punten

Newcastle: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Newcastle?

Newcastle speelt zijn thuiswedstrijden in St. James' Park (Newcastle upon Tyne), dat plaats biedt aan 52.758 toeschouwers.

Op welke plaats staat Newcastle in de stand?

Newcastle staat 14e in de competitie Premier League met 8 punten uit 7 wedstrijden (2 zeges, 2 gelijke spelen, 3 nederlagen).

Wanneer speelt Newcastle weer?

Volgende wedstrijd: Crystal Palace – Newcastle, zo 25 okt · 15:00 (Premier League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Newcastle?

Laatste competitiewedstrijd: Newcastle 0–1 Aston Villa (17-10-26).

Wie is de topscorer van Newcastle?

De topscorer van de club in de competitie is H. Barnes met 3 doelpunten.

Newcastle: programma, stand en voorspellingen

Newcastle (Engeland) speelt dit seizoen in deze competities: Premier League, EFL Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Premier League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.