Voetbal
Home › Clubs › Liverpool
Liverpool

Liverpool: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1892 · Anfield

Liverpool: competities in 2026/27

Liverpool: komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Liverpool–Brighton
Premier League · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 21:00Liverpool–Chelsea
EFL Cupzo 1 nov · 17:30Liverpool–ArsenalPremier League · Onderlinge duels (H2H)
wo 4 nov · 18:45Fenerbahçe–Liverpool
Champions League
zo 8 nov · 15:00Crystal Palace–Liverpool
Premier League

Liverpool: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVWGW
20-10-26Liverpool4–3Villarreal
Champions League
17-10-26Brentford1–2Liverpool
Premier League
14-10-26Lask Linz3–6Liverpool
Champions League
11-10-26Liverpool0–3Manchester City
Premier League
20-9-26Bournemouth0–1Liverpool
Premier League
15-9-26Liverpool3–1Tottenham
EFL Cup
12-9-26Liverpool0–0Fulham
Premier League
9-9-26Liverpool2–1Atletico Madrid
Champions League

Liverpool: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Liverpool–Brighton
Premier League
wo 28 okt · 21:00Liverpool–Chelsea
EFL Cup
zo 1 nov · 17:30Liverpool–Arsenal
Premier League
wo 4 nov · 18:45Fenerbahçe–Liverpool
Champions League
zo 8 nov · 15:00Crystal Palace–Liverpool
Premier League
zo 22 nov · 17:30Liverpool–Manchester United
Premier League
wo 25 nov · 21:00Club Brugge KV–Liverpool
Champions League
zo 29 nov · 13:00Everton–Liverpool
Premier League
wo 2 dec · 21:00Liverpool–Sunderland
Premier League
za 5 dec · 16:00Chelsea–Liverpool
Premier League
wo 9 dec · 21:00Liverpool–FC Porto
Champions League
za 12 dec · 16:00Liverpool–Leeds
Premier League
za 19 dec · 16:00Liverpool–Tottenham
Premier League
za 26 dec · 18:30Hull City–Liverpool
Premier League
wo 30 dec · 21:15Aston Villa–Liverpool
Premier League
za 2 jan · 16:00Liverpool–Coventry
Premier League
di 5 jan · 21:15Sunderland–Liverpool
Premier League
za 16 jan · 16:00Liverpool–Crystal Palace
Premier League
di 19 jan · 21:00Inter–Liverpool
Champions League
za 23 jan · 16:00Manchester United–Liverpool
Premier League
wo 27 jan · 21:00Liverpool–Lens
Champions League
za 30 jan · 16:00Liverpool–Everton
Premier League
za 6 feb · 16:00Arsenal–Liverpool
Premier League
wo 10 feb · 21:00Coventry–Liverpool
Premier League
za 20 feb · 16:00Liverpool–Hull City
Premier League
za 27 feb · 16:00Tottenham–Liverpool
Premier League
wo 3 mrt · 21:00Liverpool–Aston Villa
Premier League
za 13 mrt · 16:00Liverpool–Ipswich
Premier League
za 20 mrt · 16:00Fulham–Liverpool
Premier League
za 10 apr · 16:00Liverpool–Newcastle
Premier League
za 17 apr · 16:00Nottingham Forest–Liverpool
Premier League
za 24 apr · 16:00Leeds–Liverpool
Premier League
za 1 mei · 16:00Liverpool–Chelsea
Premier League
za 8 mei · 16:00Manchester City–Liverpool
Premier League
za 15 mei · 16:00Liverpool–Brentford
Premier League
zo 23 mei · 16:00Brighton–Liverpool
Premier League
zo 30 mei · 17:00Liverpool–Bournemouth
Premier League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
20-10-26Liverpool4–3Villarreal
Champions League
17-10-26Brentford1–2Liverpool
Premier League
14-10-26Lask Linz3–6Liverpool
Champions League
11-10-26Liverpool0–3Manchester City
Premier League
20-9-26Bournemouth0–1Liverpool
Premier League
15-9-26Liverpool3–1Tottenham
EFL Cup
12-9-26Liverpool0–0Fulham
Premier League
9-9-26Liverpool2–1Atletico Madrid
Champions League
4-9-26Ipswich0–2Liverpool
Premier League
29-8-26Liverpool2–2Nottingham Forest
Premier League
23-8-26Newcastle2–2Liverpool
Premier League

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Liverpool: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • C. Bradleyknieblessure
  • H. Ekitikeachillespeesblessure
  • J. Frimpongspierblessure
  • G. Leoniknieblessure
  • A. Nalloafwezig
  • D. Szoboszlaispierblessure
  • V. Munozknieblessure

Liverpool: positie in de stand – Premier League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
3Brighton75-1-123:516WWWWG
4Chelsea84-1-317:1513VWWVG
5Liverpool73-3-19:812WVWGW
6Aston Villa83-2-39:1211WWGWV
7Brentford72-4-113:810VGWGG

Liverpool: positie in de stand – Champions League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
1Paris Saint Germain314:59
2Aston Villa312:39
3Liverpool312:79
4Real Madrid310:59
5Real Betis37:49

Liverpool: seizoensstatistieken (Premier League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen0,7 / 1,7
Uit: voor / tegen1,8 / 0,8
De nul gehouden3
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten19
Gele kaarten per wedstrijd2,7
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×)

Liverpool: spelersstatistieken (Premier League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. JacquetVER75950021207,47
A. IsakAAN649450148107,43
J. GomezVER2130000007,20
V. van DijkVER76300021207,20
D. SzoboszlaiMID647310105107,13
A. Mac AllisterMID74880083207,13
C. GakpoMID53711331007,12
Víctor MuñozAAN74282085106,94
R. AraújoVER74050000206,93
R. GravenberchMID62540122106,72
K. TsimikasVER2640011006,70
T. NyoniMID51260010006,68
F. WirtzMID75590263106,59
M. KerkezVER75660021206,56
B. BarcolaAAN53480161106,54
L. KoumasAAN51080033006,48
R. NgumohaMID51530010006,48
J. FrimpongVER52010000106,35
F. ChiesaAAN12000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Liverpool

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Liverpool

Aanwinsten

  • L. Kiaba MoungangaGenk · transfer31-8-26
  • B. BarcolaParis Saint Germain · transfer30-8-26
  • R. AraújoBarcelona · huur9-8-26
  • Ifeanyi NdukweLiverpool U21 · transfervrij19-7-26
  • Ifeanyi NdukweAustria Vienna · transfer19-7-26
  • Joshua AbeLiverpool U18 · transfervrij19-7-26
  • J. JacquetRennes · transfer30-6-26
  • Víctor MuñozOsasuna · transfer30-6-26

Vertrokken

  • H. ElliottValencia · huur31-8-26
  • K. FigueroaPort Vale · huur31-8-26
  • L. Kiaba MoungangaGenk · huur31-8-26
  • K. MiściurLeek Town · huur28-8-26
  • K. MiściurMisciur Kornel · transfervrij26-8-26
  • C. RamsayST Mirren · huur24-8-26
  • Ifeanyi NdukweLevante · huur21-8-26
  • Ifeanyi NdukweLevante · huur21-8-26

Liverpool: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1892
StadionAnfield
Capaciteit61.276
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePremier League
Positie in de stand5e · 12 punten

Liverpool: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Liverpool?

Liverpool speelt zijn thuiswedstrijden in Anfield (Liverpool), dat plaats biedt aan 61.276 toeschouwers.

Op welke plaats staat Liverpool in de stand?

Liverpool staat 5e in de competitie Premier League met 12 punten uit 7 wedstrijden (3 zeges, 3 gelijke spelen, 1 nederlaag).

Wanneer speelt Liverpool weer?

Volgende wedstrijd: Liverpool – Brighton, zo 25 okt · 15:00 (Premier League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Liverpool?

Laatste competitiewedstrijd: Brentford 1–2 Liverpool (17-10-26).

Wie is de topscorer van Liverpool?

De topscorer van de club in de competitie is A. Isak met 5 doelpunten.

Liverpool: programma, stand en voorspellingen

Liverpool (Engeland) speelt dit seizoen in deze competities: Premier League, Champions League, EFL Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Premier League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.