Voetbal
Home › Clubs › Crystal Palace
Crystal Palace

Crystal Palace: programma, uitslagen, stand en cijfers

Engeland · opgericht in 1861 · Selhurst Park

Crystal Palace: competities in 2026/27

Crystal Palace: komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Crystal Palace–Newcastle
Premier League · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 20:45Fulham–Crystal Palace
EFL Cup · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 18:30Tottenham–Crystal PalacePremier League · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 18:45Crystal Palace–1899 Hoffenheim
Europa League
zo 8 nov · 15:00Crystal Palace–Liverpool
Premier League

Crystal Palace: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWGVW
22-10-26Beşiktaş2–2Crystal Palace
Europa League
18-10-26Brighton5–0Crystal Palace
Premier League
15-10-26Lyon3–2Crystal Palace
Europa League
11-10-26Crystal Palace3–1Nottingham Forest
Premier League
20-9-26Leeds0–0Crystal Palace
Premier League
17-9-26Crystal Palace4–0Lech Poznan
Europa League
12-9-26Crystal Palace2–3Ipswich
Premier League
8-9-26Crystal Palace3–0Middlesbrough
EFL Cup

Crystal Palace: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 15:00Crystal Palace–Newcastle
Premier League
wo 28 okt · 20:45Fulham–Crystal Palace
EFL Cup
za 31 okt · 18:30Tottenham–Crystal Palace
Premier League
do 5 nov · 18:45Crystal Palace–1899 Hoffenheim
Europa League
zo 8 nov · 15:00Crystal Palace–Liverpool
Premier League
za 21 nov · 16:00Coventry–Crystal Palace
Premier League
do 26 nov · 21:00Crystal Palace–Real Sociedad
Europa League
zo 29 nov · 15:05Crystal Palace–Hull City
Premier League
wo 2 dec · 21:00Chelsea–Crystal Palace
Premier League
za 5 dec · 16:00Aston Villa–Crystal Palace
Premier League
do 10 dec · 18:45Jagiellonia–Crystal Palace
Europa League
za 12 dec · 16:00Crystal Palace–Manchester United
Premier League
za 19 dec · 16:00Sunderland–Crystal Palace
Premier League
zo 27 dec · 20:00Crystal Palace–Arsenal
Premier League
wo 30 dec · 20:30Crystal Palace–Bournemouth
Premier League
za 2 jan · 16:00Brentford–Crystal Palace
Premier League
wo 6 jan · 20:30Crystal Palace–Chelsea
Premier League
za 16 jan · 16:00Liverpool–Crystal Palace
Premier League
do 21 jan · 21:00Crystal Palace–Sparta Praha
Europa League
za 23 jan · 16:00Crystal Palace–Tottenham
Premier League
do 28 jan · 21:00Red Bull Salzburg–Crystal Palace
Europa League
za 30 jan · 16:00Hull City–Crystal Palace
Premier League
za 6 feb · 16:00Crystal Palace–Coventry
Premier League
wo 10 feb · 21:00Crystal Palace–Brentford
Premier League
za 20 feb · 16:00Bournemouth–Crystal Palace
Premier League
za 27 feb · 16:00Crystal Palace–Sunderland
Premier League
wo 3 mrt · 21:00Arsenal–Crystal Palace
Premier League
za 13 mrt · 16:00Crystal Palace–Fulham
Premier League
za 20 mrt · 16:00Ipswich–Crystal Palace
Premier League
za 10 apr · 16:00Crystal Palace–Everton
Premier League
za 17 apr · 16:00Manchester City–Crystal Palace
Premier League
za 24 apr · 16:00Manchester United–Crystal Palace
Premier League
za 1 mei · 16:00Crystal Palace–Aston Villa
Premier League
za 8 mei · 16:00Nottingham Forest–Crystal Palace
Premier League
za 15 mei · 16:00Crystal Palace–Brighton
Premier League
zo 23 mei · 16:00Newcastle–Crystal Palace
Premier League
zo 30 mei · 17:00Crystal Palace–Leeds
Premier League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26Beşiktaş2–2Crystal Palace
Europa League
18-10-26Brighton5–0Crystal Palace
Premier League
15-10-26Lyon3–2Crystal Palace
Europa League
11-10-26Crystal Palace3–1Nottingham Forest
Premier League
20-9-26Leeds0–0Crystal Palace
Premier League
17-9-26Crystal Palace4–0Lech Poznan
Europa League
12-9-26Crystal Palace2–3Ipswich
Premier League
8-9-26Crystal Palace3–0Middlesbrough
EFL Cup
5-9-26Fulham2–3Crystal Palace
Premier League
28-8-26Crystal Palace1–4Manchester City
Premier League
22-8-26Everton2–0Crystal Palace
Premier League
31-7-26Crystal Palace3–1Al Ula
Como Cup
28-7-26Famalicao0–0Crystal Palace
Como Cup
28-7-26Crystal Palace0–3Lens
Como Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Crystal Palace: blessures en afwezigen

Spelers die de volgende wedstrijd missen.

  • C. Riadknieblessure
  • T. Tomiyasukuitblessure
  • D. Hendersonvoetblessure
  • J. Larsenblessure
  • Q. Timberblessure

Crystal Palace: positie in de stand – Premier League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
14Newcastle72-2-310:148VVWVG
15Manchester United71-4-210:107GGGVG
16Crystal Palace72-1-49:177VWGVW
17Bournemouth71-3-39:136WVVGG
18Nottingham Forest81-3-46:106GVVVW

Crystal Palace: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
13Rennes34:35
14Real Sociedad38:34
15Crystal Palace38:54
16Sparta Praha35:34
17Levski Sofia33:34

Crystal Palace: seizoensstatistieken (Premier League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd2,4
Thuis: voor / tegen2,0 / 2,7
Uit: voor / tegen0,8 / 2,3
De nul gehouden1
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten9
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (7×)

Crystal Palace: spelersstatistieken (Premier League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
T. MitchellMID76012053007,11
B. ChilwellVER2291021007,05
A. WhartonMID76170121107,04
D. KamadaMID76131342207,03
J. LermaMID41661052206,93
A. KhalailiAAN75601092106,91
Yeremy PinoMID74551062206,90
J. Strand LarsenAAN74451076006,84
Q. TimberMID53890151006,80
C. RichardsVER76300032106,74
E. NketiahAAN62170142006,58
C. RiadVER1720000006,50
H. AhanorVER31610000006,50
W. HughesMID3380000006,47
J. CanvotVER65400000006,47
A. DisasiVER31400000016,40
T. TomiyasuVER41900000006,38
D. McNeilAAN41310000006,37
E. GuessandAAN2540011006,35
I. SarrAAN2200000006,30
Óscar MinguezaVER2160000006,20
Z. GozoAAN2340000006,20
J. MatetaAAN2920030006,10
D. MuñozMID1550021005,90
D. OsorioMID11000000–

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Crystal Palace

Keepers

1D. HendersonNationaliteitEngelandLeeftijd28 jaarLengte188 cmGewicht85 kg
31R. MatthewsNationaliteitEngelandLeeftijd31 jaarLengte184 cmGewicht78 kg
44W. BenítezNationaliteitArgentiniëLeeftijd32 jaarLengte191 cmGewicht91 kg
81L. BenettonLeeftijd15 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Crystal Palace

Aanwinsten

  • B. ChilwellStrasbourg · transfervrij31-8-26
  • D. OsorioFC Midtjylland · huur31-8-26
  • Q. TimberMarseille · transfer31-8-26
  • H. AhanorAtalanta · huur31-8-26
  • A. DisasiChelsea · huur25-8-26
  • Z. GozoReal Salt Lake · transfer17-8-26
  • A. KhalailiUnion St. Gilloise · transfer14-8-26
  • E. GuessandAston Villa · huur11-8-26

Vertrokken

  • D. ReidArbroath · transfervrij29-9-26
  • Matheus FrançaAlverca · huur3-9-26
  • J. Rak-SakyiKasımpaşa · huur3-9-26
  • J. WhitworthWigan · transfervrij31-8-26
  • D. OzohDerby · transfer31-8-26
  • R. EsseMillwall · huur31-8-26
  • B. Sosa1. FC Köln · huur31-8-26
  • J. DevennyStoke City · transfer31-8-26

Crystal Palace: belangrijkste feiten

LandEngeland
Opgericht1861
StadionSelhurst Park
Capaciteit26.309
Ondergrondnatuurgras
CompetitiePremier League
Positie in de stand16e · 7 punten

Crystal Palace: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Crystal Palace?

Crystal Palace speelt zijn thuiswedstrijden in Selhurst Park (London), dat plaats biedt aan 26.309 toeschouwers.

Op welke plaats staat Crystal Palace in de stand?

Crystal Palace staat 16e in de competitie Premier League met 7 punten uit 7 wedstrijden (2 zeges, 1 gelijkspel, 4 nederlagen).

Wanneer speelt Crystal Palace weer?

Volgende wedstrijd: Crystal Palace – Newcastle, zo 25 okt · 15:00 (Premier League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Crystal Palace?

Laatste competitiewedstrijd: Brighton 5–0 Crystal Palace (18-10-26).

Wie is de topscorer van Crystal Palace?

De topscorer van de club in de competitie is J. Strand Larsen met 4 doelpunten.

Crystal Palace: programma, stand en voorspellingen

Crystal Palace (Engeland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Premier League, Europa League, Como Cup, EFL Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Premier League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.