Voetbal
Home › Clubs › CSKA Sofia
CSKA Sofia

CSKA Sofia: programma, uitslagen, stand en cijfers

Bulgarije · opgericht in 1948 · Stadion Bâlgarska Armija

CSKA Sofia: competities in 2026/27

Europa Leagueplay-off
UEFA Conference Leaguecompetitiefase, Speelronde 3Volgende: Panathinaikos · do 5 nov · 21:00
First LeagueSpeelronde 12Volgende: Ludogorets · ma 26 okt · 18:30
Super Cupfinale
Cupzestiende finale
Pro CupkwartfinaleVolgende: CSKA 1948 · za 6 feb · 15:00

CSKA Sofia: komende wedstrijden

ma 26 okt · 18:30CSKA Sofia–Ludogorets
First League
za 31 okt · 17:00Levski Sofia–CSKA Sofia
First League
do 5 nov · 21:00Panathinaikos–CSKA Sofia
UEFA Conference League
za 7 nov · 17:00CSKA Sofia–Slavia Sofia
First League
za 21 nov · 17:00Botev Plovdiv–CSKA Sofia
First League

CSKA Sofia: laatste uitslagen

22-10-26FC Nordsjaelland2–2CSKA Sofia
UEFA Conference League
18-10-26Nesebar0–2CSKA Sofia
Cup
15-10-26CSKA Sofia1–2Monaco
UEFA Conference League
11-10-26CSKA 19482–3CSKA Sofia
First League
20-9-26Lokomotiv Plovdiv1–1CSKA Sofia
First League
16-9-26Lokomotiv Sofia0–2CSKA Sofia
First League
12-9-26CSKA Sofia4–1Arda Kardzhali
First League
9-9-26Levski Sofia2–4CSKA Sofia
Super Cup

CSKA Sofia: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

ma 26 okt · 18:30CSKA Sofia–Ludogorets
First League
za 31 okt · 17:00Levski Sofia–CSKA Sofia
First League
do 5 nov · 21:00Panathinaikos–CSKA Sofia
UEFA Conference League
za 7 nov · 17:00CSKA Sofia–Slavia Sofia
First League
za 21 nov · 17:00Botev Plovdiv–CSKA Sofia
First League
do 26 nov · 21:00CSKA Sofia–Trabzonspor
UEFA Conference League
za 28 nov · 17:00Dunav Ruse–CSKA Sofia
First League
za 5 dec · 17:00CSKA Sofia–Septemvri Sofia
First League
do 10 dec · 18:45KuPS–CSKA Sofia
UEFA Conference League
do 17 dec · 21:00CSKA Sofia–FC Thun
UEFA Conference League
za 6 feb · 15:00CSKA Sofia–CSKA 1948
Pro Cup
za 13 feb · 17:00Botev Vratsa–CSKA Sofia
First League
za 20 feb · 17:00CSKA Sofia–Lokomotiv Sofia
First League
za 27 feb · 17:00Cherno More Varna–CSKA Sofia
First League
za 6 mrt · 17:00CSKA Sofia–Spartak Varna
First League
za 13 mrt · 17:00Arda Kardzhali–CSKA Sofia
First League
za 20 mrt · 17:00CSKA Sofia–Lokomotiv Plovdiv
First League
za 3 apr · 17:00CSKA Sofia–CSKA 1948
First League
za 10 apr · 17:00Ludogorets–CSKA Sofia
First League
za 17 apr · 17:00CSKA Sofia–Levski Sofia
First League
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26FC Nordsjaelland2–2CSKA Sofia
UEFA Conference League
18-10-26Nesebar0–2CSKA Sofia
Cup
15-10-26CSKA Sofia1–2Monaco
UEFA Conference League
11-10-26CSKA 19482–3CSKA Sofia
First League
20-9-26Lokomotiv Plovdiv1–1CSKA Sofia
First League
16-9-26Lokomotiv Sofia0–2CSKA Sofia
First League
12-9-26CSKA Sofia4–1Arda Kardzhali
First League
9-9-26Levski Sofia2–4CSKA Sofia
Super Cup
5-9-26Spartak Varna1–1CSKA Sofia
First League
30-8-26CSKA Sofia3–1Cherno More Varna
First League
27-8-26CSKA Sofia0–2OFI
Europa League
20-8-26OFI3–0CSKA Sofia
Europa League
16-8-26CSKA Sofia5–0Botev Vratsa
First League
13-8-26CSKA Sofia1–3Maccabi Tel Aviv
Europa League
9-8-26Septemvri Sofia0–3CSKA Sofia
First League
6-8-26Maccabi Tel Aviv0–3CSKA Sofia
Europa League
2-8-26CSKA Sofia2–1Dunav Ruse
First League
30-7-26CSKA Sofia0–0Qarabag
Europa League
27-7-26CSKA Sofia3–2Botev Plovdiv
First League
23-7-26Qarabag0–0CSKA Sofia
Europa League
20-7-26Slavia Sofia0–0CSKA Sofia
First League
16-7-26Derry City1–2CSKA Sofia
Europa League
9-7-26CSKA Sofia3–2Derry City
Europa League

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

CSKA Sofia: seizoensstatistieken (Europa League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,3
Doelpunten tegen per wedstrijd1,4
Thuis: voor / tegen1,3 / 1,8
Uit: voor / tegen1,3 / 1,0
De nul gehouden3
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten25
Gele kaarten per wedstrijd3,1
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (2×) · 4-3-1-2 (1×) · 3-5-2 (1×)

CSKA Sofia: spelersstatistieken (Europa League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Á. MartinoVER6900000207,30
S. GodoyAAN81471100206,95
M. EbongMID61801000106,75
I. PittasAAN81560100106,60
T. IvanovVER81800000306,60
S. SensiMID71801000406,50
J. GbaminVER71800000006,50
PastorVER81790100006,50
J. ZwartsAAN8451000206,46
Facundo Santiago RodríguezVER71800000206,45
M. BrahimiMID7290000016,25
J. Eto'oMID6690100206,25
Bruno JordãoMID71110000405,95
Léo PereiraMID310000003,25
A. YordanovVER3730000002,75
I. Solet BomawokoMID400000000,00
A. PiedrahitaMID100000000,00
P. PanayotovMID400000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie CSKA Sofia

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers CSKA Sofia

Aanwinsten

  • B. CotterDerry City · transfer7-9-26
  • Dinis AlmeidaLudogorets · transfervrij1-9-26
  • C. ItuLokomotiv Plovdiv · transfer13-8-26
  • D. NikolovCSKA Sofia II · transfervrij14-7-26
  • J. GbaminMetz · transfervrij4-7-26
  • Tamimou OuorouBotev Vratsa · huur2-7-26
  • M. StoychevBotev Vratsa · terug van verhuur29-6-26
  • M. PhaëtonFC Zurich · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • J. IlievLokomotiv Plovdiv · huur7-9-26
  • A. PiedrahitaToronto FC · huur1-9-26
  • A. BuchkovBotev Vratsa · transfer19-8-26
  • I. TasevCherno More Varna · transfer18-8-26
  • Adrián LapeñaAD Ceuta FC · transfervrij17-8-26
  • K. DodajLechia Gdansk · huur13-8-26
  • Z. BytyqiKristiansund BK · transfervrij10-8-26
  • M. PhaëtonHome United · transfer27-7-26

CSKA Sofia: belangrijkste feiten

LandBulgarije
Opgericht1948
StadionStadion Bâlgarska Armija
Capaciteit22.015
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEuropa League

CSKA Sofia: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt CSKA Sofia?

CSKA Sofia speelt zijn thuiswedstrijden in Stadion Bâlgarska Armija (Sofia), dat plaats biedt aan 22.015 toeschouwers.

Wanneer speelt CSKA Sofia weer?

Volgende wedstrijd: CSKA Sofia – Ludogorets, ma 26 okt · 18:30 (First League).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van CSKA Sofia?

Laatste competitiewedstrijd: CSKA Sofia 0–2 OFI (27-8-26).

Wie is de topscorer van CSKA Sofia?

De topscorer van de club in de competitie is S. Godoy met 3 doelpunten.

CSKA Sofia: programma, stand en voorspellingen

CSKA Sofia (Bulgarije) speelt dit seizoen in deze competities: Europa League, UEFA Conference League, First League, Super Cup, Cup, Pro Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Europa League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.