Voetbal
Home › Clubs › OFI
OFI

OFI: programma, uitslagen, stand en cijfers

Griekenland · opgericht in 1925 · Stadio Thódoros Vardinoyánnis

OFI: competities in 2026/27

Europa League26e plaats, 3 puntenVolgende: Hapoel Beer Sheva · do 5 nov · 21:00
Super Cupfinale
Super League 1Speelronde 8Volgende: PAOK · zo 25 okt · 19:00
CupGreek Cup, Speelronde 4Volgende: Larisa · wo 28 okt · 18:30

OFI: komende wedstrijden

zo 25 okt · 19:00OFI–PAOK
Super League 1
wo 28 okt · 18:30Larisa–OFI
Cup
zo 1 nov · 17:00Panetolikos–OFI
Super League 1
do 5 nov · 21:00Hapoel Beer Sheva–OFI
Europa League
zo 8 nov · 18:00OFI–Atromitos
Super League 1

OFI: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVW
22-10-26OFI0–2Bayer Leverkusen
Europa League
18-10-26Kalamata4–3OFI
Super League 1
15-10-26Rennes2–1OFI
Europa League
10-10-26AEK Athens FC3–0OFI
Super League 1
20-9-26OFI2–2Asteras Tripolis
Super League 1
17-9-26OFI2–01899 Hoffenheim
Europa League
12-9-26Olympiakos Piraeus0–1OFI
Super League 1
9-9-26OFI3–0Nestos Chrisoupolis
Cup

OFI: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 19:00OFI–PAOK
Super League 1
wo 28 okt · 18:30Larisa–OFI
Cup
zo 1 nov · 17:00Panetolikos–OFI
Super League 1
do 5 nov · 21:00Hapoel Beer Sheva–OFI
Europa League
zo 8 nov · 18:00OFI–Atromitos
Super League 1
zo 22 nov · 16:30Panathinaikos–OFI
Super League 1
do 26 nov · 21:00OFI–Anderlecht
Europa League
zo 29 nov · 16:30OFI–Levadiakos
Super League 1
wo 2 dec · 17:00OFI–Volos NFC
Cup
zo 6 dec · 19:00OFI–Iraklis 1908
Super League 1
do 10 dec · 21:00Benfica–OFI
Europa League
ma 14 dec · 18:00Kifisia–OFI
Super League 1
zo 20 dec · 18:30OFI–Kalamata
Super League 1
za 9 jan · 16:00Levadiakos–OFI
Super League 1
za 16 jan · 17:00OFI–Panathinaikos
Super League 1
do 21 jan · 18:45Sturm Graz–OFI
Europa League
za 23 jan · 17:00Volos NFC–OFI
Super League 1
do 28 jan · 21:00OFI–Lech Poznan
Europa League
za 30 jan · 17:00OFI–AEK Athens FC
Super League 1
za 6 feb · 17:00Iraklis 1908–OFI
Super League 1
za 13 feb · 17:00OFI–Aris Thessalonikis
Super League 1
za 20 feb · 17:00Atromitos–OFI
Super League 1
za 27 feb · 17:00Asteras Tripolis–OFI
Super League 1
za 6 mrt · 17:00OFI–Panetolikos
Super League 1
za 13 mrt · 17:00PAOK–OFI
Super League 1
za 20 mrt · 17:00OFI–Olympiakos Piraeus
Super League 1
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26OFI0–2Bayer Leverkusen
Europa League
18-10-26Kalamata4–3OFI
Super League 1
15-10-26Rennes2–1OFI
Europa League
10-10-26AEK Athens FC3–0OFI
Super League 1
20-9-26OFI2–2Asteras Tripolis
Super League 1
17-9-26OFI2–01899 Hoffenheim
Europa League
12-9-26Olympiakos Piraeus0–1OFI
Super League 1
9-9-26OFI3–0Nestos Chrisoupolis
Cup
6-9-26OFI2–0Kifisia
Super League 1
2-9-26PAOK0–0OFI
Cup
30-8-26Aris Thessalonikis2–1OFI
Super League 1
27-8-26CSKA Sofia0–2OFI
Europa League
23-8-26OFI2–0Volos NFC
Super League 1
20-8-26OFI3–0CSKA Sofia
Europa League
3-1-26Olympiakos Piraeus3–0OFI
Super Cup

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

OFI: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (22-10-26).

  • A. Chatzigiovanisniet in de selectie
  • N. Christogeorgosniet in de selectie
  • A. Leya Isekaliesblessure
  • N. Marinakisliesblessure

OFI: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
24AC Milan31-0-24:53VWV
25Celta Vigo31-0-23:43WVV
26OFI31-0-23:43VVW
27Jagiellonia31-0-24:63VWV
28Torreense31-0-24:73VVW

OFI: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
24AC Milan34:53
25Celta Vigo33:43
26OFI33:43
27Jagiellonia34:63
28Torreense34:73

OFI: seizoensstatistieken (Europa League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,6
Doelpunten tegen per wedstrijd0,8
Thuis: voor / tegen1,7 / 0,7
Uit: voor / tegen1,5 / 1,0
De nul gehouden3
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten6
Gele kaarten per wedstrijd1,2
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-4-3 (5×)

OFI: spelersstatistieken (Europa League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
T. FountasAAN51341031006,73
Aitor CantalapiedraAAN51641031106,66
A. BouchalakisMID52090021006,61
A. PoungourasVER52700010006,54
N. AthanasiouMID52700100006,52
T. NussAAN51930021006,51
A. LeyaAAN2100000006,46
K. KodroAAN32090100006,41
Borja GonzálezVER4240120106,40
G. ApostolakisMID5830010006,35
K. KrizmanićVER42700000106,28
T. AndroutsosMID52700000106,23
L. DickmannMID52530000106,20
G. TheodosoulakisAAN3280000004,10
K. KostoulasVER31730021004,02
D. NikolaouVER3900000103,19
Thanasis SitmalidisAAN170000003,14
G. KanellópoulosMID2201011002,49
Z. KarachaliosMID3230000002,08
C. SielisVER200000000,00

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie OFI

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers OFI

Aanwinsten

  • T. ChatzigiovanisOmonia Nicosia · transfer10-9-26
  • K. KodroFerencvarosi TC · huur28-8-26
  • K. PapadakisBayer Leverkusen · transfer16-8-26
  • L. DickmannBari · transfervrij9-8-26
  • Aitor CantalapiedraVitoria · transfervrij26-7-26
  • D. NikolaouPalermo · huur26-7-26
  • C. SielisPanetolikos · transfervrij8-7-26
  • A. BouchalakisPanetolikos · transfervrij30-6-26

Vertrokken

  • P. KainourgiakisKainourgiakis Pavlos · transfervrij20-8-26
  • K. ChnarisPanachaiki FC · transfervrij3-8-26
  • T. FanourakisEnosis · transfervrij3-8-26
  • M. RakonjacMaccabi Petah Tikva · transfervrij2-8-26
  • I. ChatzitheodoridisKalamata · transfervrij1-8-26
  • Lefteris KontekasKontekas Lefteris · transfervrij28-7-26
  • L. ShengeliaDinamo Batumi · transfervrij24-7-26
  • M. RakonjacRakonjac Marko · transfervrij18-7-26

OFI: belangrijkste feiten

LandGriekenland
Opgericht1925
StadionStadio Thódoros Vardinoyánnis
Capaciteit9.000
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEuropa League
Positie in de stand26e · 3 punten

OFI: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt OFI?

OFI speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio Thódoros Vardinoyánnis (Heraklion), dat plaats biedt aan 9.000 toeschouwers.

Op welke plaats staat OFI in de stand?

OFI staat 26e in de competitie Europa League met 3 punten uit 3 wedstrijden (1 zege, 0 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt OFI weer?

Volgende wedstrijd: OFI – PAOK, zo 25 okt · 19:00 (Super League 1).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van OFI?

Laatste competitiewedstrijd: OFI 0–2 Bayer Leverkusen (22-10-26).

Wie is de topscorer van OFI?

De topscorer van de club in de competitie is K. Kodro met 3 doelpunten.

OFI: programma, stand en voorspellingen

OFI (Griekenland) speelt dit seizoen in deze competities: Europa League, Super Cup, Super League 1, Cup. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Europa League staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.