Voetbal
Home › Clubs › Jagiellonia
Jagiellonia

Jagiellonia: programma, uitslagen, stand en cijfers

Polen · opgericht in 1927 · Stadion Miejski

Jagiellonia: competities in 2026/27

Europa League27e plaats, 3 puntenVolgende: Levski Sofia · do 5 nov · 18:45
EkstraklasaSpeelronde 12Volgende: Wisla Plock · zo 25 okt · 14:45
Cupzestiende finaleVolgende: Lechia Gdansk · wo 28 okt · 20:30

Jagiellonia: komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:45Jagiellonia–Wisla Plock
Ekstraklasa
wo 28 okt · 20:30Lechia Gdansk–Jagiellonia
Cup
za 31 okt · 18:00Wieczysta Kraków–Jagiellonia
Ekstraklasa
do 5 nov · 18:45Levski Sofia–Jagiellonia
Europa League
za 7 nov · 18:00Jagiellonia–GKS Katowice
Ekstraklasa

Jagiellonia: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWV
22-10-26Jagiellonia0–3Anderlecht
Europa League
18-10-26Zaglebie Lubin1–0Jagiellonia
Ekstraklasa
15-10-26Jagiellonia3–1Ararat-Armenia
Europa League
10-10-26Jagiellonia1–3Gornik Zabrze
Ekstraklasa
20-9-26Jagiellonia1–3Legia Warszawa
Ekstraklasa
16-9-26Olympiakos Piraeus2–1Jagiellonia
Europa League
11-9-26Wisla Krakow2–0Jagiellonia
Ekstraklasa
6-9-26Jagiellonia2–1Slask Wroclaw
Ekstraklasa

Jagiellonia: programma en uitslagen van het seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:45Jagiellonia–Wisla Plock
Ekstraklasa
wo 28 okt · 20:30Lechia Gdansk–Jagiellonia
Cup
za 31 okt · 18:00Wieczysta Kraków–Jagiellonia
Ekstraklasa
do 5 nov · 18:45Levski Sofia–Jagiellonia
Europa League
za 7 nov · 18:00Jagiellonia–GKS Katowice
Ekstraklasa
za 21 nov · 18:00Cracovia Krakow–Jagiellonia
Ekstraklasa
do 26 nov · 21:00Sunderland–Jagiellonia
Europa League
za 28 nov · 18:00Jagiellonia–Radomiak Radom
Ekstraklasa
za 5 dec · 18:00Piast Gliwice–Jagiellonia
Ekstraklasa
do 10 dec · 18:45Jagiellonia–Crystal Palace
Europa League
za 12 dec · 18:00Korona Kielce–Jagiellonia
Ekstraklasa
wo 16 dec · 18:00Jagiellonia–Pogon Szczecin
Ekstraklasa
do 21 jan · 18:45Jagiellonia–Lyon
Europa League
do 28 jan · 21:00Plzen–Jagiellonia
Europa League
za 30 jan · 18:00Jagiellonia–Motor Lublin
Ekstraklasa
za 6 feb · 18:00Widzew Łódź–Jagiellonia
Ekstraklasa
za 13 feb · 18:00Pogon Szczecin–Jagiellonia
Ekstraklasa
za 20 feb · 18:00Jagiellonia–Lech Poznan
Ekstraklasa
za 27 feb · 18:00Jagiellonia–Raków Częstochowa
Ekstraklasa
za 6 mrt · 18:00Slask Wroclaw–Jagiellonia
Ekstraklasa
za 13 mrt · 18:00Jagiellonia–Wisla Krakow
Ekstraklasa
za 20 mrt · 18:00Legia Warszawa–Jagiellonia
Ekstraklasa
za 3 apr · 18:00Gornik Zabrze–Jagiellonia
Ekstraklasa
za 10 apr · 18:00Jagiellonia–Zaglebie Lubin
Ekstraklasa
za 17 apr · 18:00Wisla Plock–Jagiellonia
Ekstraklasa
vr 23 apr · 18:00Jagiellonia–Wieczysta Kraków
Ekstraklasa
za 1 mei · 18:00GKS Katowice–Jagiellonia
Ekstraklasa
za 8 mei · 18:00Jagiellonia–Cracovia Krakow
Ekstraklasa
za 15 mei · 18:00Radomiak Radom–Jagiellonia
Ekstraklasa
za 22 mei · 18:00Jagiellonia–Piast Gliwice
Ekstraklasa
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26Jagiellonia0–3Anderlecht
Europa League
18-10-26Zaglebie Lubin1–0Jagiellonia
Ekstraklasa
15-10-26Jagiellonia3–1Ararat-Armenia
Europa League
10-10-26Jagiellonia1–3Gornik Zabrze
Ekstraklasa
20-9-26Jagiellonia1–3Legia Warszawa
Ekstraklasa
16-9-26Olympiakos Piraeus2–1Jagiellonia
Europa League
11-9-26Wisla Krakow2–0Jagiellonia
Ekstraklasa
6-9-26Jagiellonia2–1Slask Wroclaw
Ekstraklasa
3-9-26Lech Poznan2–1Jagiellonia
Ekstraklasa
30-8-26Raków Częstochowa2–5Jagiellonia
Ekstraklasa
27-8-26FC Iberia 19991–2Jagiellonia
Europa League
20-8-26Jagiellonia4–0FC Iberia 1999
Europa League
13-8-26Rangers1–1Jagiellonia
Europa League
9-8-26Jagiellonia0–2Widzew Łódź
Ekstraklasa
6-8-26Jagiellonia2–1Rangers
Europa League
31-7-26Motor Lublin1–2Jagiellonia
Ekstraklasa
25-7-26Jagiellonia1–0Korona Kielce
Ekstraklasa

Bijgewerkt: 25 oktober 2026

Jagiellonia: blessures en afwezigen

Spelers die ontbraken in de laatste wedstrijd met gemelde afwezigen (22-10-26).

  • D. Drachalniet in de selectie
  • C. Polakniet in de selectie
  • D. Rallisniet in de selectie
  • N. Wojtuszekniet in de selectie
  • Z. Zalewskiniet in de selectie

Jagiellonia: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
25Celta Vigo31-0-23:43WVV
26OFI31-0-23:43VVW
27Jagiellonia31-0-24:63VWV
28Torreense31-0-24:73VVW
29Celje30-1-22:71GVV

Jagiellonia: positie in de stand – Europa League

Volledige stand
#ClubGSDoelp.Ptn
25Celta Vigo33:43
26OFI33:43
27Jagiellonia34:63
28Torreense34:73
29Celje32:71

Jagiellonia: seizoensstatistieken (Europa League)

Doelpunten voor per wedstrijd1,9
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen2,3 / 1,3
Uit: voor / tegen1,3 / 1,3
De nul gehouden1
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten14
Gele kaarten per wedstrijd2,0
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (5×) · 4-4-2 (1×)

Jagiellonia: spelersstatistieken (Europa League)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Rodrigo ConceiçãoVER72671032106,94
A. KlyngeMID72300120106,87
K. SzmytAAN72371031006,84
N. PrelecAAN61570120006,74
N. WojtuszekVER5930000106,70
K. JóźwiakAAN21331032006,58
A. ĆirkovićAAN2360010006,57
O. SowMID41111022006,56
Y. KobayashiVER61800000206,49
Bernardo VitalVER62730000306,38
J. AgbonifoAAN7550020006,36
Jesús ImazMID71390110006,34
Eryk KozlowskiMID51600000206,27
T. RomanczukMID71380011206,16
Sergio LozanoMID4280010004,19
Guilherme Manuel Serrão MontóiaVER61830011104,10
H. FinndellMID2750000004,05
Y. SyllaAAN5300000003,30
B. WdowikVER1900010003,22
D. StojinovićVER1220000102,93
A. KonstantopoulosVER3930000002,10

De beoordeling is het seizoensgemiddelde in de competitie en de spelers zijn gesorteerd op beoordeling. Links naar de spelerspagina's staan in de selectie hieronder.

Selectie Jagiellonia

Keepers

1M. PerchelNationaliteitPolenLeeftijd18 jaarLengte190 cmGewicht86 kg
50S. AbramowiczNationaliteitPolenLeeftijd21 jaarLengte189 cmGewicht78 kg
66A. DamasiewiczLeeftijd17 jaar
67Jakub RabiczkoLeeftijd18 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Jagiellonia

Aanwinsten

  • B. WdowikSC Braga · huur1-9-26
  • A. ĆirkovićFerencvarosi TC · huur31-8-26
  • H. FinndellDjurgardens IF · transfer24-8-26
  • O. SowBrondby · huur16-8-26
  • A. KlyngeBodo/Glimt · transfer27-7-26
  • Maksim KononovJagiellonia U19 · transfer23-7-26
  • J. AgbonifoLens · huur20-7-26
  • Rodrigo ConceiçãoTondela · transfer11-7-26

Vertrokken

  • S. AbramowiczStal Stalowa Wola · transfervrij7-9-26
  • L. FlachVfL Osnabrück · huur31-8-26
  • A. JacksonMinnesota United FC · huur12-8-26
  • Afimico PululuAl-Hazm · transfervrij3-8-26
  • A. RybakChrobry Głogów · huur9-7-26
  • M. PiekutowskiStrasbourg · transfervrij5-7-26
  • W. ŁaskiRekord Bielsko-Biała · transfervrij30-6-26
  • S. StypulkowskiChojniczanka Chojnice · huur30-6-26

Jagiellonia: belangrijkste feiten

LandPolen
Opgericht1927
StadionStadion Miejski
Capaciteit22.372
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEuropa League
Positie in de stand27e · 3 punten

Jagiellonia: veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Jagiellonia?

Jagiellonia speelt zijn thuiswedstrijden in Stadion Miejski (Białystok), dat plaats biedt aan 22.372 toeschouwers.

Op welke plaats staat Jagiellonia in de stand?

Jagiellonia staat 27e in de competitie Europa League met 3 punten uit 3 wedstrijden (1 zege, 0 gelijke spelen, 2 nederlagen).

Wanneer speelt Jagiellonia weer?

Volgende wedstrijd: Jagiellonia – Wisla Plock, zo 25 okt · 14:45 (Ekstraklasa).

Hoe eindigde de laatste competitiewedstrijd van Jagiellonia?

Laatste competitiewedstrijd: Jagiellonia 0–3 Anderlecht (22-10-26).

Wie is de topscorer van Jagiellonia?

De topscorer van de club in de competitie is N. Prelec met 3 doelpunten.

Jagiellonia: programma, stand en voorspellingen

Jagiellonia (Polen) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Europa League, Ekstraklasa, Cup), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Europa League staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Wedden brengt risico's met zich mee. Speel verantwoord.